DIARY

21/11/2012

21. listopadu 2012 v 19:54 | Michelle Saddler
Přesně měsíc do konce světa! :D
Už se tak nějak smiřuji s tím, že tento týden nebude patřit zrovna k těm nejslavnějším. Včera jsem si v tělocviku při volejbale narazila všechny prsty na rukou a nejhůře dopadl můj prostředníček, který mě stále ještě bolí. A přestala jsem chodit do florbalu, protože jsem zkrátka zjistila, že florbal není moje silná stránka, obzvlášť, hraju-li proti profesionálům, takže se při hře skoro nedostanu k míčku. Já jsem ho chtěla hrát hlavně, abych se zabavila, jenže už už mě to nebaví. Budu si tedy muset najít jinou aktivitu...

Zítra je můj poslední den školy, v pátek totiž musím jít k lékaři, takže už jen zítra a mohu se těšit na víkend.
Už máte nějaké plány na víkend? Já plánuju sraz s kamarádkou, která má za pár dní narozeniny, takže to v sobotu asi oslavíme, jen se s ní budu muset domluvit. Nejhorší je pro mě shánění dárku, ale naštěstí vím, co má kamarádka ráda, a dárek pro ni v podstatě už mám, ale v pátek pro ni budu shánět ještě druhý dáreček. :)

with love Michelle Saddler

19/11/2012

19. listopadu 2012 v 20:26 | Michelle Saddler
Dear Monday! Fuck you!
Moje pondělní ráno začalo fakt dobře a to tím, že jsem zaspala. :D A stihnout za půl hodiny vybrat pohodlnné oblečení, vyžehlit vlasy, namalovat se a ještě posnídat jsem bohužel nedokázala. Takže hladová, skoro nenamalovaná, v nepohodlným oblečení, ale s perfektně vyžehlenými vlasy jsem mohla vyrazit do školy. :D

Ve škole jsem trávila čas odpočítáváním do zvonění na přestávku a opravdu mě naštvalo, když nás pak učitelka v němčině nechala po škole na 10 dlouhých minut. Po škole jsem byla vrátit knížky do knihovny a pak zbytek volného času prospala. Ještě nikdy jsem nebyla tak unavená jako dneska.

Večer zakončím u televize sledováním Partičky a půjdu spát s nadějí, že zítřek bude vydařenější.
A co vaše pondělí? :)

Breaking Down - Part 2

17. listopadu 2012 v 23:14 | Michelle Saddler
Tak dnes jsem konečně byla v kině na druhé části Rozbřesku. S kamarádkou Lenkou jsme se na dnešek těšily a chystaly celý rok od loňského listopadu, kdy jsme byly na prvním díle. Nakonec jsme se dočkaly a už je to za námi.

Moje dojmy? Neskutečný! Po celou dobu filmu jsem byla v sedmém nebi, při závěrečných scénách, kdy se bojovalo jsem byla tak hrozně napjatá, utrpěla jsem vážný šok a taky jsem jako správnej cíťa brečela . Pak jsem se však při jedné scéně rozesmála a přitom to v tu chvíli nebylo vůbec vhodné. To jsem celá já. Hrozně se mi ulevilo, když jsem zjistila, že to vše bylo jen Alicina vize.

Moc mě mrzí, že tohle je poslední díl, že po něm už nic nebude. Z celé ságy to byl ten nejlepší díl, úžasný film, bylo to neskutečné a dokonalé. Bella je nádherná jako upírka. A Edward a Jacob? Jako vždycky k sežrání, áách.

Upírům zdar!
Dobrou noc!

 
 

Reklama