Červenec 2013

The best moments are these which we remember forever.

30. července 2013 v 18:36 | Michelle Saddler |  DIARY
Tak jsem se zase po několika dnech neaktivity rozhodla napsat. Dnešní článek bude plný fotek.
Nedělní pouť byla vážně skvělá. A díky kámošce nezapomenutelná. Pořád jsme se jenom řepily a nejvíce pak, když na nás jeden strašně hezký kluk, co spouštěl kolotoč, pořád něco ze srandy povolával. Dokonce si pak dal za jízdy s mou kámoškou placák. Úplně nejlepší bylo, když jsme šly znovu na tu atrakci, sedly si do vozíčku a ten se s námi trošku rozjel směrem k němu a teď ON: "Kam jedete? Myslel jsem, že to spouštím já!" A my chytly další výtlem. Ách, byl to úplně parádní den.


26. července - Tired

26. července 2013 v 20:35 | Michelle Saddler |  DIARY
Dneska se mi v práci docela dařilo, ale jsem strašně moc unavená, takže jsem ráda, že si přes víkend odpočinu. Opravdu jsem hodně ráda, že je tam se mnou kámoška, protože aspoň zažijeme i nějakou tu srandu, obzvlášť když jsou tam někteří konkrétní lidé. Dnešek nebyl vyjímkou, zase plno srandy.
V neděli je u nás pouť, tak jsem domluvená s kámoškou, že k nám přijede, určitě si to užijeme a když se podaří, tak budou i nějaké fotky. Teď spíše přemýšlím nad zítřejším večerem, bude u nás diskotéka a vůbec nevím, s kým tam mám jít, sama nepůjdu a polovina mých známých je někde pryč, takže to vidím tak, že stejně nikam nepůjdu. :D
Co se týká blogu, poslední dobou vůbec nemám nápady na články a nebylo by dobré se k psaní nějakého článku nutit.
To je pro dnešek vše, jen malé shrnutí posledních dní, já jdu povečeřet a hned potom spát. Hezký večer! :)


Purple nails

23. července 2013 v 14:47 | Michelle Saddler |  OTHER
Pořád se nemůžu nabažit té krásně syté vínové barvy laku od Miss Sporty. Při mé brigádě bohužel vydržel na nehtech sotva 3 dny. Ale stejně je úžasný. Přemýšlím, že si v nejbližší době skočím do nejbližší drogerky, nakoupím několik laků a začnu tvořit něco takového. To by nebylo špatný.
A ještě nad něčím přemýšlím. Protože chci přidávat na blog i fotky ze svého života, rozhodla jsem se, že si koupím foťák. Protože kvalita mého mobilního foťáku je vážně naprd. Fotky mluví za vše.KE$HA in Prague

21. července 2013 v 21:16 | Michelle Saddler |  MUSIC
Kéž bych tam tak mohla být. Muselo to být něco..neskutečného a úžasného. Ke$ha je moje srdeční záležitost, je nádherná, talentovaná a bláznivá. Doufám, že ji i já někdy uvidím na živo! I love her.
Je tu někdo, kdo byl na jejím čtvrtečním koncertu v Praze?

zdroj: t-music.cz


20. července

20. července 2013 v 12:06 | Michelle Saddler |  DIARY
Co mě těší? Že konečně skončil tento týden plný práce. Co mě těší ještě víc? Vaše milé komentáře. Opravdu jsem nečekala, že sem bude někdo chodit i přes to, že blog poslední dobou hodně šulím. Práce se nám protáhla až do pátku, takže každý den vstávat o čtvrt na pět bylo opravdu příšerné. Včera jsem usnula už v 9 večer a spala až skoro do této chvíle. Kecám, už několik hodin jsem vzhůru, ale tak šíleně mě bolí hlava až to není ani možné.
Ve čtvrtek jsem byla u kadeřnice, ty moje šílený vlasy už potřebovaly nějak ostříhat. Vzala mi to zase docela nakrátko, především ofinu, takže kdy budu mít zase nádherné dlouhé vlasy, nevím. Ale jsem spokojená! :3Summer playlist

16. července 2013 v 19:49 | Michelle Saddler |  MUSIC
Jsem úplně vyřízená z práce, mám za sebou teprve dva dny a doufám, že zítra se jde naposled v tomto týdnu. Už se těším, až si o víkendu vyvalím špeky u bazénu.
Dneska vám ukážu několik mých aktuálně nejoblíbenějších písniček. Poslouchám je pořád dokola a ne a ne přestat. Klidně házejte do placu vaše oblíbené písničky/interprety/videoklipy/whatever.

