DIARY

September and my memories are gone.

29. září 2013 v 18:10 | Michelle Saddler
Září je skoro u konce, ani nestíhám sledovat, jak to utíká. Faktem je i to, že léto je nenávratně v háji (a bude hůř) a můj mozek už naplno přepnul na školní režim. Zatím se mi zdá, že je druhák v pohodě, psali jsme už hodně písemek a většina z nich dopadla dobře.

Ještě sem tam mi probleskne hlavou vzpomínka na prázdniny, na brigádu a ty lidi tam, potkala jsem minulý týden dokonce i traktoristu. Ale vím, že už je to všechno nenávratně pryč. Během několika měsíců na to zapomenu a možná příští léto je zase všechny uvidím.

Příjde mi to jako by uběhla neskutečně dlouhé doba od té chvíle, kdy mi začaly prázdniny. Hodně se toho u mě za ty 3 měsíce změnilo. Cítím se trochu dospělejší, ale zároveň se cítím víc než kdy jako dítě (no za to může především můj vzhled), konečně mi přijde, že neproplouvám jen tak životem, ale že si ho fakt užívám. Zjistila jsem, co mi v mém dosavadním životě chybělo - párty a tanec, při kterém ze sebe vybijete všechnu energii na parketu s přáteli a jen se necháváte unášet rytmem hudby. A také po dlouhé době můžu přiznat, že jsem zamilovaná. Platonicky, zatím, ale kdoví, jak to vše nakonec dopadne.

Toť vše k mému nostalgickému výlevu, já se pro dnešek vracím do vyhřáté postele s kávou a učebnicí němčiny. Ačkoliv bych raději běhala po venku a sledovala západ slunce.

Saturday party

16. září 2013 v 20:23 | Michelle Saddler
Co vám budu povídat, sobotní večer byl vážně luxusní - byla jsem s kamarádkou na párty, kde jsme si to fakt užily. Měla bych na takové akce chodit častěji, protože takhle se rozjet - to je to, co potřebuju. Pařily jsme skoro až do dvou, takže jen co jsme přišly ke kámošce domů, přemohl nás spánek. Byl to vážně suprový večer, skvělá hudba, hezcí kluci...Zpočátku jsem si na parketu připadala jako dement, ale nějak jsem to vstřebala a pak už mi to bylo jedno. Taky jsem poznala, jak dokážou být někteří kluci úchylní, blé -_- Ale stejně jsem si to užila, jak nejvíc to šlo.
Dnešek jsem strávila vyřizováním nějakých věcí, byla jsem na očním (mimochodem, je ze mě čím dál větší slepýš), koupila si boty na pozdim (fakt luxusní), vyzvedla si výplatu a ještě stihla navštívit učitele na základce. Ach jo a zítra ráno zase na intr :(
Mějte se, zlatka! :*

Jedna fotka ze soboty :)

12. 9. 2013 - Fitko, plány na víkend

12. září 2013 v 20:23 | Michelle Saddler
Hi, guys, pamatujete na můj sen o vysněné postavě? Tak přesně na něm jsem začala od úterý pracovat. Začala jsem s holkama chodit do posilovny, plus ještě doma si občas zacvičím, když mě nepřemůže lenost. Ale tentokrát už to s tím cvičením myslím vážně.
A jaké mám plány na víkend? V sobotu jedu přespat ke kamarádce a půjdeme "pařit", tak mi hlavně držte palce, ať to cestování vlakem k ní zvládnu bez problémů. A v pondělí nejdu do školy, protože si musím zařídit spoustu věcí, oběhnout doktory a především si vyzvednout výplatu za srpen! Už se těším, přemýšlím totiž, že si pořídím notebook. Notebook = větší aktivita na blogu = propracovanější články.
Takže už teď vám teda přeju pěkný víkend, užíjte si ho! :*
with love Michelle


První dny ve škole.

