DIARY

Happy girl

14. června 2013 v 21:08 | Michelle Saddler
Blížící se léto i konec školy mě tak napumpovaly energií, že se tomu až sama divím. Po strašně dlouhé době jsem dnes vytáhla kolo a jela se projet, místo abych si sedla k počítači. A po dlouhé době už možná i vím, co budu dělat o víkendu. Samozřejmě kolovat, číst, učit se na mou poslední písemku v tomto školním roce a zkrátka užívat si. Za poslední dva týdny, kdy jsem se pořádně neozvala se stalo hodně věcí, ale tou nejdůležitější je to, že jsem byla na pohovoru a tak budu mít teda na léto brigádu. Na tohle léto už se neskutečně těším, tentokrát to bude jiné, než ty předchozí roky, ale nechci ničemu předbíhat. Stačí mi úplně to, že příští týden jdu naposled do školy a pak teda konečně ty prázdniny!
Tak jsem zase šťastná to osoba.

Mizerná nálada.

3. června 2013 v 20:06 | Michelle Saddler
Ahoj, dnešní den se nese ve znamení mizerné nálady. Nevím, jestli to je tím počasím nebo mým brzkým ranním vstáváním, každopádně se to na mě pořádně podepsalo. Celý den se jen tak ploužím a napůl spím. V sobotu jsem byla na těch nákupech, koupila jsem si červený lak, protože už žádný nemám a konečně jsem se rozhodla koupit si džínové šortky, jsou takové obyčejné, ale strašně se mi líbí. Stihly jsme s kámoškou i jednu atrakci, protože ve Zlíně byly zrovna kolotoče. Byla to taková vysoká věž, při které vyjíždíte velkou rychlostí nahoru a zase dolů. Když jsme byly úplně nahoře, na mysl mi přišel film Nezvratný osud, to jsem dostala teprve strach! :D
Plus včera jsem se konečně odhodlala a mrkla jsem se na 3:15 zemřeš. Když jsem šla potom spát, cítila jsem se nějak takto. Jo a koukali jste na Superstar? Já jsem hrozně ráda, že to vyhrála Sabinka, fandila jsem jí. A taky jsem měla hroznou radost, když vystoupil Jaro Smejkal se svým novým songem. On je prostě skvělý zpěvák. :)
Trochu jsem se rozepsala, ale snad jsem vám řekla všechno podstatné a důležité.
Hezký večer, Michelle S.

jsem unavená jako zajíc po noční :D // Jaro Smejkal - úžasný zpěvák // narcis // 3:15 zemřeš, opravdu děsivý

Spikes

31. května 2013 v 20:34 | Michelle Saddler
Ahoj. Dnes jsem měla opravdu pohodový den. Sice se mi ráno nechtělo vstávat, ale nakonec se mi nějak podařilo vstát. První dvě hodiny jsme měli informatiku a psali jsme písemku, nic těžkého naštěstí. Potom hodina angličtiny a zeměpisu, ve kterých jsme pana učitele pokaždé setřeli, když jsme znali odpovědi na jeho otázky ohledně politického uspořádání světa. Pan učitel myslí, že v těch hlavách máme jedině tak seno a tak je vždycky úplně červený, když známe správné odpovědi. Odpadla nám poslední hodina, jak už jsem říkala, takže jsem byla doma už ve tři.
Už bude červen, ale venku to tak vůbec nevypadá. Sedím tu u počítače a třesu se zimou jako ratlík. Modlím se, aby bylo zítra hezky, protože chci jít s L. na nákupy, potřebuju si už nutně dokoupit pár věcí.

Hned jak jsem přišla domů, tak jsem vycvakla svůj dnešní outfit, poprvé jsem měla na sobě to nové tričko se cvočky, sama za sebe říkám, že ho opravdu miluji!

