DIARY

31. 3. 2013 - Easter

31. března 2013 v 19:14 | Michelle Saddler
Zítra je apríl a velikonoční pondělí v jednom, ale venku to tak opravdu nevypadá. Naše vesnice je doslova zasypaná sněhem a padá další a další. A to jsem si říkala, jak o velikonočních prázdninách budu jezdit na kole a na kolečkových bruslích. Celé prázdniny jsem proseděla doma nad filmy. Včera večer jsem koukala střídavě na Harryho a na Pretty Woman, dneska zase odpoledne dávali Pearl Harbor a před chvílí jsem dokoukala druhou část Harryho. Na zítřek se opravdu netěším, celkově nemám ráda Velikonoce a už vůbec ne, když mě přijde vypráskat tolik kluků - i když, bude-li i zítra taková sněhová kalamita, je možné, že se k nám ani nedostanou. A jestli jo, neotevřu ^_^
Mějte se famfárově!

Míša, náš lenoch

23. 3. 2013

23. března 2013 v 20:54 | Michelle Saddler
Miluju soboty. Protože nemusím nic dělat. A když je navíc krásné počasí, je to velké plus. Dnes jsem tedy relaxovala, četla si a na počítač jsem se dostala až teď.
Včera jsme skoro v každé hodině psali nějakou písemku, myslela jsem, že se z těch testů asi blázním. A po škole, když jsem ještě byla na intru, tak mi volala kamarádka, jestli nedáme sraz ve Zlíně, tak jsme chvíli byly v nákupním centru a povídaly si. Večer jsem se dívala na Noční můru v Elm Street a představte si, kdo tam hrál - Johhny Deep, bylo mu tam teprve 21 let! Takový slaďouš tam byl, i když to je i teď. ^^
Co se týče blogu, chci provést nějaké změny, možná nový design, trochu překopu rubriky, přidám nové fotky a chci si sepsat seznam oblíbených blogů, těch mám docela hodně. Ale zřejmě se na to vrhnu až o prázdninách, ve středu, jak se vrátím ze školy.
Mějte se! :)
Nezměnil se! ♥

20. 3. 2013 - Sunny day

20. března 2013 v 17:01 | Michelle Saddler
Když jsem se dnes ráno probudila, čekalo mě milé překvapení. Roztáhla jsem žaluzie a do pokoje nám vnikly sluneční paprsky. Kupodivu to sluníčko vydrželo až do teď. Tak jsem dnes vyrazila s kamarádkou do knihovny vrátit nějaké knížky. Protože to slunce úplně lákalo jít někam ven. Dneska jsem s kamarádkou prezentovala v etiketě naši skvělou prezentaci o dámských šatech, byla jsem z toho hrozně nervózní. :D
A teď budu pokračovat ve sledování seriálů (konkrétně HIMYM a The Walking Dead) a večer se budu muset naučit do zeměpisu.
Tak se mějte a užívejte si dnešní krásný den!

19. 3. 2013

19. března 2013 v 20:01 | Michelle Saddler
Ahoj, dlouho jsem se zase neozvala, co? Nějak jsem neměla náladu psát.
Jak jste si užívali víkend? Za dva dny má být oficiálně jaro, ale zatím to tak venku nevypadá. Od pondělí pořád jen sněží.
Dneska jsme měli naposled plavání, od příštího týdne už budeme mít normální tělocvik, takže jsem ráda, už mě to nebavilo, zvlášť po dnešku, kdy se mi zase nepodařila šipka a já skočila povedenýho placáka. I když zase to bylo naposledy, co jsme šly do vířivky. Ta mi bude moc chybět.
Jsem dneska nějak celkově unavená, vidím to tak, že dnešní večer strávím sledováním seriálů a čtením Tajemství a že brzo usnu. Mějte se!
with love Michelle Saddler

trošku střapatá :D

15. 3. 2013 - News

15. března 2013 v 21:07 | Michelle Saddler
Tento víkend bude konečně zase jedním z těch, které si užiju. Protože minulý týden jsem strávila učením, tentokrát pro změnu vyrazím mezi lidi. Kámoška chce jít se mnou nakupovat. Popravdě ani se mi ale moc nechce. Prvním důvodem je ta odporná zima, která se vrátila a tak se mi nechce chodit po venku a druhý důvod je ten, že já už vlastně dnes po obchodech chodila. S mamkou. Nejhorší noční můra, když vám maminka vymlouvá každý hezký kousek, který objevíte, ať už se jedná o cenu, materiál nebo celkový vzhled. Vlastně jsem přišla na to, že nákupy zase tam moc ráda nemám, je to pro mě spíše stresující záležitost.
Ve škole mi to teď jde, dokonce mě a mé kamarádce učitelka němčiny řekla, že jsme adeptky na to maturovat navíc z druhého jazyka - tedy němčiny. No to teda nevím, i když ta němčina není špatná, mám ji ráda, ale maturovat z ní? Brr. Taky jsem se dnes pobavila v zeměpisu, když nám učitel vynadal za to, že nemáme učebnici, pak si všimnul, že já a možná i někdo další ji má a nakonec zjistil, že on sám si ji zapomněl. A nám bude nadávat. :D
Já nevím, ale zdá se mi, že můj život v poslední době začíná nabírat obrátky. Vždycky jsem měla takový nudný život, byla jsem taková šedá myška a neměla jsem moc přátel, ale v poslední době zažívám tolik srandy (hlavně na intru) a jsem neustále veselá a hlavně šťastná. Tak snad mi to vydrží.

