PHOTOS

Summer 2013

8. září 2013 v 19:53 | Michelle Saddler
Pár fotek z doby, kdy jsem mohla po večerech běhat v tílku a kraťasech, aniž bych umrzla. Z doby, kdy jsem pozorovala hvězdy na letní obloze a něco si přála, když padala hvězda. Letošní prázdniny rozhodně nebudou patřit mezi ty nejlepší, ačkoliv jsem zažila hodně srandy a super okamžiků. Proč vám o tom píšu? Protože ikdyž to nebyly zrovna ty nejlepší prázdniny, ráda bych si na ně uchovala vzpomínky. Stálo to za to. Kéž bych se tak mohla probudit až v létě příštího roku.


A co vy, také vzpomínáte rády na léto?

Jak šel se mnou čas..

9. srpna 2013 v 21:08 | Michelle Saddler
Narazila jsem na své starší fotky a tak jsem jen tak pro zajímavost udělala menší koláž, kde jsem shrnula můj vzhled za poslední 2-3 roky. Za tu dobu jsem si stihla kydnout na hlavu černou barvu, kterou jsem měla od roku 2010, pak mi šiblo a své krásné dlouhé vlasy jsem v roce 2012 vzala úplně nakrátko. Nelituji toho, měla jsem je hodně zničené, starala jsem se o ně stylem ať-si-dělaj-co-chtěj. Rok uběhl jakoby nic a moje vlasy pomalu dorůstají. Těším se, že je budu mít zase krásně dlouhé. I když to na té poslední fotce kvůli špatnému světlu tak nevypadá, vlasy mám teď světlé víc, než kdy dřív a na konci prázdnin budu ještě více zesvětlovat. :)
Snad jen dodám, že ještě před třemi roky jsem měla rovnou ofinku a vlasy ani ne po ramena, vypadalo to fakt strašně, takže takové fotky raději ani nepublikuji.
I za pouhý rok jsem se změnila k nepoznání, jak mi říkají přátelé. Jsem jiná a přece jsem to stále já.

Snad se vám článek líbil, zítra vám shrnu události z posledních několika dní, stalo se mi toho docela dost.

Puppies

16. června 2013 v 20:08 | Michelle Saddler
Dneska tu bude přepejskováno. Ve své dnešní volné chvilce, kdy jsem si zrovna nečetla knížku nebo se neučila (dobře, neučila jsem se za celý víkend vůbec) jsem vzala foťák (rozumějte můj kvalitní 'foun') a šla nafotit pár fotek našich pěti roztomilých čumáčků. Brzy si je rozeberou do nových domovů a vím, že mi budou moc chybět, i když jsou to takoví rošťáci, kteří koušou vše včetně mě, mých nohou a bot. Ale přesevše je miluju.
Myslela jsem, že fotky budou nekvalitní (co by jste také po mém mobilu chtěli za zázraky), ale pár fotek se podařilo, tak jsem z nich udělala koláže a jsou tu. No, teď už alespoň víte, s kým trávím své volné dny, když nejsem aktivní na blogu, haha :D
Mějte se! :*

I am a vampire! :D

1. června 2013 v 20:25 | Michelle Saddler

Universe

4. května 2013 v 18:51 | Michelle Saddler
Opravdu se sama sobě divím, jak vždycky dokážu proflákat svoje dny volna, místo abych dělala něco rozumějšího. Sice jsem dnes zvládla udělat debordelizaci pokoje, při níž jsem naházela nepotřebné věci do popelnice, popřípadně do válendy, kdyby se náhodou ještě na něco hodily, ale mnohem raději bych se proháněla s kámoškou na bruslích.
A tak jsem alespoň vyblejskla jednu fotku a přidala vesmírné pozadí. Co na tom, že nemám celý obličej? Půlka stačí.

With friends

8. dubna 2013 v 19:28 | Michelle Saddler
Využily jsme s holkama dnešního krásného slunečného dne a spáchaly jsme společně pár fotek. Chtěla jsem tady dát i nějaké ty fotky na pobavení, aneb jak jsme skákaly ze schodů, ale pak jsem si řekla, že už tak vypadám jako řepa a netřeba vám to ještě dokazovat. Foceno mobilem, takže ta kvalita mluví za vše. Doufám, že jste si dnešní sluneční den užili stejně dobře jako já.
Michelle Saddler

With my best friend

25. února 2013 v 21:06 | Michelle Saddler
Přátelé jsou andělé, kteří nám dávají křídla, když ta naše zapomněla, jak létat.

Pink lipstick

24. února 2013 v 20:42 | Michelle Saddler
Trochu jsem se nudila, tak jsem nafotila pár nových fotek. Je to focené mobilem, takže se omlouvám za kvalitu.
Rozhodla jsem se vyzkoušet vínovou rtěnku a myslím si, že mi sluší, ale do školy bych si takhle asi netroufla :D

Vienna

26. prosince 2012 v 20:05 | Michelle Saddler
Jsou tu slíbené fotky z Vídně! Díky mému 'úžasnému' foťáku jsou ty fotky né zrovna moc kvalitní. I můj mobil by to vyfotil líp, opravdu...

s Míšou a Martinou
 
 

Reklama