5. září 2013 v 14:56 | Michelle Saddler
Předem se moc omlouvám, že jsem se skoro týden neozvala. Chtěla jsem napsat už v pondělí, ale k mé smůle byla počítačová učebna na intru zavřená, protože jsou tu nějaké rekonstrukce. Tak jsem to musela nějak přežít.

Na intr se mi v neděli vůbec nechtělo, tak jsem si sbalila jen pár věcí a začínám přemýšlet, že budu dojíždět. Zase. Letos musím spát na palandě nahoře, ale zase máme koupelnu s holkama samy pro sebe a ten pokoj je útulnější než minulý rok. Taky už nebydlíme v 1. patře, ale o patro výš - v té lepší části. Zkrátka je to jinačí level, než v prváku.

Na první den ve škole jsem si dala sukni a tílko, jenže kvůli zimě jsem se pak na intr musela vracet ještě pro svetřík, jsem trubka no. S rozvrhem jsem celkem spokojená, odpoledky máme jen 2x týdně. Přijde mi fakt neuvěřitelný, že už jsem ve druháku, je to divný, ale zároveň skvělý pocit nebýt nejmladší na škole a vidět, jak k vám ti prváci vzhlíží.

Tady končí sranda a začínají povinnosti. Teď už to bude denní rutina - vstávat brzo, učit se, psát úkoly. Jenom po těchto třech dnech už mám dost. A co vaše první dny ve škole?

28. srpna - Výlet a nákupy

28. srpna 2013 v 20:21 | Michelle Saddler
Dnešní den jsem strávila válením a nicneděláním, protože toho mám za ty dva dny dost. V práci jsem nebyla, protože pořád pršelo, ale v pondělí jsem byla na tom výletu, jak jsem vám psala. Bylo to opravdu legendární, i když jsme tak nějak zapomněly fotit.

Svezly jsme se busem do vedlejší vesnice a odsud jsme šly pěšky do té, do které jsme měly zamířeno. Myslela jsem, že to bude pěšky daleko, ale je to opravdu jen krátká cesta, navíc z kopce. Tam jsme potom daly sraz s kamarádem Lenky, ten přišel ještě s jedním kámošem a šli jsme si sednout do hospody. A tam jsme v podstatě byli skoro celý den. :D Úplně si klepu na čelo, když si ten den zpětně vybavím. Nejsem moc ukecaný člověk, kámoška taky ne, její kámoš taky ne, takže trapné chvíle ticha nastávaly docela často a když už jsem já ze sebe něco vykoktala, byla to nějaká blbost. Aspoň, že ten druhý kluk byl ukecaný. Užila jsem si ten den, teď se tomu všemu už jen směju.

A včera jsem byla s mamkou na nákupech, moc jsem si toho nekoupila, stejně teď nic důležitého nepotřebuji. Úplně jsem za tyto dva dny unavená, dneska jsem si pořádně odpočinula a musím si ještě zjistit, zda se jde zítra do práce. Nakonec jedna fotka z výletu, čekaly jsme, než přijdou kluci. :D
Co myslíte, mám začít nosit čelenky? (nejspíš budu muset, protože ta moje krátká kroutící se ofina je k zbláznění)

New hair

26. srpna 2013 v 21:42 | Michelle Saddler
Ták, žádali jste o fotku s novými vlásky, tak je tady. S barvou jako takovou jsem spokojená, až se budu napříště barvit, koupím si zase Color Mask. Barevný výsledek mě v prvních několika vteřinách zaskočil, moje reakce byla asi něco jako ksakru-už-zase-mi-to-chytlo-na-tmavo. Ale s odstupem času už mi to nepříjde hrozné a jsem nakonec hodně spokojená. Stejně se ta barva postupně vymyje, takže to nebude zase tak tmavé. Nejvíce se mi líbí ty červené odlesky. Teď si dám od barvení zase nějakou dobu pauzu..