Great mood.

11. března 2013 v 19:44 | Michelle Saddler
Ahoj, dnešní den byl až příliš dobrý. Místo práva jsme měli nakonec informatiku, ale zítra nás už ta písemka 100% nemine. Ale na druhou stranu nám zase odpadne tělocvik, takže zítra končíme o půl dvanácté. Když se daří, tak se prostě daří. Nemohu nezmínit počasí - dnes u nás pršelo. I přesto ale cítím, že v poslední době mám strašně moc energie, mám neustále dobrou náladu a prostě celkově mám teď takový poklidný život. Chtělo by to nějakou změnu. :3
Mějte se a smějte se (jako já).

Happy

10. března 2013 v 16:35 | Michelle Saddler
Takovou krásnou nedělní pohodu dokáže zkazit jedině fakt, že zítra píšete písemku z práva a výčitky, že jste na to ještě ani okem nemrkli. Who cares? Jsem šťastná a nějaké občanské právo mě rozhodně nevyvede z míry. Vyzbrojím se trpělivostí a jdu na to!
Mějte se a užívejte si neděli i za mě!

7. 3. 2013

7. března 2013 v 16:38 | Michelle Saddler
Když se probudíte do hnusného rána, tak nějak už se předpokládá, že celý den bude na hov.. na houby a že se to odrazí i na vaší skvělé náladě. S kapkou nudy vám vznikne fakt otřesný den, kterej byste nejraději prospali a probudili se do slunečného dne na nějakém zábavnějším místě. Kéž by to šlo. Spát se mi opravdu nechce a k té nudě mohu připočítat ještě otravné učení do zeměpisu. Aspoň, že už bude ten víkend.

Hrozně jsem si teď zamilovala tuhle písničku, znáte ji? :)

6. 3. 2013

6. března 2013 v 18:23 | Michelle Saddler
Ahoj, jarní počasí panuje i nadále, dnes jsem konečně byla venku jen v mikině a teniskách. Ano přesně tohle mi chybělo. Dnes nám odpadla první hodina, takže jsem mohla spát až do osmi. V poslední době je na intru taková nuda, že bych nejraději začala dojíždět. A když překonám svou lenost a seběhnu dolů do počítačovky, abych napsala článek, tak nemůžu, protože mě tu ruší lidi a já pak v podstatě nic nevymyslím. Teď jsem tu konečně sama a navíc na počítači úplně vzadu v učebně, takže se můžu v klidu soustředit a vím, že mi na obrazovku nikdo nečumí. :D Jinými slovy už chci noťas! Jenže ten je zatím někde v nedohlednu..
A jak si užíváte slunečné dny vy?

2. 3. 2013

2. března 2013 v 22:38 | Michelle Saddler
Přesně takové krásné slunečné dny, jako byl ten dnešní, mi chyběly. I když je venku stále zima, tak to sluníčko mě nabije energií a mám mnohem lepší náladu. Nejvíce mě teď štve, že ty prázdniny mi tak rychle utekly, než se naděju, budu už zítra večer na intru a pozítří sedět v lavici. Taky se vám stává, že si na prázdniny něco naplánujete a pak si na jejich konci uvědomíte, že jste vlastně nic neudělali? Kromě toho, že jsem před chvílí dokoukala poslední díl Saw, jak jsem měla v plánu (oficiálně tedy saw-mánii ukončuji, mimochodem, nechci teď nějakou dobu o žádném krvavém filmu ani slyšet), jsem o těchto prázdninách už nic jiného, co bylo v plánu, nestihla. Úklid pokoje, přebírání starých nebo malých věcí z mého šatníku a počítání příkladů do matiky se tak odkládá na neurčito.
Užíjte si víkend :)

26. 2. 2013

26. února 2013 v 20:37 | Michelle Saddler
Ahoj, tak mi ty prázdniny docela rychle ubíhají, už jsem pátý den doma. Dneska se taky konečně objevilo sluníčko, tak jsem měla hned lepší náladu. Byla jsem dnes u kamarádky a dívaly jsme se na film, včera jsme zase byly na nákupech, tak na konci týdne možná přidám new in, protože v pátek pojedu do města ještě jednou, kamarádka mi objednala řasenku od Oriflame, tak si ji půjdu vyzvednout a mrkneme ještě po obchodech. Když budu teď tak dlouho doma, už se vidím, jak se mi v neděli chce jet zpět na intr. Achjo.