Hlasujte pro mě prosím zde: http://karinka28.blog.cz/1305/soutez-o-nejlepsi-blog-1-1-kolo

30. 5. 2013

30. května 2013 v 19:39 | Michelle Saddler
Omluvte mě lidi za neaktivitu, ale nestíhám pořádně žít, natož psát na blog.
V úterý po škole jsme byli s několika lidmi v tom Zlíně, ale byli jsme jen v kině na jednom filmu, v Kongresovém centru, kde měla být v úterý Sandra Nováková nebo Jiří Mádl, tam ne, což mě docela mrzí. Takže snad příští rok.
Včera jsme místo školy chodily s holkama po městě a prodávaly předměty na charitu, musím říct, fakt mě s prominutím s*alo, když jsme oslovili člověka a on raději dělal, že nás nevidí. Měly jsme toho s holkama za to jedno dopoledne dost a já osobně už tohle znovu dělat asi nepůjdu. Je neuvěřitelný jak jsou lidi sobečtí, na druhou stranu nevím, jestli bych se nezachovala stejně.
Zítra nám odpadá poslední hodina, to znamená, že budu doma už o hodinu dřív, já jsem opravdu šťastná.
O víkendu tady proběhnou menší změny, už mě štve tento vzhled, takže to tady zase trochu překopu.
Teď jdu mrknout na vaše blogy a pak zalezu do pelechu s knížkou. Hezký večer! :)

A ptejte se, nudím se! :D

http://ask.fm/michellesaddler

27. 5. 2013 - Busy week

27. května 2013 v 21:03 | Michelle Saddler
Ahoj, po delší době se teda zase ozývám. Neměla jsem v poslední době moc náladu psát, protože mě nic nenapadlo. Ale stejně mě moc těší, že sem i přesto chodí někteří lidé a že blog už získává nějaké své stálé čtenáře, za to jsem opravdu ráda.
V poslední době se toho u mě moc neděje, tenhle víkend byl docela nudný a proseděla jsem ho doma nad knížkou, když venku tak hnusně pršelo. A dneska jsem měla pocit, že v té škole usnu, protože bylo venku opravdu hnusně a navíc za to mohl i fakt, že jsem šla pozdě spát, takže jsem si musela jít uvařit kafe, nebo bych sebou v hodině sekla na lavici a zaspala to.
Zítra jedu s několika lidma z intru do Zlína na filmový festival. Žiju poblíž Zlína už šestnáct a půl let a ještě jsem tam nikdy nebyla. No a vrátíme se na Vsetín až kolem desáté večer, takže zítřejší den bude taky hodně nabitý. Myslím, že se zítra ani neozvu, ale můžeme čekat mé dojmy ve středu. To budu místo školy chodit po městě a prodávat nějaké předměty na pomoc chudým lidem a skončím ve dvanáct, zbytek dne budu mít tedy volno, takže se odpoledne alespoň prospím. Mějte se hezky.
Fotka stará dva týdny. Tehdy bylo ještě krásné počasí, teď bych v tom asi zmrzla. A omluvte prosím to špinavé zrcadlo ^_^

17. 5. 2013 - Friday

17. května 2013 v 20:27 | Michelle Saddler
Pátek večer, já dřepím doma a nic nedělám. Tak vám shrnu zbytek týdne, který proběhl celkem fajn. Ve středu jsem v hodině etikety pronášela přípitek na naši třídu a nerada se chlubím, ale takový hlasitý potlesk jsem snad od dob základky ještě neslyšela. A to mě těší o to víc. Ostatní dva dny už byly spíš na pytel, měla jsem velice pochmurnou náladu, nic mě nebavilo, takové nálady určitě znáte. Proto jsem taky ráda, že si od prostředí školy na dva dny odpočinu. K tomu všemu jsem trochu nachlazená, bolí mě v krku a bojím se, že do zítřka možná ztratím hlas úplně, protože už dneska sotva mluvím. To je tak, když v úterý ráno vyrazíte do takové zimy jen v tenké mikině a ještě v balerínách.
Přeju hezký večer :-*

PS: Asi si založím ásk :P

There is no time.

