SHOPPING

Something new..

23. června 2013 v 20:20 | Michelle Saddler
Prádniny jsem si ještě ani pořádně nestihla začít užívat a teď už na to nebudu mít ani čas, natož pomyšlení. Zítra mě totiž čeká pracovní školení a jestli všechno půjde jak má, budu skoro celý týden od rána do večera (dobře, trochu přeháním) na brigádě. Držte mi palce, ať se zítra nic nepokazí.

Teď už ale k věcem, které jsem si za poslední měsíc koupila. Konečně jsem si pořídila džínové šortky, je to teď jeden z mých oblíbených kousků v šatníku. A v pátek na cestě domů jsem se stavila v tescu, kde můj nákup proběhl asi takto: vpochodovala jsem do obchodu, uviděla bílou košili, kterou jsem nutně potřebovala, čapla ji za límec a běžela k pokladně. Bez promýšlení.

Dilema.

21. dubna 2013 v 14:11 | Michelle Saddler
Když jenom tak ve zkratce shrnu fakta za posledních pár dní: v pátek se to u kadeřnice trochu protáhlo, proto se nákupy nekonaly, ale aspoň mám na chvíli pokoj od roztřepených konečků a včera jsme místo bruslí šly s kamarádkou mrknout po obchodech. A teď už k tomu, co mám na srdci. Koupila jsem si tenkou bundu na jaro, když bude zima, jenže doma jsem zjistila, že je mi "tak akorát", v podstatě skoro těsná (takže ji s největší pravděpodobností příští rok neobleču). A potřebuju poradit - mám si nechat tuhle červenou, nebo ji vrátit a koupit si tuto černou koženou bundu?
Michelle Saddler

Tiger

16. března 2013 v 22:10 | Michelle Saddler
Včera na nákupech s maminkou a dnes procházení těch stejných obchodů s Lenkou.
Počet kousků na nákupech s mamčou: nula.
Počet kousků na nákupech s kamarádkou: dva.
Jinými slovy, včera jsem se podívala, co mají v obchodech hezkého a co by stálo za hřích, promyslela si, co fakt chci a dnes jsem se pro to do obchodu vrátila.

Konečně jsem si tedy pořídila do svého šatníku pořádnou kočku a protože jsem se rozhodla, že se černým věcem budu vyhýbat a že doplním šatník veselejšími barvami, koupila jsem si červenou šálu, se kterou budu zaručeně nepřehlédnutelná, i kdybych (ne)chtěla.

Little new in

1. března 2013 v 23:25 | Michelle Saddler
Pro dnešek mám pro vás článek s novýma věcma. Nemohla jsem si pomoct, když jsem tohle tričko s hroty uviděla v New Yorkeru. Navíc jsem se chtěla cítit drsně a zároveň elegantně, žejo a myslím, že toto tričko bylo skvělou volbou. A náhrdelník s pírky byl už jen takový můj rozmar.. Řasenku od Oriflame doma ještě nemám, ale každopádně už ke mě pomalu, ale jistě putuje.
Udělali jste si v poslední době něčím radost vy?

Plums

2. února 2013 v 18:58 | Michelle Saddler
Takový malý new in.
To je tak, když plánujete jít s kámoškou do kavárny a pak se jdete podívat jen na skok do obchodů s oblečením. Katastrofě zabránila snad jedině moje peněženka, která zela docela prázdnotou. Ale na tyhle legíny prý švestkové barvy, jak je nazvala moje maminka, mi můj obsah peněženky postačil.
A zatraceně moc se mi líbí. Ať žijí švestky!

leggings - GATE
 
 

Reklama