Zbožňuju takový naušnice o.O

23. 2. 2013

23. února 2013 v 20:04 | Michelle Saddler
Úplně moc se těším, až dnes večer lehnu do postele. Protože jsem tak unavená, že to ani není možné :D
Umýt nádobí, vyluxovat celý dům, uklidit si v pokoji a ještě odhazovat ten odporný sníh z chodníku - ano i takhle se dá strávit sobota.
Před chvílí jsem dokoukala Saw 7, a jsem z toho celkem na rozpacích, tolik krve. :D Během příštího týdne se musím podívat na všechny díly pěkně od začátku. Jo nějak jsem podlehla saw-mánii :D
Mějte se a smějte se :3

I want to play a game :D

22. 2. 2013

22. února 2013 v 21:36 | Michelle Saddler
Tak jsem se konečně i já dočkala těch prázdnin. Ikdyž nezačaly zrovna nejlépe - včera jsem se trochu chytla s tátou - tak věřím, že ten týden volna si užiju. Především chceme s kámoškou už pomalu nakoupit nějaké nové věci na jaro, které je zdá se ještě v nedohlednu. Vážně mě už ten sníh vytáčí. Dneska sněžilo celý den a ne a ne přestat.
Jinak se stáží do Anglie to vypadá bledě, asi nejedu. Svět se přeci nezboří.

Máte taky prázdniny? Co máte v plánu?

18. 2. 2013

18. února 2013 v 19:26 | Michelle Saddler
Nejprve bych vám chtěla poděkovat za návštěvnost, za minulý týden tu bylo skoro 100 lidí a už jsme přesáhli celkově 1000! Moc si toho vážím, doufám, že i nadále sem budete chodit :)
Ač jsem si myslela, že dnešní pondělí bude jako každé jiné - zdlouhavé a otravné, tak uteklo celkem rychle. Z nepochopitelných důvodů jsem dnes vzala sešit a učebnici matiky a vypočítala celou jednu stránku se sčítáním lomených výrazů. Když se na to dívám zpětně, tak to již vyjádří obrázek níže. Už mi z té školy dobře hrabe, popravdě. Už jen tři dny a konečně se taky dočkám zasloužených prázdnin, které už většina z vás měla nebo má tento týden.
Minulý týden jsem se dozvěděla, že škola chystá stáž do Anglie, tak jsem přemýšlela, že by nebylo špatné jet taky. Ale ta cena. Už by to chtělo nějakou brigádu, jenže nikde nic..

A co vaše pondělí?

16. 2. 2013 - Random

16. února 2013 v 18:41 | Michelle Saddler
Za několik posledních dní se mi zase stalo tolik moc věcí, že ani nevím, kde začít. Tak v první řadě od pondělí už jsem zase fit a rýma s kašlem jsou zažehnány. V úterý, když jsme byli v tělocviku v bazénu, tak jsme musely skákat šipky. Takové nemehlo jako já to samozřejmě nezkoušelo ze skokánku, ale z okraje bazénu a ještě v podřepu. A výsledek? Místo parádní šipky jsem do vody skočila jak tydýt a ještě jsem předvedla něco jako kotrmelec. Ale víte co? Na druhý pokus jsem už byla úspěšná. A včera mi kámoška poslala odkaz, kde si vyberete písničku a zpíváte karaoke, celý večer jsem "zpívala" a proto jsem tak trochu bez hlasu. Ale věřím, že do pondělka mě to zase přejde.

Několik málo fotek z posledních dní.

valentýnský muffin // valentýnská čokoláda // valentýnské lentilky ♥
Valentýna jsem slavila se sladkostmi.

14. 2. 2013 - Fuck Valentine's Day

14. února 2013 v 19:18 | Michelle Saddler
Valentýn. Nikdy jsem tento svátek neslavila, nijak ho neprožívám ale samozřejmě bych se mu ani nebránila. I když by bylo fajn mít nějakou tu spřízněnou duši, tak bohužel jsem zatím forever alone. Takže jako útěchu jsem alespoň koupila mé maličkosti čokoládu. A co vy? Trávíte Valentýna s někým nebo jste sami?
Michelle Saddler

6. 2. 2013

6. února 2013 v 17:52 | Michelle Saddler
Ahoj.
Ani se mě raději na nic neptejte. Jsem tak naštvaná. Ale především jsem pořádně nachlazená, bolí mě hlava, v krku, mám rýmu a kdoví, co ještě. Ale tyto dva bohužel prostě ještě musím dochodit. Takže na programu je dnes horký čaj, vyhřátá postel, prášky od bolesti a trocha hudby (Nicole Scherzinger).
Snad trávíte středu nějak smysluplněji než já.
Ozvu se zase co nejdřív.
Michelle Saddler

Fantastický obrázek.

