DIARY

25. 1. 2013

25. ledna 2013 v 19:55 | Michelle Saddler
Nebojte se, žiju! Jen jsem zrovna neměla moc času na blog. V mém případě opravdu chybí noťas, jsem líná seběhnout jedno patro na intru dolů do počítačovky a napsat vám, že mě nesrazilo auto, ani jsem neuklouzla na mostě a nespadla do Bečvy. Mám za sebou definitivně poslední týden zkoušení a písemek. Podařilo se mi to v několika předmětech vytáhnout na lepší známku a na vysvědčení budu mít dvě dvojky. Čeká mě zasloužený odpočinkový víkend, zítra jdu ven po dlouhé době s kámoškou. A na intru to snad ani nemůže být lepší, než to teď je. Né všechno je sice tak dokonalé jak se zdá, ale to už tak prostě bývá. Nechce se mi dnes nějak moc rozepisovat, ale snad jste mohli poznat, že jsem teď prostě jen šťastná.

Michelle Saddler

18. 1. 2013

18. ledna 2013 v 20:42 | Michelle Saddler
Týden, kdy jsem kvůli učení nevěděla ani kde mi hlava stojí je díkybohu za mnou. Úterý byl ještě normální den, i když v první dvouhodinovce angliny jsem byla pěkně mimo, člověku se tak tak podaří včas vstát z postele a hned na to už musí ze sebe dostat nějakou srozumitelnou anglickou větu. Ve středu jsem šli do kina na Annu Kareninu.
Začala jsem taky chodit do semináře ze španělštiny, chtěla bych trochu umět španělsky, až pojedu na stáž do Španělska. Ve čtvrtek jsme psali písemku z matiky. Po škole jsem šla se spolubydlící za učitelem zjistit, jak nám písemky dopadly. No a mám čtyřku. Předešlá noc byla fakt strašná, vůbec jsem nemohla usnout a když už, tak jen na chvíli. Pořád jsem musela přemýšlet nad školou a mýma katastrofickýma výsledkama. A dnes první dvě hodiny informatika. Byla jsem přesvědčená, že z ní píšeme až příští týden, jenže jsme psali dneska. Navíc jsme na to měli časový limit 7 a půl minuty. Mě se tak klepaly ruce, když jsem vypracovávala ty cvičení ve wordu, raději jsem se ani nedívala na stopky s ubíhajícími vteřinami. A nakonec - jsem to zvládla na výbornou. To znamená, že na vízo budu mít dvojku, ani nevíte, jakou mám z toho radost.
Jinak k tomu mému barvení vlasů - nějak vůbec nejde poznat, že jsem obarvená. :D Jen to mám trochu lesklejší ty vlasy. Né vždy se to prostě povede.
Teda docela hodně jsem se rozepsala, to bude pro dnešek vše. Mám se ještě učit na nějaké písemky, ale nebojte, už se budu snažit přidávat o trochu pravidelněji. :)

Krásný páteční večer.
Michelle Saddler

sobotní západ slunce // dream catcher // nedělní ráno

14. 1. 2013

14. ledna 2013 v 20:31 | Michelle Saddler
Ahoj, píšu jenom tak narychlo, abyste věděli, co je u mě nového. Takže tento týden nezačal zrovna nejlíp. Dnes jsme psali hned dvě písemky a bohužel ani jedna z nich nedopadne podle mě moc dobře. Ani další dny mě nečeká nic extra zajímavýho, tak snad tento týden rychle uteče. Věřte nebo ne, ale já opravdu zvládla v neděli, když jsem jela busem na intr vymyslet docela dobrou slohovku, popsala jsem 2 stránky.
Jen tak mimochodem, co říkáte na výsledky voleb, které proběhly v sobotu? Já jsem ještě letos nemohla volit a popravdě bylo by pro mě dost těžké vybrat kandidáta, žádnému konkrétnímu jsem nefandila. A jaký máte názor na ty co postoupili - Karel a Zeman? Napište.

