MUSIC

Katy Perry - Roar

20. září 2013 v 20:42 | Michelle Saddler
Už jste určitě viděli nový klip Katy k písni Roar. Podle mě je naprosto božský. Po prvním shlédnutí jsem jen udiveně koukala, ten klip mě totiž vážně dostal a v prvních dnech jsem na něj koukala skoro pořád. Katy je v klipu nádherná, opět dokázala, že je to fantastická zpěvačka. Písnička se mi líbila na první poslech, je vážně skvělá a ten text je také úžasný.
♫ I got the eye of the tiger a fighter
dancing through the fire,
'cause I am a champion
and you're gonna hear me roar
louder, louder than a lion
'cause I am a champion
and you're gonna hear me roar ♫

August TOP songs

21. srpna 2013 v 15:11 | Michelle Saddler
Má depresivní nálada je ta tam, především proto, že jsem si dnes a včera mohla přispat, protože jsem měla kvůli dešti volno. Na kamarádku už se nezlobím a ta druhá holka? Ta si narozdíl ode mě nezjistila, zda se dnes jde do práce nebo ne a tak zbytečně vstávala v 5, což mě pobavilo. Ale jinak vážně nejsem škodolibý člověk...
Chtěla jsem dnešní den trochu zužitkovat a zaběhnout si do města nakoupit pár věcí, ale jsem líná jako veš a tak jsem ty nákupy nechala na pátek, kdy půjdu i s kámoškou. Momentálně si vybírám barvu na vlasy, kterou si jdu v ten pátek koupit, mám trochu dilema, ale to nějak vyřeším.
Aby měl článek nějakou pointu a neobsahoval jenom moje zážitky, přidávám pár oblíbených songů, které v poslední době poslouchám skoro pořád.
Lady Gaga - Applause
Je zpátky a je úžasná jako vždy!

KE$HA in Prague

21. července 2013 v 21:16 | Michelle Saddler
Kéž bych tam tak mohla být. Muselo to být něco..neskutečného a úžasného. Ke$ha je moje srdeční záležitost, je nádherná, talentovaná a bláznivá. Doufám, že ji i já někdy uvidím na živo! I love her.
Je tu někdo, kdo byl na jejím čtvrtečním koncertu v Praze?

zdroj: t-music.cz

Summer playlist

16. července 2013 v 19:49 | Michelle Saddler
Jsem úplně vyřízená z práce, mám za sebou teprve dva dny a doufám, že zítra se jde naposled v tomto týdnu. Už se těším, až si o víkendu vyvalím špeky u bazénu.
Dneska vám ukážu několik mých aktuálně nejoblíbenějších písniček. Poslouchám je pořád dokola a ne a ne přestat. Klidně házejte do placu vaše oblíbené písničky/interprety/videoklipy/whatever.

Miley Cyrus - We Can't Stop

Imagine Dragons - Radioactive

Nickelback

24. května 2013 v 20:58 | Michelle Saddler
Nickelback je jedna z mých oblíbených hudebních skupin. Poslouchám je už několik let a každá písnička od nich je nádherná. Určitě je většina z vás zná. Jejich písničky jsou pohodové, někdy smutné, ale mají i pořádné rockové pecky. Kdykoliv se cítím špatně nebo nemám náladu, pustím si Nickeback, protože zpěvák Chad má neuvěřitelně příjemný hlas. Dokonce mají u nás na podzim v Praze vystupovat, ale já asi o tento koncertní zážitek přijdu. Tak snad někdy příště, věřím, že to nebude naposled, kdy u nás budou koncertovat! :)

One Direction

8. března 2013 v 21:16 | Michelle Saddler
Pokud bydlíte na pokoji s holkami, co jednoho dne chytí one-direction-horečku, je nanejvýš pravděpodobné, že ji chytíte taky. A přesně to se mi stalo a tak je dnešní článek věnovám právě jim (těm klukům, né mým spolubydlícím). Antifanoušci 1D rychle klikněte na křížek vpravo nahoře a zapomeňte, že jste tu takový článek viděli.

 
 

Reklama