Color Mask

25. srpna 2013 v 18:56 | Michelle Saddler
V pátek jsem si koupila kromě jiných potřebných věcí konečně také barvu na vlasy, o které jsem vám už tolikrát psala. Je to přesně ten odstín, který jsem hledala, tak teď už se jen modlím, aby byl tak skvělý i výsledek. Za chvíli se na to půjdu vrhnout, tak mi držte palce, aby mi z toho třeba nevypadaly vlasy.
Zítra mě čeká celodenní výlet, dopoledne budu na brigádě a z ní jdu hned s kámoškou na výšlap do jedné vesnice, kde nás bude nejspíše čekat její kamarád. Bude to jistě LEGENDÁRNÍ a pak čekejte, že zahltím svůj blog spoustou fotek.
Mějte se hezky! :*

When you're sad, smile, that people didn't see your sadness.

19. srpna 2013 v 18:38 | Michelle Saddler
Ahoj zlatka, mám dneska náladu pod psa. Ráno jsem byla úplně šťastná a veselá, těšila jsem se do práce, jenže právě tam se mi pokazila nálada. Shrnu to jen stručně, bývalá spolužačka, co tam také pracuje, měla spoustu blbých keců. Aby toho nebylo málo, kámoška mě trochu urazila, úplně mě to zamrzelo. Potom mě štve ještě jedna věc, ale nechci to už víc rozebírat. Takže jsem dneska celý den smutná a protivná. Kdybych se tak s tím mohla někomu svěřit, ale to bohužel nejde. Damn!

Včera jsem zkoušela tu masku z Oriflame, koho by zajímalo, je to TAHLE. Úžasně voní a vlasy se mi už po tom prvním použití zdají krásně hebké. Lepší výsledky ale uvidím určitě až po nějaké době používání, zatím jsem však vážně spokojená. :)
Co se týká nyní mě, zkouknu pár dílů The Big Bang Theory a HIMYM, povečeřím a urovnám si trochu své myšlenky. Asi ten dnešek prostě přejdu a zapomenu a zítra začnu jinak. Nahodím úsměv a překonám to. Jak by řekl Barney Stinson: Když jsem smutnej já, přestanu bejt smutnej a místo toho jsem užasnej.

A co váš den?

16. srpna - Týden plný skvělých zážitků

16. srpna 2013 v 20:55 | Michelle Saddler
Ahoj kočky, tak už bylo načase, abych se ozvala. Chtěla jsem tu udělat dřív, ale neměla jsem chuť a řekla jsem si, že nakonec shrnu celý můj týden. Asi pro začátek bych řekla, že nakonec ta moje brigáda pokračuje ještě i příští týden, takže se můžu těšit zase na takový skvělý týden, jako byl tenhle.

Asi nejvtipnější den bylo pondělí, pořád jsme se s kámoškou řepily a co nás dostalo asi nejvíc bylo, když nám traktorista dal čokoládu :DD To jsem rozdýchávala ještě hodně dlouho. A nebyly bychom to my, aby jsme se s ní nevyfotily. Úterý a středa byl naštěstí klid, ve středu jsem si byla konečně vyzvednout výplatu a jsem spokojená, už jen přemýšlím, jak ji utratím. :D


Čtvrtek byl naprosto šílený, protože kámoška na brigádu nepřišla a tak jsem tam byla sama. Myslela jsem, že po tom včerejšku mě budou muset odvézt na psychinu. Ani se mi nedivte, když si pořád ze mě ten traktorista dělal legraci ještě s jedním chlapem a ještě se tak blbě smáli, když jsem dostala kázání od vedoucí. :D To nešlo se taky nesmát, i když jsem pak dělala uraženou. ^_^

Dneska už naštěstí šla do práce i kámoška, traktorista tam byl dneska už od rána a pořád tam machroval, mával na nás, smál se, nám to samozřejmě přišlo vtipné, takže jsme se smály ještě víc. Jsem ráda, že je konec týdne, nebo ještě jeden takový den a už bych to nepřežila. Pracovali jsme dnes až do dvanácti, takže si ani neumíte představit jak jsem unavená. Hned po tom, co jsem přijela domů, jsem se naobvědvala a potom usnula až do sedmi. Víkend zasvětím relaxu a jediné, kam půjdu, bude maximálně někam k vodě, dokud je tak pěkně.