Užijte si zbytek večera.
Michelle Saddler

11. 1. 2013

11. ledna 2013 v 20:48 | Michelle Saddler
Pěkný večer všem, píšu zase až po několika dnech, protože tento týden jsem vůbec neměla čas. Musela jsem se učit na písemky, které budeme psát skoro až do konce ledna. Překvapilo mě, když jsem z testu z práva dostala 1 a 2, protože právo mě absolutně nebaví. A myslíte, že mě teď o víkendu čeká zasloužený odpočinek? Vůbec. Máme do pondělka napsat slohovku a nevím, jestli jsem se vám o tom zmiňovala, ale já jsem antitalent na slohové práce.
Dneska už na školu kašlu, pustím si nějaký hezký film a zítra začnu se školou. Také bych se chtěla zmínit o tom, že se zítra nabarvím. Ano, měla jsem se barvit už v prosinci, ale nějak z toho sešlo, ale zítra už je to jisté.

Užíjte si páteční večer!
Michelle Saddler

Euphoria
Forever, 'till the end of time
From now on, only you and I
We're going u-u-u-u-u-u-up

4. 1. 2013

4. ledna 2013 v 20:56 | Michelle Saddler
Dva dny ve škole uběhly fakt rychle, ale bohužel víkend budu muset strávit počítáním příkladů a učením, protože máme slíbených na příští týden několik písemek a já prostě musím trochu zlepšit ty známky. To je opravdu za trest, že jsme nedostali tyto dva dny volna. Moje spolubydlící se ale rozhodly nepřijet, takže jsem na intru byla tyto dva dny sama. Ale už dost o škole.
Asi jsem se nezmiňovala, že jsme doma měli 10 štěňátek, že? Šest bylo od naší border kolie Míši a čtyři od naší jezevčice Betky. Borderky jsme prodali už před Vánoci, ale poslední dvě šteňátka jezevčíků odjeli do nových domovů dneska a já se s nimi ani nestihla rozloučit! Doufám, že se jim bude v novém domově dařit.
To je pro dnešek vše, Michelle Saddler :)

1.1.2013

1. ledna 2013 v 21:46 | Michelle Saddler

Tak první článek v novém roce tu samozřejmě nesmí chybět. Jak jste si užili Silvestra? Já v podstatě docela dobře. Trávila jsem ho doma v pohodlí, s rodinou a Partičkou, a když nadešla půlnoc, tak jsme začali oslavovat. Veselí netrvalo ani hodinu a já zapadla brzy mrtvá do postele. Doufám, že budu moci příští konec roku oslavit s přáteli, letos to bohužel nějak nevyšlo.


Chtěla jsem vám napsat všechna moje předsevzetí pro rok 2013, ale vzhledem k tomu, že je toho hodně, co bych chtěla v tomto roce stihnout/zažít/splnit si, tak jsem to raději zamítla. Takže vám řeknu alespoň to, že v letošním roce bych chtěla ještě více zesvětlit svoje vlasy a chtěla bych je mít zase tak krásně dlouhé, jako před rokem. ♥

rok 2012
březen // říjen

Zítra je můj poslední prázdninový den, pak mě čeká intr a škola. Proč to muselo tak rychle uběhnout?
Michelle Saddler

Goodbye 2012

31. prosince 2012 v 23:53 | Michelle Saddler
Ani ne za 10 minut se rozloučíme s rokem 2012 a přijde rok 2013.
Rok 2012 pro mě byl hodně zásadní. Prožila jsem tolik zklamání, ale i radosti, některé věci skončily a naopak jiné zase začaly. V tomto roce jsem prošla obrovskou změnou jak navenek, tak uvnitř. Zjistila jsem, že někteří lidé v mém okolí dokáží být pěkně falešní a naopak jsem zase poznala nové fajn lidi, kterým mohu věřit.
Skončila jsem základní školu, část mého života, která trvala dlouhých devět let, konec tohoto školního roku byl pro mě zklamáním, kvůli některým lidem. Ale po báječných prázdninách mě čekal přechod na střední, kterou jsem si zamilovala, stala se konečně ze mě velká holka.
V roce 2012 jsem zažila dosud nejvíce zásadních změn v mém životě.