Miley Cyrus - We Can't Stop

Imagine Dragons - Radioactive

13. července - Filmový maraton

13. července 2013 v 20:06 | Michelle Saddler |  DIARY
Pořád jsem oddalovala napsat článek, protože se mi nějak nechtělo. Před pár dny jsem se trochu chytla s rodiči, takže víkend mám úplně pokazený. Musela jsem trochu změnit plány a tak od včera koukám na filmy. Včera večír jsem koukala na Univerzitu pro příšerky, byla sice ještě ve špatné kvalitě, ale já ji prostě chtěla vidět a musím říct, že je to fakt skvělý film, malý Mike Wazowski s rovnátky je strašně roztomilej.
A dnes jsem vsadila na horor, zrovna mám rozkoukaný film Hory mají oči a už teď nemůžu z toho, kolik je tam krve a brutálních scén. Ale baví mě to! Po delší době horor, co fakt stojí za to.
Ještě zítra a pak hurá do práce, aspoň se doma nebudu nudit. Pěkný večer! :*


10. července - Relax a plány na víkend

10. července 2013 v 19:51 | Michelle Saddler |  DIARY
Přetrpěla jsem tři dny v práci a mám konečně pár dnů volna, takže se teď zase budu trochu víc věnovat blogu. Snažím se nemyslet na to, že příští týden se bude pracovat pravděpodobně až do pátku a raději si promýšlím plány na víkend. Alespoň, že je v práci sranda, s kámoškou vymýšlíme pořád nějaké blbosti a pokukujeme po jednom klukovi. :D
V pátek jedu za kámoškou ze střední, jdeme pařit a pak přespávačka u ní. Tak doufám, že všechno klapne. Zítra budu vymýšlet nejspíš nějaký nový design s nějakým letním motivem, tak se můžeme těšit. Dneska už budu jenom odpočívat, koukat na film a cpát se pizzou.
Mějte se, kočky! :*


První den na brigádě a už jsem hotová!

8. července 2013 v 20:20 | Michelle Saddler |  DIARY
Dnešní první den na brigádě byl zpočátku docela fajn. Po roce jsem zase potkala lidi, se kterými jsem pracovala už minulý rok. Jak ale čas ubíhal a práce přibývalo, už mi to tak skvělé nepřišlo. Je to totiž fyzicky namáhavá práce, při které jsem dneska málem vypustila duši. Zdá se to jednoduché, je to sbírání brambor na poli, ale když jsem přišla domů, necítila jsem nohy, zato velkou bolest v zádech. :D K tomu všemu jsem nejspíš chytla úpal, protože doma mě hrozně bolela hlava a bylo mi mdlo, tak jsem si dala studenou sprchu a už se cítím líp. Chodit budu naštěstí jen 3x týdně od šesti do dvanácti, chodit takhle celý týden bych asi nezvládla. Nejhorší na tom všem je pro mě to brzké vstávání v 5, ale prostě to musím nějak přetrpět.
Jak si užíváte prázdniny? Máte nějakou brigádu?


5. července

5. července 2013 v 21:52 | Michelle Saddler |  DIARY
Už se mi trochu protiví ten můj prázdninový stereotyp, ale na(ne)štěstí mi od pondělí začíná brigáda. V posledních dnech jsem neměla žádné nápady na psaní, tak mě prosím omluvte. Předevčírem jsem byla s kámoškou na koupáku, už jsem docela pěkně opálená, tak jsem ráda. :) Dnes jsme měli jít také ještě s dalšíma kámoškama ze základky, které jsem už docela pěknou chvíli neviděla, ale kvůli počasí z toho nic nebylo. Také bych vám velmi ráda chtěla poděkovat za skvělou návštěvnost, už jen kvůli tomu se budu snažit polepšit se. ;)
Dneska si přijeli lidé pro první dvě štěňátka, takže ty nejhezčí prdelky už jsou v nových domovech. Snad se budou mít hezky!
Places, I want to visit

1. července 2013 v 21:42 | Michelle Saddler |  DESIRE
Dnes jsem si pro vás připravila článek o místech, která bych chtěla navštívit. Máte taky takové místo? Já jich mám nespočet. Kdyby to jen trochu bylo možné, procestovala bych celý svět, abych poznala, jak se žije v jiných zemích. Každá země je totiž něčím zajímavá a jedinečná.


LONDÝN
Jediné z těchto míst, které jsem prozatím navštívila. Za týden, který jsem tam trávila, jsem si dokázala tohle město hodně zamilovat. Ať už kvůli památkám, jako je Big Ben, London Eye, Trafalgar Square, Buckingham Palace a další, nebo jeho charakteristické červené telefonní budky a červené patrové autobusy. Londýn je kouzelné město, je to místo, kde bych jednou chtěla žít. Líbí se mi anglický životní styl, klasické řadové domy.