Červen 2013

Vysněná postava

29. června 2013 v 20:57 | Michelle Saddler |  DESIRE
Venku je zase hezky, tak jsem se dnes opalovala. Jenže jsem to vzdala, protože sluníčko se po deseti minutách schovalo. Při dlouhé chvíli jsem si stoupla před zrcadlo a přepadla mě šílená myšlenka, že mám hroznou postavu (asi jsem chytla úpal, protože zrovna tímhle moje sebevědomí nikdy netrpělo), takže ode dneška začínám se cvičením. Uvidíme jak dlouho mi to vydrží. Toužím především po plochém bříšku, to od toho cvičení očekávám asi nejvíce.
Sen, taková postava ↓


Knížky, které mě za poslední dobu zaujaly.

27. června 2013 v 20:53 | Michelle Saddler |  DESIRE
Dnešní článek věnuji čtyřem knížkám, které mě v poslední době zaujaly. Všechny jsem přečetla jedním dechem, protože mají v sobě zvláštní kouzlo, jsou dobře čtivé a mají poutavý námět. Každá z těchto knížek má pokračování, mají většinou další dva nebo tři díly a každou z nich vám doporučuji, věřím, že se nebudete nudit!


I'm bored, help!

25. června 2013 v 20:33 | Michelle Saddler |  DIARY
Včerejší den nějak nedopadl, vlastně jsem se spíš po celodenním školení rozhodla to zabalit sama, protože jak se ukázalo, je to práce na dvě slova. Sice mi bylo řečeno od kupujících, že mám krásný úsměv a dostala jsem perník, ale ani to mě nepřesvědčí. Takže jsem bez práce. Zatím. Sbírání brambor na poli to jistí, takže půjdu makat za 2 týdny tam. Mohu si alespoň trochu užít těch prázdnin. Stejně jsem věděla, že to tak dopadne.

Venku hnusně, celý den se nudím, už jsem si přerovnala oblečení ve skříni, přelakovala si nehty, jen se tak válela a stejně pořád nevím co dělat. Máte nějaký nápad?


Dvě jediné fotky ze včerejška. Fotila maminka a bylo to narychlo před odjezdem, žádná sláva. Jako bonus vypadám na druhé fotce jako los dementos. Nevadí.
Pusu, Michelle Saddler

Something new..

23. června 2013 v 20:20 | Michelle Saddler |  SHOPPING
Prádniny jsem si ještě ani pořádně nestihla začít užívat a teď už na to nebudu mít ani čas, natož pomyšlení. Zítra mě totiž čeká pracovní školení a jestli všechno půjde jak má, budu skoro celý týden od rána do večera (dobře, trochu přeháním) na brigádě. Držte mi palce, ať se zítra nic nepokazí.

Teď už ale k věcem, které jsem si za poslední měsíc koupila. Konečně jsem si pořídila džínové šortky, je to teď jeden z mých oblíbených kousků v šatníku. A v pátek na cestě domů jsem se stavila v tescu, kde můj nákup proběhl asi takto: vpochodovala jsem do obchodu, uviděla bílou košili, kterou jsem nutně potřebovala, čapla ji za límec a běžela k pokladně. Bez promýšlení.


Zážitky z posledních dnů.

22. června 2013 v 21:40 | Michelle Saddler |  DIARY
Posledních několik dnů bylo opravdu skvělých! Ve středu jsme s holkama jely po škole do mekáče, na to, že jsem měla svůj první hambáč v životě (opravdu, byl to můj první) jsem byla celkem spokojená. :D