Snad bude rok 2013 ještě lepší než byl rok letošní. Mám tolik plánů. A předsevzetí do nového roku? Pro začátek se naučit více sama sobě věřit.
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
2013!
Michelle Saddler

27.12.2012

27. prosince 2012 v 19:44 | Michelle Saddler
A je po Vánocích. Teď už nás čeká jen Silvestr a pak rok 2013! Myslím, že nadcházející rok bude jiný, než byly dosud všechny tyto roky, že bude výjimečný a že se mi přihodí zase spousta krásných věcí..
Dnes jsem byla ve městě s kamarádkou, daly jsme si dárky na Vánoce, dostala jsem od ní krásný voňavý sprchový gel a modrý lak od Essence.
Jinak na Vánoce od rodičů jsem dostala kolečkové brusle (už se těším, až s kámoškou vyrazím na bruslích a někde se přizabiju), nechali mi vyrobit kalendář s fotkama mě a mých nejbližších, finanční obnos a co by to bylo za Vánoce, kdyby mi maminka nekoupila několik párů ponožek. :)
Takže docela fajnový Vánoce. A copak jste dostali hezkého vy?
Michelle Saddler

23.12.2012 - Merry Christmas

23. prosince 2012 v 20:10 | Michelle Saddler
Ahoj, bohužel jsem se nemohla ozvat dřív, protože jsem měla nabitý víkend. V pátek jsme měli dopoledne ve škole ten vánoční večírek - zpívali jsme, spolužák hrál na kytaru, pili jsme punč, hráli Twister a městečko Palermo...Ale jo, docela to ušlo. A konec světa nakonec nebyl a jsem ráda, že už všechny ty řeči o něm utichly.
No a od soboty jsme pekly s mámou cukroví, uklízely dům a dnes jsme konečně ozdobily stromeček. Před chvílí se mi taky konečně podařilo celkem slušně zabalit dárky, které jsem balila skoro půl hodiny, protože je neumím balit! :D
Také konečně dnes napadnulo docela hodně sněhu, tak doufám, že vydrží do zítra, ať jsou ty bílé vánoce. :)
Co se týče fotek z Vídně, určitě o ně nepřijdete, jen ještě musím počkat, než mi spolužačka pošle fotky, co fotila ona, protože ona má taky několik úžasných fotek, které bych tu chtěla dát. :) (takže fotky z Vídně čekejte tak 25.12.)

Pochybuju, že se zítra ozvu, když je ten Štědrý den, takže vám chci popřát šťastné a veselé vánoce, hodně dárků, ještě více lásky a krásných chvílí strávených s vašimi blízkými :)
Michelle Saddler

20.12.2012 - Dojmy z Vídně.

20. prosince 2012 v 19:00 | Michelle Saddler
Ahoj, tak musím říct, vánoční Vídeň je fakt neskutečně nádherná! Spousta historických staveb a paláců, zároveň také moderní město, kde jsem objevila mnoho známých obchodů. Do Vídně jsme přijeli okolo 11 hodiny a tak hodinu jsme chodili po památkách. Navštívili jsme například Hofburg, což je hrad, ve kterém sídlil rakouský císař nebo také katedrálu sv. Štěpána, která byla velice krásně barevně nasvícena. Potom jsme až do půl páté dostali volno. Takže jsme s holkama vyrazily na vánoční trhy, procházely se po Vídni a občas nakoukly i do nějakého toho obchodu. Užily jsme si hodně zábavy, já stihla využít pár německých vět a prostě na Vídeň nikdy nezapomenu. :) Nikdy jsem neviděla nic krásnějšího než rozsvěcenou vánoční Vídeň.
Ke škole jsme dorazili v 9 a já byla tak unavená, že jsem šla hned po tom brzy spát. Ale stejně jsme dneska na první hodinu vůbec s holkama nešly a přišly až na tu druhou. Ve škole jsme už nic neprobírali, jen se v dějepise dívali na Věřte nevěřte a v češtině na Tróju.
Tak a zítra máme 21. prosince. Víte na co se těším? Až 22. prosince konečně utichnou ty fámy o konci světa.
Michelle Saddler

