Srpen 2013

28. srpna - Výlet a nákupy

28. srpna 2013 v 20:21 | Michelle Saddler |  DIARY
Dnešní den jsem strávila válením a nicneděláním, protože toho mám za ty dva dny dost. V práci jsem nebyla, protože pořád pršelo, ale v pondělí jsem byla na tom výletu, jak jsem vám psala. Bylo to opravdu legendární, i když jsme tak nějak zapomněly fotit.

Svezly jsme se busem do vedlejší vesnice a odsud jsme šly pěšky do té, do které jsme měly zamířeno. Myslela jsem, že to bude pěšky daleko, ale je to opravdu jen krátká cesta, navíc z kopce. Tam jsme potom daly sraz s kamarádem Lenky, ten přišel ještě s jedním kámošem a šli jsme si sednout do hospody. A tam jsme v podstatě byli skoro celý den. :D Úplně si klepu na čelo, když si ten den zpětně vybavím. Nejsem moc ukecaný člověk, kámoška taky ne, její kámoš taky ne, takže trapné chvíle ticha nastávaly docela často a když už jsem já ze sebe něco vykoktala, byla to nějaká blbost. Aspoň, že ten druhý kluk byl ukecaný. Užila jsem si ten den, teď se tomu všemu už jen směju.

A včera jsem byla s mamkou na nákupech, moc jsem si toho nekoupila, stejně teď nic důležitého nepotřebuji. Úplně jsem za tyto dva dny unavená, dneska jsem si pořádně odpočinula a musím si ještě zjistit, zda se jde zítra do práce. Nakonec jedna fotka z výletu, čekaly jsme, než přijdou kluci. :D
Co myslíte, mám začít nosit čelenky? (nejspíš budu muset, protože ta moje krátká kroutící se ofina je k zbláznění)


New hair

26. srpna 2013 v 21:42 | Michelle Saddler |  DIARY
Ták, žádali jste o fotku s novými vlásky, tak je tady. S barvou jako takovou jsem spokojená, až se budu napříště barvit, koupím si zase Color Mask. Barevný výsledek mě v prvních několika vteřinách zaskočil, moje reakce byla asi něco jako ksakru-už-zase-mi-to-chytlo-na-tmavo. Ale s odstupem času už mi to nepříjde hrozné a jsem nakonec hodně spokojená. Stejně se ta barva postupně vymyje, takže to nebude zase tak tmavé. Nejvíce se mi líbí ty červené odlesky. Teď si dám od barvení zase nějakou dobu pauzu..


Color Mask

25. srpna 2013 v 18:56 | Michelle Saddler |  DIARY
V pátek jsem si koupila kromě jiných potřebných věcí konečně také barvu na vlasy, o které jsem vám už tolikrát psala. Je to přesně ten odstín, který jsem hledala, tak teď už se jen modlím, aby byl tak skvělý i výsledek. Za chvíli se na to půjdu vrhnout, tak mi držte palce, aby mi z toho třeba nevypadaly vlasy.
Zítra mě čeká celodenní výlet, dopoledne budu na brigádě a z ní jdu hned s kámoškou na výšlap do jedné vesnice, kde nás bude nejspíše čekat její kamarád. Bude to jistě LEGENDÁRNÍ a pak čekejte, že zahltím svůj blog spoustou fotek.
Mějte se hezky! :*


August TOP songs

21. srpna 2013 v 15:11 | Michelle Saddler |  MUSIC
Má depresivní nálada je ta tam, především proto, že jsem si dnes a včera mohla přispat, protože jsem měla kvůli dešti volno. Na kamarádku už se nezlobím a ta druhá holka? Ta si narozdíl ode mě nezjistila, zda se dnes jde do práce nebo ne a tak zbytečně vstávala v 5, což mě pobavilo. Ale jinak vážně nejsem škodolibý člověk...
Chtěla jsem dnešní den trochu zužitkovat a zaběhnout si do města nakoupit pár věcí, ale jsem líná jako veš a tak jsem ty nákupy nechala na pátek, kdy půjdu i s kámoškou. Momentálně si vybírám barvu na vlasy, kterou si jdu v ten pátek koupit, mám trochu dilema, ale to nějak vyřeším.
Aby měl článek nějakou pointu a neobsahoval jenom moje zážitky, přidávám pár oblíbených songů, které v poslední době poslouchám skoro pořád.
Lady Gaga - Applause
Je zpátky a je úžasná jako vždy!

