Květen 2013

Spikes

31. května 2013 v 20:34 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj. Dnes jsem měla opravdu pohodový den. Sice se mi ráno nechtělo vstávat, ale nakonec se mi nějak podařilo vstát. První dvě hodiny jsme měli informatiku a psali jsme písemku, nic těžkého naštěstí. Potom hodina angličtiny a zeměpisu, ve kterých jsme pana učitele pokaždé setřeli, když jsme znali odpovědi na jeho otázky ohledně politického uspořádání světa. Pan učitel myslí, že v těch hlavách máme jedině tak seno a tak je vždycky úplně červený, když známe správné odpovědi. Odpadla nám poslední hodina, jak už jsem říkala, takže jsem byla doma už ve tři.
Už bude červen, ale venku to tak vůbec nevypadá. Sedím tu u počítače a třesu se zimou jako ratlík. Modlím se, aby bylo zítra hezky, protože chci jít s L. na nákupy, potřebuju si už nutně dokoupit pár věcí.

Hned jak jsem přišla domů, tak jsem vycvakla svůj dnešní outfit, poprvé jsem měla na sobě to nové tričko se cvočky, sama za sebe říkám, že ho opravdu miluji!

Hlasujte pro mě prosím zde: http://karinka28.blog.cz/1305/soutez-o-nejlepsi-blog-1-1-kolo


30. 5. 2013

30. května 2013 v 19:39 | Michelle Saddler |  DIARY
Omluvte mě lidi za neaktivitu, ale nestíhám pořádně žít, natož psát na blog.
V úterý po škole jsme byli s několika lidmi v tom Zlíně, ale byli jsme jen v kině na jednom filmu, v Kongresovém centru, kde měla být v úterý Sandra Nováková nebo Jiří Mádl, tam ne, což mě docela mrzí. Takže snad příští rok.
Včera jsme místo školy chodily s holkama po městě a prodávaly předměty na charitu, musím říct, fakt mě s prominutím s*alo, když jsme oslovili člověka a on raději dělal, že nás nevidí. Měly jsme toho s holkama za to jedno dopoledne dost a já osobně už tohle znovu dělat asi nepůjdu. Je neuvěřitelný jak jsou lidi sobečtí, na druhou stranu nevím, jestli bych se nezachovala stejně.
Zítra nám odpadá poslední hodina, to znamená, že budu doma už o hodinu dřív, já jsem opravdu šťastná.
O víkendu tady proběhnou menší změny, už mě štve tento vzhled, takže to tady zase trochu překopu.
Teď jdu mrknout na vaše blogy a pak zalezu do pelechu s knížkou. Hezký večer! :)

A ptejte se, nudím se! :D

http://ask.fm/michellesaddler


27. 5. 2013 - Busy week

27. května 2013 v 21:03 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, po delší době se teda zase ozývám. Neměla jsem v poslední době moc náladu psát, protože mě nic nenapadlo. Ale stejně mě moc těší, že sem i přesto chodí někteří lidé a že blog už získává nějaké své stálé čtenáře, za to jsem opravdu ráda.
V poslední době se toho u mě moc neděje, tenhle víkend byl docela nudný a proseděla jsem ho doma nad knížkou, když venku tak hnusně pršelo. A dneska jsem měla pocit, že v té škole usnu, protože bylo venku opravdu hnusně a navíc za to mohl i fakt, že jsem šla pozdě spát, takže jsem si musela jít uvařit kafe, nebo bych sebou v hodině sekla na lavici a zaspala to.
Zítra jedu s několika lidma z intru do Zlína na filmový festival. Žiju poblíž Zlína už šestnáct a půl let a ještě jsem tam nikdy nebyla. No a vrátíme se na Vsetín až kolem desáté večer, takže zítřejší den bude taky hodně nabitý. Myslím, že se zítra ani neozvu, ale můžeme čekat mé dojmy ve středu. To budu místo školy chodit po městě a prodávat nějaké předměty na pomoc chudým lidem a skončím ve dvanáct, zbytek dne budu mít tedy volno, takže se odpoledne alespoň prospím. Mějte se hezky.
Fotka stará dva týdny. Tehdy bylo ještě krásné počasí, teď bych v tom asi zmrzla. A omluvte prosím to špinavé zrcadlo ^_^