PS. Fotky z Vídně a to, co jsem koupila sobě a našim přidám o víkendu.

18.12.2012 - Vienna

18. prosince 2012 v 21:07 | Michelle Saddler
Ahoj, ozývám se zase po delší době. Dneska jsme psali z práva, sice jsem se je učila, ale myslím, že to nedopadne zrovna nejlíp. :D
Zítra jedeme se třídou do Vídně, tak už se nemůžu dočkat. Sice vstáváme s holkama o čtvrt na šest, ale určitě to bude stát za to! :) Ve Vídni budu konečně shánět vánoční dárky, tak snad seženu něco, co se bude našim líbit.
To jenom tak krátce se ozývám, mějte se, dobrou noc! :*

Michelle Saddler

15.12.2012 - New layout

15. prosince 2012 v 18:59 | Michelle Saddler
Ahoj, včera jsem už nechtěla přidávat článek, protože jsem se večer pohádala s rodiči a tak se mi nechtělo přidávat nějaký článek na blog. K tomu snad můžu jen dodat, že jsme se pohádali kvůli již několikrát zmiňované informatice.
Snad mi teda odpustíte, že jsem nenapsala, když zjistíte, že jsem svému blogu dala nový kabátek s vánočním motivem, a i když se tváří, že vypadá jednoduše, dělala jsem ho skoro hodinu. Inspirovala jsem se u několika blogů a myslím, že na to, jaké jsem nemehlo při tvoření designů, se mi celkem povedl. Design jsem netvořila už hodně dlouho, protože na starém blogu jsem si designy vždycky objednávala.
Za chvíli jdu péct cukroví a potom musím mrknout na učivo z češtiny, protože v pondělí píšeme velký test. Ach jo.
A večer se budu koukat na Zatmění, už se těším! ♥

Michelle Saddler

13.12.2012

13. prosince 2012 v 19:04 | Michelle Saddler
Ahoj, chtěla jsem napsat už včera, když bylo to poslední magické datum 12.12.2012, ale nějak jsem nestíhala a taky jsem od včerejška na sebe pěkně naštvaná, protože jsem si zase úspěšně pohnojila známku v informatice tím, že jsem zapomněla na veledůležitý úkol, ze kterého už se mi na serveru se známkama objevila úžasná koule.
Já už se nemůžu dočkat až přijedu zítra domů, už jsem si před chvílí sbalila věci, ale ještě mě zítra čeká poslední den školy, mimochodem první dvě hodiny máme již zmiňovanou milovanou infošku.
Příští týden mě čeká zájezd do Vídně, jedeme se třídou na vánoční trhy, tak se nemůžu dočkat, až uplatním své dosud nabité znalosti němčiny a už vidím, jak mi nikdo z těch lidí tam nebude rozumět. Ale přesto už se nemůžu dočkat. :D
V neděli, až přijedeme s holkama zpátky na intr, tak budeme zdobit naši třídu vánočními ozdobami a v pátek, než se rozejdeme na Vánoce domů nás čeká nějaký vánoční večírek, tak doufejme, že bude stát za to.