When you're sad, smile, that people didn't see your sadness.

19. srpna 2013 v 18:38 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj zlatka, mám dneska náladu pod psa. Ráno jsem byla úplně šťastná a veselá, těšila jsem se do práce, jenže právě tam se mi pokazila nálada. Shrnu to jen stručně, bývalá spolužačka, co tam také pracuje, měla spoustu blbých keců. Aby toho nebylo málo, kámoška mě trochu urazila, úplně mě to zamrzelo. Potom mě štve ještě jedna věc, ale nechci to už víc rozebírat. Takže jsem dneska celý den smutná a protivná. Kdybych se tak s tím mohla někomu svěřit, ale to bohužel nejde. Damn!

Včera jsem zkoušela tu masku z Oriflame, koho by zajímalo, je to TAHLE. Úžasně voní a vlasy se mi už po tom prvním použití zdají krásně hebké. Lepší výsledky ale uvidím určitě až po nějaké době používání, zatím jsem však vážně spokojená. :)
Co se týká nyní mě, zkouknu pár dílů The Big Bang Theory a HIMYM, povečeřím a urovnám si trochu své myšlenky. Asi ten dnešek prostě přejdu a zapomenu a zítra začnu jinak. Nahodím úsměv a překonám to. Jak by řekl Barney Stinson: Když jsem smutnej já, přestanu bejt smutnej a místo toho jsem užasnej.

A co váš den?


16. srpna - Týden plný skvělých zážitků

16. srpna 2013 v 20:55 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj kočky, tak už bylo načase, abych se ozvala. Chtěla jsem tu udělat dřív, ale neměla jsem chuť a řekla jsem si, že nakonec shrnu celý můj týden. Asi pro začátek bych řekla, že nakonec ta moje brigáda pokračuje ještě i příští týden, takže se můžu těšit zase na takový skvělý týden, jako byl tenhle.

Asi nejvtipnější den bylo pondělí, pořád jsme se s kámoškou řepily a co nás dostalo asi nejvíc bylo, když nám traktorista dal čokoládu :DD To jsem rozdýchávala ještě hodně dlouho. A nebyly bychom to my, aby jsme se s ní nevyfotily. Úterý a středa byl naštěstí klid, ve středu jsem si byla konečně vyzvednout výplatu a jsem spokojená, už jen přemýšlím, jak ji utratím. :D


Čtvrtek byl naprosto šílený, protože kámoška na brigádu nepřišla a tak jsem tam byla sama. Myslela jsem, že po tom včerejšku mě budou muset odvézt na psychinu. Ani se mi nedivte, když si pořád ze mě ten traktorista dělal legraci ještě s jedním chlapem a ještě se tak blbě smáli, když jsem dostala kázání od vedoucí. :D To nešlo se taky nesmát, i když jsem pak dělala uraženou. ^_^

Dneska už naštěstí šla do práce i kámoška, traktorista tam byl dneska už od rána a pořád tam machroval, mával na nás, smál se, nám to samozřejmě přišlo vtipné, takže jsme se smály ještě víc. Jsem ráda, že je konec týdne, nebo ještě jeden takový den a už bych to nepřežila. Pracovali jsme dnes až do dvanácti, takže si ani neumíte představit jak jsem unavená. Hned po tom, co jsem přijela domů, jsem se naobvědvala a potom usnula až do sedmi. Víkend zasvětím relaxu a jediné, kam půjdu, bude maximálně někam k vodě, dokud je tak pěkně.

Objednala jsem si z Oriflame masku na vlasy, dneska mi ji kámoška předala, takže se těším, až ji vyzkouším a pak vám můžu napsat, jak jsem s ní spokojená. Slečny si ji hodně chválí, takže já budu spokojená určitě taky. Rozepsala jsem se trochu víc, ale konečně jsem se z toho všeho vypsala. Teď dokoukám díl HIMYM a půjdu už spát, protože únava se pomalu vrací.