14. května 2013 v 20:30 | Michelle Saddler
Tento týden tak trochu nestíhám. Do pátku mě čeká několik písemek, na které se musím naučit, máme spoustu úkolů a tak se vám již teď chci omluvit, že tu během následujících dní asi nebude nový článek. Včera jsem trávila den ve městě u lékaře a s kamarádkama a dnes ráno mě čekalo vstávání v pět, abych stihla přijet včas do školy (mimochodem jsem unavená jako bejk) a tak jsem to po škole zalomila a spala skoro až do večeře. Už teď jsem vytížená, nic nestíhám, dopisovala jsem si učivo ze včerejšího dne a musím se ještě mrknout na zítřejší úkoly. Vy se mějte krásně, užívejte si slunečné dny a já se (snad) v pátek ozvu!
Hasta la vista baby! :D

8. 5. 2013 - Good morning!

8. května 2013 v 11:15 | Michelle Saddler
Dobré ráno (nebo spíš už dopoledne)!
Taky jste se tak krásně vyspali jako já? Zůstala jsem přes svátek na intru a bylo opravdu příjemné nevstávat do školy, spala jsem do čtvrt na deset. Navíc jsem teď na pokoji sama a spolubydlící mi půjčila noťas, tak vám píšu. Je to opravdu zvláštní pocit vědět, že nevstáváte do školy, ale stejně zůstáváte na intru. Ani mi to nějak nevadí. Za chvíli si skočím do hypky koupit něco na oběd, pak to tu pár hodin ještě nějak přetrpím a potom za mnou má přijet ségra, takže půjdeme někam do města.
Ozvu se co nejdříve zase s nějakým pořadným článkem, užíjte si dnešní slunečný den! Pa :)

Bad day

1. května 2013 v 21:18 | Michelle Saddler
Dnešek jsem strávila ve městě se spolužačkou ze základky a musím říct, že dnešní den nebude na seznamu mých 10 nejkrásněji prožitých dnů. Nechce se mi to rozepisovat, to doufám chápete, prostě dnešek byl pěkně na prd. A to, že byl první máj, na to už raději ani nemyslím.Tak alespoň vy jste se snad měly líp; dostaly jste pusu pod rozkvetlou třešní?

Poslední zvonění

29. dubna 2013 v 21:02 | Michelle Saddler
Pokusím se dnešní den shrnout v několika málo větách, i když vím, že to nepůjde tak lehce.
Dnes měli maturanti poslední zvonění. Ačkoliv jsem tohle věděla, nenapadlo mě, že k nám v 6 hodin ráno na pokoj vtrhnou čtvrťáci a budou chtít po nás peníze. Když odešli, holky ještě usnuly, ale mě to už jinak nešlo, tak jsem si chvíli četla. Před sedmou k nám najednou vtrhli další čtvrťáci-tentokrát jen kluci a opět chtěli peníze. Když jsem viděla, že holky se k ničemu nemají, prostě jsem zalehla zpět do postele a kluci nás za to postříkali octem v rozprašovači, takže moje navoněné a umyté vlasy páchly octem. Bezva. Pak už jsme vstávaly a zase jsme zaslechly kluky na chodbě, zrovna klepali nám na dveře a zase chtěli dovnitř. Spolubydlící pohotově zamkla a já se postavila ke dveřím a zakřičela: "Běžte pryč!" Samozřejmě co nejzoufalejším tónem, takže aspoň něco nás pobavilo. Na pokoje potom už naštěstí nechodili, ale chodili vybírat ještě do tříd, takže tam jsme to pak taky všichni schytali - octem, kolínskou, rtěnkama a vším možným. Když jsem pak šla na pokoj, odchytly mě čtvrťačky, ať jim dám peníze ale i přesto, že jsem řekla, že je nemám, ale donesu je, postříkaly moje černé bolerko octem, které můžu hodit leda tak do pračky. Potom už se to zklidnilo, odpadly nám poslední dvě hodiny, protože bylo pasování třeťáků na čtvrťáky, kteří museli plnit všemožné šílené úkoly, ale o tom zas někdy příště. Myslím si, že maturanti se dneska opravdu vyřádili a já si dnešek taky užila, bylo to skvělé a moc se těším, až budu ve čtvrťáku. To už ale trochu předbíhám, nevadí.
Kdo jste dnešní článek přečetli celý, tak vám opravdu tleskám, rozepsala jsem se, protože takový báječný den nejde jen tak shrnout do několika málo vět. Plus přidávám fotku z minulého týdne, co jsem našla v mobilu.
Hezký večer!