Ale to už předbíhám, vždyť ještě nezačal ani ten víkend.
Michelle Saddler

9.12.2012 - Movie night

9. prosince 2012 v 20:22 | Michelle Saddler
Ahoj, tak nám ten víkend zase pěkně rychle utekl. Ale do školy se už docela těším. Vlastně jsem měla na víkend naplánováno spoustu věcí, ale zase jsem nic nestihla. Chtěla jsem přidat na blog konečně nějaký pořadný článek a udělat nový design, ale na počítač jsem se teď o víkendu skoro vůbec nedostala.
Včera mi naši popřáli k narozeninám, dostala jsem pididort [sorry, dort se tomu říkat fakt nedá] a nějaké penízky na útratu, v pátek jsem ještě byla s kamarádkou ze základky, ta mi dala naušnice, prstýnek a CD její oblíbené zpěvačky, které mě fakt potěšilo. <3
Večer jsem pak koukala na Nový měsíc i s mamkou, byla jsem z ní pěkně na nervy, protože jsem jí pořád musela vysvětlovat, kdo je kdo a v závěru si myslela, že ta postava je někdo úplně jiný. A to mě s ní čeká zkouknout ještě Zatmění a slíbila jsem jí, že jí stáhnu i poslední dva díly Rozbřesku.
Před chvílí jsem se sbalila na intr, protože pojedu až ráno, musím zaskočit ještě k zubařce. Vidím to tak, že dnešní večer strávím u televize a budu se koukat na film Rio. Viděli jste ho? Já ho viděla kousek na HBO v angličtině, vypadá to na super film.

Michelle Saddler

7.12.2012 - Víkend

7. prosince 2012 v 23:38 | Michelle Saddler
Takže po náročném týdnu plném učení a domácích úkolů si mohl oddychnout a nabrat síly, když máme zase pátek. Mám dnes dobrou náladu, protože se mi konečně podařilo dostat z písemky z informatiky dobrou známku, což se mi ještě nikdy nepovedlo!
A co středeční Mikuláš? Neodnesli vás čerti? U nás ve škole se to moc neslavilo, jenom na intru chodili naši kluci převlečení za Mikuláše, anděly a čerty a rozdávaly sladkosti. :) Také jsme konečně mohly s holkama sníst perníčky, které jsme minulý týden pekly. :) Po večeři jsme se šly s děckama z intru koulovat před intr na parkáč, tak jsem byla mokrá od sněhu a řasenku rozmazanou, ale byla to zábava.
Teď už se ale těším na to, že si doma odpočinu a pročistím hlavu.

Krásný zbytek večera, Michelle Saddler :)

4.12.2012 - Sweet sixteen

4. prosince 2012 v 20:28 | Michelle Saddler
Jak se cítím po dnešním hektickém dnu, plného blahopřání všeho nejlepšího k narozeninám? Pořád se z toho ještě nemůžu vzpamatovat a třeští mi z toho hlava. Ale všichni, co si na mě vzpomněli mě hrozně potěšili! Narozeniny jsem nikdy nijak zvlášť neslavila a neprožívala, vždy jsem měla jen rodinnou oslavu a k tomu pár blahopřání od přátel, ale letos jsem takovou vlnu blahopřání opravdu nečekala. [A to jsem si včera večer ještě zoufala, jak si na mě nikdo nevzpomene.]

A co jsem dostala? Kamarádka mi koupila nádherné naušnice, ale ty hlavní dárky od rodičů, blízkých a nejlepší kamarádky mě čekají až o víkendu, tak se nemůžu dočkat. ♥
Oficiálně jsem tedy šestnáctka. Hmm, úžasný pocit.

with love Michelle Saddler

2.12.2012 - Advent

2. prosince 2012 v 16:18 | Michelle Saddler
Ahoj :) Tak dnes první adventní neděle. Advent jde bohužel nějak mimo mou rodinu, takže jsem se aspoň domluvila s holkama na intru, že zapálíme svíčku každou neděli, jak dorazíme na intr, tak snad nevyhoříme. :D
Taky dnes konečně začalo sněžit, zatím jen trochu, ale počítám s tím, že zítra už bude naše vesnice zasypaná sněhem. Jak dopíšu tento článek, tak se půjdu barvit, koupila jsem si barvu - kaštanovou, abych trochu oživila svoje vlasy, tak snad bude výsledek při nejmenším uspokojivý.
Krásnou neděli :)
Michelle Saddler