Objednala jsem si z Oriflame masku na vlasy, dneska mi ji kámoška předala, takže se těším, až ji vyzkouším a pak vám můžu napsat, jak jsem s ní spokojená. Slečny si ji hodně chválí, takže já budu spokojená určitě taky. Rozepsala jsem se trochu víc, ale konečně jsem se z toho všeho vypsala. Teď dokoukám díl HIMYM a půjdu už spát, protože únava se pomalu vrací.

Užívejte si víkend!
Michelle Saddler

11. srpna - Konec brigády a mé plány na srpen

11. srpna 2013 v 20:24 | Michelle Saddler
Jak to tak vypadá, čeká mě poslední týden brigády a jsem z toho celkem smutná. Ano, to vstávání o čtvrt na pět ráno je fakt na nic, ale takovou srandu, jakou si tam užijeme s kámoškou, to fakt ani není možné. Pořád se jenom tlemíme. Nejvíce nemůžeme z toho, když pak po práci čekáme na bus a kolem jede traktorista, který nám vždycky mává. Ale nejen na zastávce, už když přijíždí na pole, tak se směje z dálky. Strašně mi připomíná Marshalla z HIMYM, hlavně ten jeho úsměv. :DD Z některých lidí tam si také děláme pořád srandu, hlavně z jednoho chlapa, i když ten nám občas nadává, když třeba uděláme něco špatně, ale nám je to jedno. Tohle všechno mi bude strašně moc chybět. Že mě vždycky všechno tak přiroste k srdci a pak mám jen depky z toho, že už to končí. No joo :D

Co se týká mě, když už je ta polovina prázdnin za námi (fakt neskutečné, jak to utíká), začnu se už pomalu chystat zase na intr, co jiného mi zbývá, žejo. Hlavně chci do konce prázdnin stihnout pár věcí.
  1. Chci se obarvit na světle hnědou.
  2. Nechám si propíchnout ucho, ale bojím se bolesti :D
  3. Vyrazit s kámoškou na nákupy, když jsme chodily na brigádu, tak nám vůbec nezbyl čas, snad stihneme ještě letní slevy :D
  4. Samozřejmě pokud vyjde počasí, chceme jít ještě někam k vodě a chceme nafotit nějaké fotky.
  5. Musím obejít doktory, ať pak zbytečně nejezdím z intru sem a tam.
  6. A v neposlední řadě už pomalu dokupovat potřebné věci do školy a na intr -_-
Ale hlavně užívat si prázdnin, co to jde. Protože až začne škola, už to taková pohoda nebude. Doufám, že druhák bude ještě lepší než prvák. :D
with love
Michelle Saddler

vím, tahle fotka už tu byla, ale nemám čas teď fotit nové

The best moments are these which we remember forever.

30. července 2013 v 18:36 | Michelle Saddler
Tak jsem se zase po několika dnech neaktivity rozhodla napsat. Dnešní článek bude plný fotek.
Nedělní pouť byla vážně skvělá. A díky kámošce nezapomenutelná. Pořád jsme se jenom řepily a nejvíce pak, když na nás jeden strašně hezký kluk, co spouštěl kolotoč, pořád něco ze srandy povolával. Dokonce si pak dal za jízdy s mou kámoškou placák. Úplně nejlepší bylo, když jsme šly znovu na tu atrakci, sedly si do vozíčku a ten se s námi trošku rozjel směrem k němu a teď ON: "Kam jedete? Myslel jsem, že to spouštím já!" A my chytly další výtlem. Ách, byl to úplně parádní den.