What's new?

28. dubna 2013 v 17:27 | Michelle Saddler
Mám ještě asi hodinu, než pojedu na intr, tak vám píšu, co je nového. Tenhle víkend jsem trávila jako vždy lenošením a nicneděláním, pokud nepočítám, že jsem včera na chvíli vytáhla paty z domu. Užívám si sluníčka, čtu pořád tu stejnou knížku a už přemýšlím, co budu dělat v nastávajících dnech volna, které mě v v tomto týdnu čekají. Na dva dny do školy a pak: vítej prodloužený víkende!

s Lenkou // xicht // užíváme sluníčka // nekonečné čtení

Happy

25. dubna 2013 v 20:21 | Michelle Saddler
Jsem tu jen na skok. Týden mi pěkně rychle utekl a zase se po nějaké té době cítím šťastná. Nevím, jestli je to tím, že už tu panuje taková ta letní atmosféra nebo je to prostě tím, že trávím čas s tak skvělými lidmi, kdoví. Dneska jdeme sledovat kolem desáté částečné zatmění měsíce, těším se. Ozvu se o víkendu, nechce se mi tu teď moc rozepisovat, takže si užívejte pohodový čtvrtek, kočky! :*
Písnička, kterou mi poslal kámoš, je skvělá ^_^

Roller-skate

23. dubna 2013 v 20:48 | Michelle Saddler
Děkuju vám za vaše komentáře ke předevčerejšímu článku. Nakonec jsem si nechala tu barevnou bundičku, přeci jen se mi líbila o trochu víc, než ta černá. A za návštěvnost vám patří samozřejmě také velký dík. :)
Včera jsem tedy vyrazila s kámoškama na kolečkové brusle. Stála jsem na nich podruhé za život a také to tak vypadalo. Svůj výkon, kdy jsem musela absolvovat cestu po hrbolatém chodníku, nedokázala jsem vyjet do kopce, přejela jsem kámošce prsty na nohou, častokrát jsem vypadala s těma máchajícíma rukama jako lachtan, chytala se každého záchranného sloupu a málem si natrhla sval, když mi podjela jedna noha, bych označila za velice trapný a není to něco, na co budu ráda vzpomínat.
Holky už prý se mnou příště nikam nepojedou, bezva. Jsem z toho včerejška hrozně špatná, protože se mi to opravdu nepovedlo. Ach jo. Doufám, že máte lepší náladu a zážitky, než já.
Mějte se! :*

17. 4. 2013

17. dubna 2013 v 20:46 | Michelle Saddler
Tak se vám hlásím po dvou úžasných dnech. Počasí je skvělé a díky tomu je skvělá i má nálada. Včera jsme byly u toho zámku, je tam krásně, je tam parádní výhled skoro na celé město, ale bohužel jsme hrozně málo fotily. Ale hlavně, že jsme si to užily. A dneska opět den strávený venku. Je fajn, že na zítřek nemáme žádné úkoly, takže jsme na chvíli mohly přestat myslet na nějaké povinnosti. Ale jsem za dnešek pořádně unavená. Fotky mám dvě a jsou ze včerejška.
Nemůžu se už dočkat víkendu, v pátek jdu ke kadeřnici a pak hned s mamkou na nákupy. V sobotu už jsem domluvená s kamarádkou na brusle. Máte už vy nějaké plány na víkend?

16. 4. 2013

16. dubna 2013 v 13:02 | Michelle Saddler
Jaro je již v plném proudu a tak toho s holkama využíváme a chodíme ven. Dneska jsme navíc končili už o půl dvanácté, protože nám odpadl tělocvik a tak s holkama zase někam vyrazíme. Chceme se podívat k tamějšímu zámku, na to, že jsme tady na intru už víc než půl roku, tak jsme u něj ještě nebyly. To vše se samozřejmě neobejde bez fotek, takže se máte alespoň na co těšit.
Teď jdu poobědvat a pak hurá ven! Adios.