31. 1. 2013

31. ledna 2013 v 19:05 | Michelle Saddler
Ahoj, poslední půl hodinu jsem si hrála na jedné stránce s různými účesy a dospěla jsem k názoru, že blond mi fakt sekne. :D
Trochu od tématu, nevadí. Co dnešní vysvědčení? Můj prospěch už asi znáte, jak jste dopadli vy?
Chtěla jsem se ozvat v úterý, ale neměla jsem čas. V pondělí nám učitel etikety řekl, že v rámci nějakého projektu k nám přijedou studenti ze Slovenska a že hledá dobrovolníky, kteří by s nimi strávili čas nějakými soutěžemi atd. Tak jsem se přihlásila, protože jako odměna den volna za to stojí. V úterý po obědě jsme teda společně s nima hráli v tělocvičně až do 5 různé soutěže a tak dále. S holkama jsme zažily fakt pořádnou legraci a co si budeme povídat, někteří ti kluci byli fakt pěkní. No, pak jsme měli chvíli volno a večer se na druhé budově školy hrála zase nějaká hra, při které se muselo běhat, takže jsem od té doby úplně vyčerpaná a stále ještě mě bolí stehna, když chodím. Přemýšlím, že si ten den volna nechám až někdy na jaro, až bude hezky. ^^
Středa už byl takový pohodovější den a dnes jsme dostávali to vízo, jak už jsem říkala. Domů jsem přijela o hodinu dřív, než obvykle, tak tak jsem stíhala jak autobus ze Vsetína, tak potom i ze Zlína.
A co plánuju na víkend? Ještě sama nevím, nasbírám síly, budu číst povinnou četbu, budu zase o něco aktivnější na blogu a tak dále.
Michelle Saddler

28. 1. 2013

28. ledna 2013 v 14:21 | Michelle Saddler
Ahoj, nejprve bych vám chtěla poděkovat za komentáře u posledního článku. Moc mi pomohlo, že mě někdo podpořil alespoň komentářem, že vím, že v tom nejsem sama. I kamarádi mi pomohli se s tím trochu vyrovnat. Takže děkuju. :')

Tento týden bude v podstatě docela nudný a nezáživný. Ve čtvrtek dostáváme vízo a v pátek jsme doma, takže už si pomalu musím na víkend něco naplánovat. V angličtině se uzavíraly známky, mám z ní za jedna, učitelka si ze mě dělala srandu, že jí ujela ruka a mám na vízo za pět, ani nevíte, jak ve mě hrklo. :D Dneska jsem nešla na španělštinu, chtěla jsem mít chvíli sama pro sebe, trochu přemýšlet a to šlo jedině, když šly spolubydlící na španělštinu beze mě. Chvíli jsem koukala na poslední díl Kdo přežije: Thajsko a pak jsem se rozhodla, že se půjdu vypsat z toho všeho na blog a tak tu teď sedím a píšu. :)

To je pro dnešek všechno, mějte se krásně, papa :)
Michelle Saddler

Loss can not see, only feel it.

26. ledna 2013 v 19:53 | Michelle Saddler
Jeden den je člověk šťastný, myslí si, že má všechno na světě a druhý den je všechno jinak.
Nikdy jsem nezažila ztrátu nikoho blízkého, až do dnešního dne. Ztrátu nemůžeme vidět, jen ji cítit. Jenže ta ztráta je pro mě až moc bolestivá. Nikdy by mě nenapadlo, že se něco takového stane.
Je těžké nerozbrečet se, když jste s kamarádkou a myšlenky se vám neustále vracejí k té malé bytosti, která už tu vlastně není. A ještě těžší je akceptovat to, že už nikdy tu nebude. Asi to nikdy nepřijmu.
A k tomu ten palčivý pocit viny, výčitky svědomí, že je to možná moje vina, že jsem pro ni nic neudělala, nebyla s ní v posledních minutách jejího života, že trpěla o samotě..
Pět let. Tak dlouhou a zároveň krátkou dobu strávenou s ní nemůžu jen tak vymazat z paměti.
Chybíš mi. Mám tě ráda a nikdy na tebe nezapomenu Bettynko :* :'(


 
 

Reklama