26. července - Tired

26. července 2013 v 20:35 | Michelle Saddler
Dneska se mi v práci docela dařilo, ale jsem strašně moc unavená, takže jsem ráda, že si přes víkend odpočinu. Opravdu jsem hodně ráda, že je tam se mnou kámoška, protože aspoň zažijeme i nějakou tu srandu, obzvlášť když jsou tam někteří konkrétní lidé. Dnešek nebyl vyjímkou, zase plno srandy.
V neděli je u nás pouť, tak jsem domluvená s kámoškou, že k nám přijede, určitě si to užijeme a když se podaří, tak budou i nějaké fotky. Teď spíše přemýšlím nad zítřejším večerem, bude u nás diskotéka a vůbec nevím, s kým tam mám jít, sama nepůjdu a polovina mých známých je někde pryč, takže to vidím tak, že stejně nikam nepůjdu. :D
Co se týká blogu, poslední dobou vůbec nemám nápady na články a nebylo by dobré se k psaní nějakého článku nutit.
To je pro dnešek vše, jen malé shrnutí posledních dní, já jdu povečeřet a hned potom spát. Hezký večer! :)

20. července

20. července 2013 v 12:06 | Michelle Saddler
Co mě těší? Že konečně skončil tento týden plný práce. Co mě těší ještě víc? Vaše milé komentáře. Opravdu jsem nečekala, že sem bude někdo chodit i přes to, že blog poslední dobou hodně šulím. Práce se nám protáhla až do pátku, takže každý den vstávat o čtvrt na pět bylo opravdu příšerné. Včera jsem usnula už v 9 večer a spala až skoro do této chvíle. Kecám, už několik hodin jsem vzhůru, ale tak šíleně mě bolí hlava až to není ani možné.
Ve čtvrtek jsem byla u kadeřnice, ty moje šílený vlasy už potřebovaly nějak ostříhat. Vzala mi to zase docela nakrátko, především ofinu, takže kdy budu mít zase nádherné dlouhé vlasy, nevím. Ale jsem spokojená! :3


13. července - Filmový maraton

13. července 2013 v 20:06 | Michelle Saddler
Pořád jsem oddalovala napsat článek, protože se mi nějak nechtělo. Před pár dny jsem se trochu chytla s rodiči, takže víkend mám úplně pokazený. Musela jsem trochu změnit plány a tak od včera koukám na filmy. Včera večír jsem koukala na Univerzitu pro příšerky, byla sice ještě ve špatné kvalitě, ale já ji prostě chtěla vidět a musím říct, že je to fakt skvělý film, malý Mike Wazowski s rovnátky je strašně roztomilej.
A dnes jsem vsadila na horor, zrovna mám rozkoukaný film Hory mají oči a už teď nemůžu z toho, kolik je tam krve a brutálních scén. Ale baví mě to! Po delší době horor, co fakt stojí za to.
Ještě zítra a pak hurá do práce, aspoň se doma nebudu nudit. Pěkný večer! :*

10. července - Relax a plány na víkend

10. července 2013 v 19:51 | Michelle Saddler
Přetrpěla jsem tři dny v práci a mám konečně pár dnů volna, takže se teď zase budu trochu víc věnovat blogu. Snažím se nemyslet na to, že příští týden se bude pracovat pravděpodobně až do pátku a raději si promýšlím plány na víkend. Alespoň, že je v práci sranda, s kámoškou vymýšlíme pořád nějaké blbosti a pokukujeme po jednom klukovi. :D
V pátek jedu za kámoškou ze střední, jdeme pařit a pak přespávačka u ní. Tak doufám, že všechno klapne. Zítra budu vymýšlet nejspíš nějaký nový design s nějakým letním motivem, tak se můžeme těšit. Dneska už budu jenom odpočívat, koukat na film a cpát se pizzou.
Mějte se, kočky! :*

První den na brigádě a už jsem hotová!

