INSPIRATION

Converse All Star

4. srpna 2013 v 20:01 | Michelle Saddler
Nebojte se, žiju. Jen mě zrovna nebaví každý den vysedávat u počítače, když je venku tak krásně.
Dnešní článek bude zaměřený Conversky. Moje zatím nesplněné přání je vlastnit alespoň jedny z těchto úžasně pohodlných kecek. Hodí se ke všemu a dobře vypadají. Jediné, co mě trochu odrazuje je cena, která se pohybuje kolem tisíce. Díkybohu si to budu moct snad dovolit díky výplatě, kterou zanedlouho dostanu. Otázka peněz by tedy byla vyřešena. Dál řeším, jak by mé budoucí conversky měly vypadat.
Vysoké x nízké, jednobarevné x vzorované. Myslím si, že mé první conversky by mohly být klidně bílé nízké. Líbí se mi dokonce víc, než klasické vysoké. :)

Tally Weijl - SPRING 2013

18. dubna 2013 v 16:30 | Michelle Saddler
Hledala jsem před chvílí na netu hadříky, zaplula jsem na stránky Tally Weijl a na hodně dlouhou dobu jsem se tam zasekla. Tolik skvělých věcí a TW zrovna není nikde v mém okolí. Některé ty kousky jsou opravdu skvělé, hmm :') Já se tu nad nimi úplně rozplývám (nebo to je možná tím horkem, kdoví?).

Heels

27. března 2013 v 19:28 | Michelle Saddler
Tak se po dlouhé době ozývám. Nebyl čas, víte.
Znáte takový ten pocit, když něco chcete, ale nemůžete to mít? Přesně takový pocit jsem měla, když jsem včera vkročila do Deichmannu. Odevšad na mě koukaly překrásné boty a mě mohly oči vypadnout. Především, když jsem viděla tu cenu a navíc fakt, že v kapse nemám ani korunu. Ale bylo by krásné vlastnit takové botky, nemám pravdu?

Spikes

12. února 2013 v 19:25 | Michelle Saddler
Když vynecháme všechny ty drsný boty/šortky/doplňky s hroty, které jsou mimochodem taky skvělé, tak o čem tento článek vlastně bude?
Tentokráte jsem vám přichystala inspiraci pouze o tričkách/svetrech/bundičkách s hroty.
Jsou jedním slovem úžasné, už jsem se vydala obhlédnout obchody a podobné kousky jsem objevila v New Yorkeru.
Líbí se vám? Máte doma něco s hroty?

Fashion: UGGs

5. ledna 2013 v 19:32 | Michelle Saddler
Měla bych se učit, ale chtěla jsem přidat aspoň jeden článek a tak tu mám dnes pro vás módní inspiraci.
Jedná se o botky UGGs, nebo-li také válenky. Nejsou to jedny z mých oblíbených bot, některé se mi vyloženě nelíbí, ale jsou neuvěřitelně pohodlné a už jsem i přemýšlela o tom, že bych si možná jedny pořídila - v bílé nebo černé barvě.
Pravé UGGs vyrobené z ovčí kůže ale stojí okolo 5000,- , což mi přijde trochu drahé.
Michelle Saddler
pictures are from weheartit.com
 
 

Reklama