Užívejte si víkend!
Michelle Saddler

11. srpna - Konec brigády a mé plány na srpen

11. srpna 2013 v 20:24 | Michelle Saddler |  DIARY
Jak to tak vypadá, čeká mě poslední týden brigády a jsem z toho celkem smutná. Ano, to vstávání o čtvrt na pět ráno je fakt na nic, ale takovou srandu, jakou si tam užijeme s kámoškou, to fakt ani není možné. Pořád se jenom tlemíme. Nejvíce nemůžeme z toho, když pak po práci čekáme na bus a kolem jede traktorista, který nám vždycky mává. Ale nejen na zastávce, už když přijíždí na pole, tak se směje z dálky. Strašně mi připomíná Marshalla z HIMYM, hlavně ten jeho úsměv. :DD Z některých lidí tam si také děláme pořád srandu, hlavně z jednoho chlapa, i když ten nám občas nadává, když třeba uděláme něco špatně, ale nám je to jedno. Tohle všechno mi bude strašně moc chybět. Že mě vždycky všechno tak přiroste k srdci a pak mám jen depky z toho, že už to končí. No joo :D

Co se týká mě, když už je ta polovina prázdnin za námi (fakt neskutečné, jak to utíká), začnu se už pomalu chystat zase na intr, co jiného mi zbývá, žejo. Hlavně chci do konce prázdnin stihnout pár věcí.
  1. Chci se obarvit na světle hnědou.
  2. Nechám si propíchnout ucho, ale bojím se bolesti :D
  3. Vyrazit s kámoškou na nákupy, když jsme chodily na brigádu, tak nám vůbec nezbyl čas, snad stihneme ještě letní slevy :D
  4. Samozřejmě pokud vyjde počasí, chceme jít ještě někam k vodě a chceme nafotit nějaké fotky.
  5. Musím obejít doktory, ať pak zbytečně nejezdím z intru sem a tam.
  6. A v neposlední řadě už pomalu dokupovat potřebné věci do školy a na intr -_-
Ale hlavně užívat si prázdnin, co to jde. Protože až začne škola, už to taková pohoda nebude. Doufám, že druhák bude ještě lepší než prvák. :D
with love
Michelle Saddler

vím, tahle fotka už tu byla, ale nemám čas teď fotit nové

Jak šel se mnou čas..

9. srpna 2013 v 21:08 | Michelle Saddler |  PHOTOS
Narazila jsem na své starší fotky a tak jsem jen tak pro zajímavost udělala menší koláž, kde jsem shrnula můj vzhled za poslední 2-3 roky. Za tu dobu jsem si stihla kydnout na hlavu černou barvu, kterou jsem měla od roku 2010, pak mi šiblo a své krásné dlouhé vlasy jsem v roce 2012 vzala úplně nakrátko. Nelituji toho, měla jsem je hodně zničené, starala jsem se o ně stylem ať-si-dělaj-co-chtěj. Rok uběhl jakoby nic a moje vlasy pomalu dorůstají. Těším se, že je budu mít zase krásně dlouhé. I když to na té poslední fotce kvůli špatnému světlu tak nevypadá, vlasy mám teď světlé víc, než kdy dřív a na konci prázdnin budu ještě více zesvětlovat. :)
Snad jen dodám, že ještě před třemi roky jsem měla rovnou ofinku a vlasy ani ne po ramena, vypadalo to fakt strašně, takže takové fotky raději ani nepublikuji.
I za pouhý rok jsem se změnila k nepoznání, jak mi říkají přátelé. Jsem jiná a přece jsem to stále já.

Snad se vám článek líbil, zítra vám shrnu události z posledních několika dní, stalo se mi toho docela dost.

Converse All Star

4. srpna 2013 v 20:01 | Michelle Saddler |  INSPIRATION
Nebojte se, žiju. Jen mě zrovna nebaví každý den vysedávat u počítače, když je venku tak krásně.
Dnešní článek bude zaměřený Conversky. Moje zatím nesplněné přání je vlastnit alespoň jedny z těchto úžasně pohodlných kecek. Hodí se ke všemu a dobře vypadají. Jediné, co mě trochu odrazuje je cena, která se pohybuje kolem tisíce. Díkybohu si to budu moct snad dovolit díky výplatě, kterou zanedlouho dostanu. Otázka peněz by tedy byla vyřešena. Dál řeším, jak by mé budoucí conversky měly vypadat.
Vysoké x nízké, jednobarevné x vzorované. Myslím si, že mé první conversky by mohly být klidně bílé nízké. Líbí se mi dokonce víc, než klasické vysoké. :)