DESIRE

Places, I want to visit

1. července 2013 v 21:42 | Michelle Saddler
Dnes jsem si pro vás připravila článek o místech, která bych chtěla navštívit. Máte taky takové místo? Já jich mám nespočet. Kdyby to jen trochu bylo možné, procestovala bych celý svět, abych poznala, jak se žije v jiných zemích. Každá země je totiž něčím zajímavá a jedinečná.


LONDÝN
Jediné z těchto míst, které jsem prozatím navštívila. Za týden, který jsem tam trávila, jsem si dokázala tohle město hodně zamilovat. Ať už kvůli památkám, jako je Big Ben, London Eye, Trafalgar Square, Buckingham Palace a další, nebo jeho charakteristické červené telefonní budky a červené patrové autobusy. Londýn je kouzelné město, je to místo, kde bych jednou chtěla žít. Líbí se mi anglický životní styl, klasické řadové domy.

Vysněná postava

29. června 2013 v 20:57 | Michelle Saddler
Venku je zase hezky, tak jsem se dnes opalovala. Jenže jsem to vzdala, protože sluníčko se po deseti minutách schovalo. Při dlouhé chvíli jsem si stoupla před zrcadlo a přepadla mě šílená myšlenka, že mám hroznou postavu (asi jsem chytla úpal, protože zrovna tímhle moje sebevědomí nikdy netrpělo), takže ode dneška začínám se cvičením. Uvidíme jak dlouho mi to vydrží. Toužím především po plochém bříšku, to od toho cvičení očekávám asi nejvíce.
Sen, taková postava ↓

Knížky, které mě za poslední dobu zaujaly.

27. června 2013 v 20:53 | Michelle Saddler
Dnešní článek věnuji čtyřem knížkám, které mě v poslední době zaujaly. Všechny jsem přečetla jedním dechem, protože mají v sobě zvláštní kouzlo, jsou dobře čtivé a mají poutavý námět. Každá z těchto knížek má pokračování, mají většinou další dva nebo tři díly a každou z nich vám doporučuji, věřím, že se nebudete nudit!

Paradise

10. června 2013 v 19:46 | Michelle Saddler
Válet se tak teď někde u moře na pláži, chytat bronz a lelky a poslouchat šum moře a řev otravných racků. Koukat na západ slunce, protože ten je u moře nejkrásnější a popíjet drinky u bazénu. Jo, mám docela slušnou představu, kde bych se teď nejraději nacházela. A co vy, také by jste si nejraději sbalili kufry a vyrazili někam do ráje?

Místo, kde chci žít.

12. března 2013 v 19:02 | Michelle Saddler
Jak už jsem psala včera, odpadlo mi vyučování a mám teď až moc dlouhou chvíli, tak jsem se rozhodla napsat článek na téma "Místo, kde chci žít".
Za svůj život jsem procestovala docela malý kus světa, ale na jednom místě se mi líbilo nejvíce - Londýn. Dokážu si představit tam žít, miluju anglický styl. Malý anglický domeček nebo útulně zařízený byt by pro mou maličkost byl ideální. Ale počítám s tím, že budu mít jednou rodinu, to bych si přála žít kdekoliv u moře ve velkém luxusním domě s ještě luxusnějším bazénem. Jsem holka, která vyrůstala na vesnici a tak je mým snem žít v budoucnu ve městě - někde kde není nuda, kde to žije a kde nejsou babky, které vás za zády pomlouvají. Na druhou stranu ani netušíte, jak skvělý dokáže být ten klid a to ticho na vesnici. Všechno má své pro a proti. Někdy kolikrát ani nezáleží na tom, kde bydlíte, ale S KÝM bydlíte.


Co vaše vysněné místo k žití?
 
 

Reklama