Čtvrteční výlet byl naprosto dokonalý! Koho to nebere, nechť přeskočí tento odstavec, bude to totiž na dlouho. Ráno jsme vyrazili vlakem do Hranic, odkud jsme měli sjíždět Bečvu. Plavili jsme se v kánoích, které byly po dvou, tak jsem se domluvila s jedním spolužákem, že budeme na jedné lodi. Pádlování nám zpočátku nešlo a trvalo nám docela dlouho, než jsme se sladili tak, abychom nevjížděli na kameny. Občas se vyskytly malé peřeje, které většina z nás v pořádku sjela. Na jednom místě však byl silnější proud a naši kánoi to hnalo směrem k silným větvím, které vyčuhovaly do prostoru. Chtěla jsem se od nich pádlem odrazit, ale ta větev byla pružná a odhodilo mě to do vody i s několika dalšími lidmi, kteří jeli za námi. V tu chvíli jsem byla pořádně vyděšená, protože mě tam trochu pomlátily ty větve a chytla jsem se nejbližší lodi, na které seděl pan učitel. Naštěstí mi neuplavalo pádlo, celou dobu co mě táhl proud řekou jsem ho držela křečovitě v ruce. Pak jsem si uvědomila, že nemám kšiltovku a uviděla jsem ji zachycenou na jednom kameni. Jelikož ta voda nebyla hluboká, tak jsem se postavila a vracela jsem se pro kšiltovku s tím, že jsem se pořád držela loďky, na které byl učitel. Jinými slovy, táhla jsem učitele sedícího v loďce proti proudu jen proto, abych chytila svou kšiltovku, což se mi tedy nakonec podařilo. Teď když si tu scénu vybavím znovu, jen se tomu směji. Když jsme se konečně vzpamatovali z toho šoku, chtěli jsme vyrazit dál, ale já zjistila, že mi jedna bota spadla do vody, protože jsem ji měla jen tak položenou v lodi. Učitel se tedy po břehu vracel zpět k těm větvím a k mé velké úlevě ji tam mezi kameny našel a donesl mi ji! Nejhorší bylo, když jsem zjistila, že ta blbá kšiltovka od Vietnamců pouští červenou barvu, takže jsem pak měla ruce, kolena a vodu v kánoi celé červené. Zbytek plavby proběhl pak už poklidně a po vylodění v Týnu nad Bečvou jsme šli do lanového centra. Tam mě to také bavilo, především když jsem podruhé v životě vyzkoušela big swing, což je zhoupnutí na laně z plošiny v 11 metrech nad zemí do volného prostoru. Byl to pro mě neuvěřitelný zážitek, já prostě miluju adrenalinové sporty. Po celou dobu bylo strašné horko, nakonec to odnesly moje nohy, které jsou teď spálené, hrozně mě bolí a musím je natírat krémem. Na Vsetín jsme přijeli až večer, hráli jsme ještě nějaké hry a nakonec jsme pili šampaňské s jahodama (a zjistila jsem, že mi to vůbec nechutná). Pro mě to byl jeden z nejsuprovějších výletů, budu mít zážitky na celý život.

Včera jsme měli poslední den školy, dostávali jsme vysvědčení a fotky. Po skončení jsem běžela na intr sbalit si věci, nakonec se mi to do té tašky podařilo dostat, takže výzva splněna. A dneska jsem byla na nákupech s kamarádkou, zítra se dozvíte co jsem si koupila. Teď už jen odpočívám a užívám si volna. Kdo jste tento článek dočetli dokonce, zasloužíte si lízátko. Brzy se zase ozvu s novým článkem. Mějte se, pusu!


Right now? On the trip!

20. června 2013 v 10:46 | Michelle Saddler |  DIARY
Právě teď si někde užívám na výletě, nebo se možná v tuto chvíli topím, kdoví. Každopádně jsem dnes na výlětě na raftech a v lanovém centru, předpokládaný návrat večer, to nás čekají nějaké společné hry a zakončení spaním ve škole. Dnešní den bude skvělý, jako že se Michaela jmenuju!!

Teď se vrátím o pár hodin zpět, je 9 večer a já vám tu přednastavuji tenhle článek. Měla jsem moc nabitý týden, který ještě nekončí, oddechnu si snad až v pátek. Všechno se včas dozvíte, právě teď nemám moc náladu na dlouhé rozepisování, protože mě čeká důležitý úkol - narvat/natlačit/nacpat všechny mé věci, co mám na intru do extra(ne)prostorné tašky. Challenge accepted!Puppies

16. června 2013 v 20:08 | Michelle Saddler |  PHOTOS
Dneska tu bude přepejskováno. Ve své dnešní volné chvilce, kdy jsem si zrovna nečetla knížku nebo se neučila (dobře, neučila jsem se za celý víkend vůbec) jsem vzala foťák (rozumějte můj kvalitní 'foun') a šla nafotit pár fotek našich pěti roztomilých čumáčků. Brzy si je rozeberou do nových domovů a vím, že mi budou moc chybět, i když jsou to takoví rošťáci, kteří koušou vše včetně mě, mých nohou a bot. Ale přesevše je miluju.
Myslela jsem, že fotky budou nekvalitní (co by jste také po mém mobilu chtěli za zázraky), ale pár fotek se podařilo, tak jsem z nich udělala koláže a jsou tu. No, teď už alespoň víte, s kým trávím své volné dny, když nejsem aktivní na blogu, haha :D
Mějte se! :*


