Září 2013

September and my memories are gone.

29. září 2013 v 18:10 | Michelle Saddler |  DIARY
Září je skoro u konce, ani nestíhám sledovat, jak to utíká. Faktem je i to, že léto je nenávratně v háji (a bude hůř) a můj mozek už naplno přepnul na školní režim. Zatím se mi zdá, že je druhák v pohodě, psali jsme už hodně písemek a většina z nich dopadla dobře.

Ještě sem tam mi probleskne hlavou vzpomínka na prázdniny, na brigádu a ty lidi tam, potkala jsem minulý týden dokonce i traktoristu. Ale vím, že už je to všechno nenávratně pryč. Během několika měsíců na to zapomenu a možná příští léto je zase všechny uvidím.

Příjde mi to jako by uběhla neskutečně dlouhé doba od té chvíle, kdy mi začaly prázdniny. Hodně se toho u mě za ty 3 měsíce změnilo. Cítím se trochu dospělejší, ale zároveň se cítím víc než kdy jako dítě (no za to může především můj vzhled), konečně mi přijde, že neproplouvám jen tak životem, ale že si ho fakt užívám. Zjistila jsem, co mi v mém dosavadním životě chybělo - párty a tanec, při kterém ze sebe vybijete všechnu energii na parketu s přáteli a jen se necháváte unášet rytmem hudby. A také po dlouhé době můžu přiznat, že jsem zamilovaná. Platonicky, zatím, ale kdoví, jak to vše nakonec dopadne.

Toť vše k mému nostalgickému výlevu, já se pro dnešek vracím do vyhřáté postele s kávou a učebnicí němčiny. Ačkoliv bych raději běhala po venku a sledovala západ slunce.


Katy Perry - Roar

20. září 2013 v 20:42 | Michelle Saddler |  MUSIC
Už jste určitě viděli nový klip Katy k písni Roar. Podle mě je naprosto božský. Po prvním shlédnutí jsem jen udiveně koukala, ten klip mě totiž vážně dostal a v prvních dnech jsem na něj koukala skoro pořád. Katy je v klipu nádherná, opět dokázala, že je to fantastická zpěvačka. Písnička se mi líbila na první poslech, je vážně skvělá a ten text je také úžasný.
♫ I got the eye of the tiger a fighter
dancing through the fire,
'cause I am a champion
and you're gonna hear me roar
louder, louder than a lion
'cause I am a champion
and you're gonna hear me roar ♫


Saturday party

16. září 2013 v 20:23 | Michelle Saddler |  DIARY
Co vám budu povídat, sobotní večer byl vážně luxusní - byla jsem s kamarádkou na párty, kde jsme si to fakt užily. Měla bych na takové akce chodit častěji, protože takhle se rozjet - to je to, co potřebuju. Pařily jsme skoro až do dvou, takže jen co jsme přišly ke kámošce domů, přemohl nás spánek. Byl to vážně suprový večer, skvělá hudba, hezcí kluci...Zpočátku jsem si na parketu připadala jako dement, ale nějak jsem to vstřebala a pak už mi to bylo jedno. Taky jsem poznala, jak dokážou být někteří kluci úchylní, blé -_- Ale stejně jsem si to užila, jak nejvíc to šlo.
Dnešek jsem strávila vyřizováním nějakých věcí, byla jsem na očním (mimochodem, je ze mě čím dál větší slepýš), koupila si boty na pozdim (fakt luxusní), vyzvedla si výplatu a ještě stihla navštívit učitele na základce. Ach jo a zítra ráno zase na intr :(
Mějte se, zlatka! :*

Jedna fotka ze soboty :)

12. 9. 2013 - Fitko, plány na víkend

12. září 2013 v 20:23 | Michelle Saddler |  DIARY
Hi, guys, pamatujete na můj sen o vysněné postavě? Tak přesně na něm jsem začala od úterý pracovat. Začala jsem s holkama chodit do posilovny, plus ještě doma si občas zacvičím, když mě nepřemůže lenost. Ale tentokrát už to s tím cvičením myslím vážně.
A jaké mám plány na víkend? V sobotu jedu přespat ke kamarádce a půjdeme "pařit", tak mi hlavně držte palce, ať to cestování vlakem k ní zvládnu bez problémů. A v pondělí nejdu do školy, protože si musím zařídit spoustu věcí, oběhnout doktory a především si vyzvednout výplatu za srpen! Už se těším, přemýšlím totiž, že si pořídím notebook. Notebook = větší aktivita na blogu = propracovanější články.
Takže už teď vám teda přeju pěkný víkend, užíjte si ho! :*
with love MichelleSummer 2013

8. září 2013 v 19:53 | Michelle Saddler |  PHOTOS
Pár fotek z doby, kdy jsem mohla po večerech běhat v tílku a kraťasech, aniž bych umrzla. Z doby, kdy jsem pozorovala hvězdy na letní obloze a něco si přála, když padala hvězda. Letošní prázdniny rozhodně nebudou patřit mezi ty nejlepší, ačkoliv jsem zažila hodně srandy a super okamžiků. Proč vám o tom píšu? Protože ikdyž to nebyly zrovna ty nejlepší prázdniny, ráda bych si na ně uchovala vzpomínky. Stálo to za to. Kéž bych se tak mohla probudit až v létě příštího roku.


A co vy, také vzpomínáte rády na léto?


První dny ve škole.

5. září 2013 v 14:56 | Michelle Saddler |  DIARY
Předem se moc omlouvám, že jsem se skoro týden neozvala. Chtěla jsem napsat už v pondělí, ale k mé smůle byla počítačová učebna na intru zavřená, protože jsou tu nějaké rekonstrukce. Tak jsem to musela nějak přežít.

Na intr se mi v neděli vůbec nechtělo, tak jsem si sbalila jen pár věcí a začínám přemýšlet, že budu dojíždět. Zase. Letos musím spát na palandě nahoře, ale zase máme koupelnu s holkama samy pro sebe a ten pokoj je útulnější než minulý rok. Taky už nebydlíme v 1. patře, ale o patro výš - v té lepší části. Zkrátka je to jinačí level, než v prváku.

Na první den ve škole jsem si dala sukni a tílko, jenže kvůli zimě jsem se pak na intr musela vracet ještě pro svetřík, jsem trubka no. S rozvrhem jsem celkem spokojená, odpoledky máme jen 2x týdně. Přijde mi fakt neuvěřitelný, že už jsem ve druháku, je to divný, ale zároveň skvělý pocit nebýt nejmladší na škole a vidět, jak k vám ti prváci vzhlíží.

Tady končí sranda a začínají povinnosti. Teď už to bude denní rutina - vstávat brzo, učit se, psát úkoly. Jenom po těchto třech dnech už mám dost. A co vaše první dny ve škole?