Relax

14. dubna 2013 v 17:22 | Michelle Saddler
Tenhle víkend byl opravdu super, především díky tomu skvělému počasí. Byl to sice čas strávený válením se, ale nelituji toho. Vyčmuchala jsem v knihovně jednu fakt zajímavou knížku, do které jsem od pátku pohlcená celou svou duší a která mě fakt baví. Když bylo dneska tak krásně, tak jsem si chvíli četla i venku a přitom sem ale zjistila, že schodek jakožto "místo na válení" není na rozdíl od venkovního posezení (které je ale stále někde uklizené) tak pohodlné. Takže jsem to brzy zabalila. Ani ne za hodinu odjíždím na intr a fakt, že nemám sbaleno, mi moc nevadí. Mějte se!

10. 4. 2013

10. dubna 2013 v 20:57 | Michelle Saddler
Ahoj, před chvílí jsem se naučila na písemku z literatury a teď v podstatě nemám co dělat. Dneska mě nějak sebrala únava a tak když jsem přišla na intr, usnula jsem a spala skoro 2 hodiny. Docela mě poslední dobou znepokojuje to, co se děje v Severní Koreji a okolí. Lidé si z toho na internetu dělají srandu, ale co když se opravdu něco stane? Nechci dělat paniku, ale potřebovala jsem se z toho vypsat. :)
Zítra se můžete těšit na mou první oficiální recenzi, tak uvidíme, jak se vám to bude líbit.
Demi Lovato už konečně vyšel nový singl Heart Attack, je úžasný a Demi je nádherná! ♥
Hezký večer!

7. 4. 2013

7. dubna 2013 v 17:01 | Michelle Saddler
Ahoj, mám teď dlouhou chvíli, protože za chvíli jedu na intr a už jsem sbalená, takže píšu další zápisek do deníčku. Dneska se konečně po dlouhé době zdá, že už by snad mohlo být jaro. Tak snad se nedočkáme zase nějakých překvapení v podobě sněhu.
Včera jsem upravovala menu a rubriky a jsem s tím teď celkem spokojená. Taky jsem se rozhodla, že začnu spřátelovat, tak kdo má zájem, tak pište tady. Před chvílí jsem také dokončila článek - mou první recenzi. Ano je to pro mě premiéra, tak doufám, že budete spokojení. Článek se tu objeví ale až někdy v průběhu příštího týdne, chci udělat ještě malé úpravy.
Užijte si zbytek neděle a já se zase brzy ozvu :*

Chci pláž a moře! A léto!! Už aby tu bylo :**

3. 4. 2013

3. dubna 2013 v 19:43 | Michelle Saddler
Ahoj :*
Včerejší ranní vstávání mě opět utvrdilo v tom, že bydlet na intru a vstávat o čtvrt na osm je mnohem přijatelnější. Tak unavená už jsem nebyla hodně dlouho. Možná je to také tím posunem času, pořád si nemohu zvyknout, že v 6 je ještě světlo.
Od minulého týdne jsme se vždy v jedné hodině tělocviku učili základy bojových umění. Strašně mě to baví, už bych se určitě dokázala nějak ubránit, když by na to přišlo. A za chvíli budu moct hrát ve filmu s Jackiem Chanem, haha.
Dneska jsme v etiketě museli uvázat na kravatě windsorský uzel, vůbec mi to nešlo. Ale nakonec se mi to přeci jen nějak podařilo.
Před chvílí jsem vylezla ze sprchy a vidím to tak, že půjdu brzo spát, pořád nějak nemůžu překonat ten spánkový deficit.
Takže se mějte fajnově!


1. 4. 2013

1. dubna 2013 v 21:37 | Michelle Saddler
Ahoj, Velikonoce jsou za námi a teď už nám nezbývá nic jiného, než doufat, že bílé Velikonoce byl jen apríl a že sníh roztaje a konečně bude jaro. Nic jiného bych si v tuto chvíli nepřála. Zítra začíná zase ten kolotoč povinností a úkolů, moc se na to netěším. Tak snad to zítřejší vstávání v pět přežiju.
Krásný večer :*

 
 

Reklama