8. července 2013 v 20:20 | Michelle Saddler
Dnešní první den na brigádě byl zpočátku docela fajn. Po roce jsem zase potkala lidi, se kterými jsem pracovala už minulý rok. Jak ale čas ubíhal a práce přibývalo, už mi to tak skvělé nepřišlo. Je to totiž fyzicky namáhavá práce, při které jsem dneska málem vypustila duši. Zdá se to jednoduché, je to sbírání brambor na poli, ale když jsem přišla domů, necítila jsem nohy, zato velkou bolest v zádech. :D K tomu všemu jsem nejspíš chytla úpal, protože doma mě hrozně bolela hlava a bylo mi mdlo, tak jsem si dala studenou sprchu a už se cítím líp. Chodit budu naštěstí jen 3x týdně od šesti do dvanácti, chodit takhle celý týden bych asi nezvládla. Nejhorší na tom všem je pro mě to brzké vstávání v 5, ale prostě to musím nějak přetrpět.
Jak si užíváte prázdniny? Máte nějakou brigádu?

5. července

5. července 2013 v 21:52 | Michelle Saddler
Už se mi trochu protiví ten můj prázdninový stereotyp, ale na(ne)štěstí mi od pondělí začíná brigáda. V posledních dnech jsem neměla žádné nápady na psaní, tak mě prosím omluvte. Předevčírem jsem byla s kámoškou na koupáku, už jsem docela pěkně opálená, tak jsem ráda. :) Dnes jsme měli jít také ještě s dalšíma kámoškama ze základky, které jsem už docela pěknou chvíli neviděla, ale kvůli počasí z toho nic nebylo. Také bych vám velmi ráda chtěla poděkovat za skvělou návštěvnost, už jen kvůli tomu se budu snažit polepšit se. ;)
Dneska si přijeli lidé pro první dvě štěňátka, takže ty nejhezčí prdelky už jsou v nových domovech. Snad se budou mít hezky!I'm bored, help!

25. června 2013 v 20:33 | Michelle Saddler
Včerejší den nějak nedopadl, vlastně jsem se spíš po celodenním školení rozhodla to zabalit sama, protože jak se ukázalo, je to práce na dvě slova. Sice mi bylo řečeno od kupujících, že mám krásný úsměv a dostala jsem perník, ale ani to mě nepřesvědčí. Takže jsem bez práce. Zatím. Sbírání brambor na poli to jistí, takže půjdu makat za 2 týdny tam. Mohu si alespoň trochu užít těch prázdnin. Stejně jsem věděla, že to tak dopadne.

Venku hnusně, celý den se nudím, už jsem si přerovnala oblečení ve skříni, přelakovala si nehty, jen se tak válela a stejně pořád nevím co dělat. Máte nějaký nápad?


Dvě jediné fotky ze včerejška. Fotila maminka a bylo to narychlo před odjezdem, žádná sláva. Jako bonus vypadám na druhé fotce jako los dementos. Nevadí.
Pusu, Michelle Saddler

Zážitky z posledních dnů.

22. června 2013 v 21:40 | Michelle Saddler
Posledních několik dnů bylo opravdu skvělých! Ve středu jsme s holkama jely po škole do mekáče, na to, že jsem měla svůj první hambáč v životě (opravdu, byl to můj první) jsem byla celkem spokojená. :D