Happy girl

14. června 2013 v 21:08 | Michelle Saddler |  DIARY
Blížící se léto i konec školy mě tak napumpovaly energií, že se tomu až sama divím. Po strašně dlouhé době jsem dnes vytáhla kolo a jela se projet, místo abych si sedla k počítači. A po dlouhé době už možná i vím, co budu dělat o víkendu. Samozřejmě kolovat, číst, učit se na mou poslední písemku v tomto školním roce a zkrátka užívat si. Za poslední dva týdny, kdy jsem se pořádně neozvala se stalo hodně věcí, ale tou nejdůležitější je to, že jsem byla na pohovoru a tak budu mít teda na léto brigádu. Na tohle léto už se neskutečně těším, tentokrát to bude jiné, než ty předchozí roky, ale nechci ničemu předbíhat. Stačí mi úplně to, že příští týden jdu naposled do školy a pak teda konečně ty prázdniny!
Tak jsem zase šťastná to osoba.


Paradise

10. června 2013 v 19:46 | Michelle Saddler |  DESIRE
Válet se tak teď někde u moře na pláži, chytat bronz a lelky a poslouchat šum moře a řev otravných racků. Koukat na západ slunce, protože ten je u moře nejkrásnější a popíjet drinky u bazénu. Jo, mám docela slušnou představu, kde bych se teď nejraději nacházela. A co vy, také by jste si nejraději sbalili kufry a vyrazili někam do ráje?


Garnier

7. června 2013 v 21:17 | Michelle Saddler |  OTHER
Dnešní až neuvěřitelně příjemný (dalo by se říct i letní) večer jsem měla jako každý druhý puberťák trávit popíjením koktejlů a trsáním na tuc-tuc hudbu v klubu. Samozřejmě, že z toho shodou velice podivných okolností sešlo a já tu teď sedím jako pecka a píšu článek.

Dnes bych vám ráda představila odličovací mléko od Garnieru. Narazila jsem na něj náhodou, při běžné návštěvě drogerky ve stylu popadnu první odličovač, který uvidím a pomažu pryč. A myslím, že to byla skvělá koupě. Jednoduše se mi s ním odličují jak oči, tak make-up. K tomu ta vůně je prostě opravdu skvělá. Nedávno mi došel ten s výtažkem z hroznů, tak jsem ho pro změnu nahradila tím s výtažkem z růže. A myslím, že u něj nějakou dobu zůstanu.


A který odličovač používáte vy?

Mizerná nálada.

3. června 2013 v 20:06 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, dnešní den se nese ve znamení mizerné nálady. Nevím, jestli to je tím počasím nebo mým brzkým ranním vstáváním, každopádně se to na mě pořádně podepsalo. Celý den se jen tak ploužím a napůl spím. V sobotu jsem byla na těch nákupech, koupila jsem si červený lak, protože už žádný nemám a konečně jsem se rozhodla koupit si džínové šortky, jsou takové obyčejné, ale strašně se mi líbí. Stihly jsme s kámoškou i jednu atrakci, protože ve Zlíně byly zrovna kolotoče. Byla to taková vysoká věž, při které vyjíždíte velkou rychlostí nahoru a zase dolů. Když jsme byly úplně nahoře, na mysl mi přišel film Nezvratný osud, to jsem dostala teprve strach! :D
Plus včera jsem se konečně odhodlala a mrkla jsem se na 3:15 zemřeš. Když jsem šla potom spát, cítila jsem se nějak takto. Jo a koukali jste na Superstar? Já jsem hrozně ráda, že to vyhrála Sabinka, fandila jsem jí. A taky jsem měla hroznou radost, když vystoupil Jaro Smejkal se svým novým songem. On je prostě skvělý zpěvák. :)
Trochu jsem se rozepsala, ale snad jsem vám řekla všechno podstatné a důležité.
Hezký večer, Michelle S.

jsem unavená jako zajíc po noční :D // Jaro Smejkal - úžasný zpěvák // narcis // 3:15 zemřeš, opravdu děsivý

I am a vampire! :D

1. června 2013 v 20:25 | Michelle Saddler |  PHOTOS