OTHER

Purple nails

23. července 2013 v 14:47 | Michelle Saddler
Pořád se nemůžu nabažit té krásně syté vínové barvy laku od Miss Sporty. Při mé brigádě bohužel vydržel na nehtech sotva 3 dny. Ale stejně je úžasný. Přemýšlím, že si v nejbližší době skočím do nejbližší drogerky, nakoupím několik laků a začnu tvořit něco takového. To by nebylo špatný.
A ještě nad něčím přemýšlím. Protože chci přidávat na blog i fotky ze svého života, rozhodla jsem se, že si koupím foťák. Protože kvalita mého mobilního foťáku je vážně naprd. Fotky mluví za vše.


Garnier

7. června 2013 v 21:17 | Michelle Saddler
Dnešní až neuvěřitelně příjemný (dalo by se říct i letní) večer jsem měla jako každý druhý puberťák trávit popíjením koktejlů a trsáním na tuc-tuc hudbu v klubu. Samozřejmě, že z toho shodou velice podivných okolností sešlo a já tu teď sedím jako pecka a píšu článek.

Dnes bych vám ráda představila odličovací mléko od Garnieru. Narazila jsem na něj náhodou, při běžné návštěvě drogerky ve stylu popadnu první odličovač, který uvidím a pomažu pryč. A myslím, že to byla skvělá koupě. Jednoduše se mi s ním odličují jak oči, tak make-up. K tomu ta vůně je prostě opravdu skvělá. Nedávno mi došel ten s výtažkem z hroznů, tak jsem ho pro změnu nahradila tím s výtažkem z růže. A myslím, že u něj nějakou dobu zůstanu.


A který odličovač používáte vy?

Ask

19. května 2013 v 16:29 | Michelle Saddler
Ano, tak už taky oficiálně patřím do party puberťáků, kteří marní svůj volný čas na asku a odpovídají anonymům na otázky. Máte-li tedy na mě nějakou otázku, ptejte se - http://ask.fm/michellesaddler
Článek bude až kdovíkdy, protože jsem v časovém vytížení. Chápejte to tak, že prostě ve škole píšeme teď hodně testů a já nějak nestíhám.
Mějte se!

Superstar 2013

12. května 2013 v 20:21 | Michelle Saddler
Přiznám se, že takové soutěže v podstatě moc nesleduji. Ale vždycky si v takových soutěžích najdu své favority, kterým fandím, i když otrocky nevysedávám u televize každou neděli večer. Letos fandím čtyřem finalistům - jeden z nich bohužel už vypadl.

DERMACOL AROMA RITUAL SHOWER GELS

10. května 2013 v 20:46 | Michelle Saddler
Myslím, že mnozí z vás už o těchto sprchových gelech slyšeli, někteří je určitě i vlastníte. Můžete si vybrat až z pěti různých možností. Já osobně mám doma sprcháč s vůní hrozen a limetky.
Co slibuje? Svěží a hydratovanou pokožku a povzbuzující účinky na tělo, přesněji řečeno antistresový účinek. Myslím, že vše z toho, co slíbil, tak také dodržel. Má velice příjemnou vůni a pokožka je po osprchování krásně hebká. A stresy po koupeli také netrpím. Není tedy divu, že už si pomalu dělám zálusk i na další vůně - meloun a jasmín.
Cena je fajnová - 59,- Kč za 250 ml.
Máte některých z nich doma?

Very Me - Fat Lash Black Out mascara

11. dubna 2013 v 17:43 | Michelle Saddler
Když jsem byla jednoho dne v koncích a nevěděla, o čem psát, radili jste mi recenze. Tak je tady má první recenze. Píšu takový článek poprvé, takže uvidíme, jak se vám bude líbit.

Very Me - Fat Lash Black Out mascara

Při otevření řasenky mě překvapil její kartáček - je úzký a plný tenkých štětinek. Díky němu se velice dobře nanáší a neslepuje řasy (i když mě se to vždycky nějak podaří). Řasy jsou krásně prodloužené a vydrží mi po celý den. Navíc, umí vykouzlit kouzelně černé řasy.

Favourite sites

1. dubna 2013 v 17:58 | Michelle Saddler


Chceš tu být? Zapiš se do komentářů :)

Merry Christmas

24. prosince 2012 v 17:27 | Michelle Saddler
Přeju vám všem šťastné a veselé Vánoce, hodně dárků pod stromečkem a do Nového roku jen to nejlepší! ^_^

 
 

Reklama