1.12.2012 - Hello December

1. prosince 2012 v 18:18 | Michelle Saddler

Tak a konečně tu máme prosinec. Pro mě je prosinec druhý nejoblíbenější svátek po červenci, protože mám v prosinci narozeniny a samozřejmě kvůli Vánocům! Nejvíce na Vánocích miluju tu vánoční atmosféru, ty chvíle klidu a pohody. Včera, když jsem jela domů, tak jsem ve městě viděla všechnu tu spoustu žároviček, díky kterým to vypadá tak kouzelně. K dokonalosti chybí snad už jen sníh a myslím, že se ho každou chvíli dočkáme. Moc bych si přála, aby konečně letos byly bílé Vánoce. Také se těším na to pečení cukroví, poslouchání vánočních koled a rozbalování dárků. Když jsme u toho, už máte nakoupení vánoční dárky? Já s tím letos nějak otálím, ale příští týden už začnu nějaké dárky shánět. Jen doufám, že si ty Vánoce užiju v klidu s mými nejbližšími - rodinou a kamarády.


Dnešek jsem trávila jak jinak, než relaxováním a nabíráním sil a večer zakončím u televize a budu koukat na Twilight :)

with love
Michelle Saddler

28/11/2012

28. listopadu 2012 v 19:07 | Michelle Saddler
Chci se omluvit za těch pár dnů neaktivity, ale měla jsem toho teď ve škole opravdu hodně a na počítač jsem se už bohužel nedostala. Už se nemohu dočkat víkendu, až si odpočinu, načerpám síly a přidám sem konečně nějaký smysluplný článek.
Moc bych vám chtěla poděkovat za návštěvnost! Minulý týden mě navštívilo přes 100 lidí, opravdu moc děkuju!

Ještě dnes mě čeká večer strávený s učebnicemi a sešity a zítra už bude budou všechny ty písemky za mnou a v pátek zase domů. Taky vám příjde, že to všechno hrozně letí? Příští týden už bude prosinec a zanedlouho Vánoce! Měla bych pomalu začít nakupovat dárky, nechci to letos nechávat na poslední chvíli.
Trochu jsem se rozepsala, ale už musím jít, takže krásný zbytek večera!

with love Michelle Saddler

24/11/2012

24. listopadu 2012 v 21:32 | Michelle Saddler
Konečně je víkend, co? I když zítra už je zase něděle a potom zpátky do školy. :)
Včera jsem chtěla napsat, jenže jsem se už nějak nedostala na počítač, takže se omlouvám. Ráno jsem obešla doktory a odpoledne jsem byla domluvená s Lenkou, byly jsme v obchodním centru a já osobně jsem obhlížela, co bych si potřebovala koupit. Také jsem jí popřála k narozeninám a dala jí dárek.

Dnešní den jsem strávila tím, že jsem musela uklízet svůj pokoj a učila jsem se dějepis. Asi nemusím psát, že naučit se 11 stránek na pondělí je pro mě fakt pohroma, protože jsem hrozný lenoch a učení mi moc neleze do hlavy. Zítra se chci obarvit, už mám koupenou i barvu, ale říkala jsem si, že s tím ještě počkám a pak se samozřejmě sbalit a odjet na intr.

Před chvílí jsem si stáhla 2.část Rozbřesku, vím, byla jsem na tom před týdnem v kině, ale já ji prostě musím vidět znovu! :D
Už by to teda mělo být v lepší kvalitě, než před pár dny, tak uvidíme.

Dobrou noc, ať vás upíři koušou celou noc! :P

/dárek pro kamarádku/
 
 

Reklama