Čtvrteční výlet byl naprosto dokonalý! Koho to nebere, nechť přeskočí tento odstavec, bude to totiž na dlouho. Ráno jsme vyrazili vlakem do Hranic, odkud jsme měli sjíždět Bečvu. Plavili jsme se v kánoích, které byly po dvou, tak jsem se domluvila s jedním spolužákem, že budeme na jedné lodi. Pádlování nám zpočátku nešlo a trvalo nám docela dlouho, než jsme se sladili tak, abychom nevjížděli na kameny. Občas se vyskytly malé peřeje, které většina z nás v pořádku sjela. Na jednom místě však byl silnější proud a naši kánoi to hnalo směrem k silným větvím, které vyčuhovaly do prostoru. Chtěla jsem se od nich pádlem odrazit, ale ta větev byla pružná a odhodilo mě to do vody i s několika dalšími lidmi, kteří jeli za námi. V tu chvíli jsem byla pořádně vyděšená, protože mě tam trochu pomlátily ty větve a chytla jsem se nejbližší lodi, na které seděl pan učitel. Naštěstí mi neuplavalo pádlo, celou dobu co mě táhl proud řekou jsem ho držela křečovitě v ruce. Pak jsem si uvědomila, že nemám kšiltovku a uviděla jsem ji zachycenou na jednom kameni. Jelikož ta voda nebyla hluboká, tak jsem se postavila a vracela jsem se pro kšiltovku s tím, že jsem se pořád držela loďky, na které byl učitel. Jinými slovy, táhla jsem učitele sedícího v loďce proti proudu jen proto, abych chytila svou kšiltovku, což se mi tedy nakonec podařilo. Teď když si tu scénu vybavím znovu, jen se tomu směji. Když jsme se konečně vzpamatovali z toho šoku, chtěli jsme vyrazit dál, ale já zjistila, že mi jedna bota spadla do vody, protože jsem ji měla jen tak položenou v lodi. Učitel se tedy po břehu vracel zpět k těm větvím a k mé velké úlevě ji tam mezi kameny našel a donesl mi ji! Nejhorší bylo, když jsem zjistila, že ta blbá kšiltovka od Vietnamců pouští červenou barvu, takže jsem pak měla ruce, kolena a vodu v kánoi celé červené. Zbytek plavby proběhl pak už poklidně a po vylodění v Týnu nad Bečvou jsme šli do lanového centra. Tam mě to také bavilo, především když jsem podruhé v životě vyzkoušela big swing, což je zhoupnutí na laně z plošiny v 11 metrech nad zemí do volného prostoru. Byl to pro mě neuvěřitelný zážitek, já prostě miluju adrenalinové sporty. Po celou dobu bylo strašné horko, nakonec to odnesly moje nohy, které jsou teď spálené, hrozně mě bolí a musím je natírat krémem. Na Vsetín jsme přijeli až večer, hráli jsme ještě nějaké hry a nakonec jsme pili šampaňské s jahodama (a zjistila jsem, že mi to vůbec nechutná). Pro mě to byl jeden z nejsuprovějších výletů, budu mít zážitky na celý život.

Včera jsme měli poslední den školy, dostávali jsme vysvědčení a fotky. Po skončení jsem běžela na intr sbalit si věci, nakonec se mi to do té tašky podařilo dostat, takže výzva splněna. A dneska jsem byla na nákupech s kamarádkou, zítra se dozvíte co jsem si koupila. Teď už jen odpočívám a užívám si volna. Kdo jste tento článek dočetli dokonce, zasloužíte si lízátko. Brzy se zase ozvu s novým článkem. Mějte se, pusu!

Right now? On the trip!

20. června 2013 v 10:46 | Michelle Saddler
Právě teď si někde užívám na výletě, nebo se možná v tuto chvíli topím, kdoví. Každopádně jsem dnes na výlětě na raftech a v lanovém centru, předpokládaný návrat večer, to nás čekají nějaké společné hry a zakončení spaním ve škole. Dnešní den bude skvělý, jako že se Michaela jmenuju!!

Teď se vrátím o pár hodin zpět, je 9 večer a já vám tu přednastavuji tenhle článek. Měla jsem moc nabitý týden, který ještě nekončí, oddechnu si snad až v pátek. Všechno se včas dozvíte, právě teď nemám moc náladu na dlouhé rozepisování, protože mě čeká důležitý úkol - narvat/natlačit/nacpat všechny mé věci, co mám na intru do extra(ne)prostorné tašky. Challenge accepted!


 
 

Reklama