Nickelback

24. května 2013 v 20:58 | Michelle Saddler |  MUSIC
Nickelback je jedna z mých oblíbených hudebních skupin. Poslouchám je už několik let a každá písnička od nich je nádherná. Určitě je většina z vás zná. Jejich písničky jsou pohodové, někdy smutné, ale mají i pořádné rockové pecky. Kdykoliv se cítím špatně nebo nemám náladu, pustím si Nickeback, protože zpěvák Chad má neuvěřitelně příjemný hlas. Dokonce mají u nás na podzim v Praze vystupovat, ale já asi o tento koncertní zážitek přijdu. Tak snad někdy příště, věřím, že to nebude naposled, kdy u nás budou koncertovat! :)


Černá labuť // Black Swan

21. května 2013 v 21:08 | Michelle Saddler |  MOVIES
Měla jsem možnost podívat se na film Černá labuť a tak jsem toho využila. A podle mě je to opravdu skvělý snímek. Je to psychologický film o baleríně Nině, která se chce kvůli roli v Labutím jezeru stát za každou cenu dokonalou. Do toho přichází nová tanečnice Lily a stává se pro Ninu velkou konkurencí. Otázkou zůstává, zda-li Nina, která přesvědčivě dokáže ztvárnit Bílou labuť, dokáže zahrát i Černou labuť. S Lily mezi nimi vzniká podivné přátelství a Nina se snaží být perfektní tanečnice, což ji začíná ničit, ona se ale vysněné role nechce vzdát.
Ačkoli takové druhy filmů nemám moc ráda, tenhle mě ale velice překvapil, zvláště konec byl strhující a zajímavý. Natalie Portman i Mila Kunis jsou obě velice nádherné a velmi jim to sluší. Natalii především velice obdivuji za to, jak dřela, aby byl její výkon perfektní a právem za něj byla oceněna Zlatým glóbem.
Takže já mohu tento film jedině doporučit, je úžasný.


Ask

19. května 2013 v 16:29 | Michelle Saddler |  OTHER
Ano, tak už taky oficiálně patřím do party puberťáků, kteří marní svůj volný čas na asku a odpovídají anonymům na otázky. Máte-li tedy na mě nějakou otázku, ptejte se - http://ask.fm/michellesaddler
Článek bude až kdovíkdy, protože jsem v časovém vytížení. Chápejte to tak, že prostě ve škole píšeme teď hodně testů a já nějak nestíhám.
Mějte se!

17. 5. 2013 - Friday

17. května 2013 v 20:27 | Michelle Saddler |  DIARY
Pátek večer, já dřepím doma a nic nedělám. Tak vám shrnu zbytek týdne, který proběhl celkem fajn. Ve středu jsem v hodině etikety pronášela přípitek na naši třídu a nerada se chlubím, ale takový hlasitý potlesk jsem snad od dob základky ještě neslyšela. A to mě těší o to víc. Ostatní dva dny už byly spíš na pytel, měla jsem velice pochmurnou náladu, nic mě nebavilo, takové nálady určitě znáte. Proto jsem taky ráda, že si od prostředí školy na dva dny odpočinu. K tomu všemu jsem trochu nachlazená, bolí mě v krku a bojím se, že do zítřka možná ztratím hlas úplně, protože už dneska sotva mluvím. To je tak, když v úterý ráno vyrazíte do takové zimy jen v tenké mikině a ještě v balerínách.
Přeju hezký večer :-*

PS: Asi si založím ásk :P


There is no time.

14. května 2013 v 20:30 | Michelle Saddler |  DIARY
Tento týden tak trochu nestíhám. Do pátku mě čeká několik písemek, na které se musím naučit, máme spoustu úkolů a tak se vám již teď chci omluvit, že tu během následujících dní asi nebude nový článek. Včera jsem trávila den ve městě u lékaře a s kamarádkama a dnes ráno mě čekalo vstávání v pět, abych stihla přijet včas do školy (mimochodem jsem unavená jako bejk) a tak jsem to po škole zalomila a spala skoro až do večeře. Už teď jsem vytížená, nic nestíhám, dopisovala jsem si učivo ze včerejšího dne a musím se ještě mrknout na zítřejší úkoly. Vy se mějte krásně, užívejte si slunečné dny a já se (snad) v pátek ozvu!
Hasta la vista baby! :D


Superstar 2013

12. května 2013 v 20:21 | Michelle Saddler |  OTHER
Přiznám se, že takové soutěže v podstatě moc nesleduji. Ale vždycky si v takových soutěžích najdu své favority, kterým fandím, i když otrocky nevysedávám u televize každou neděli večer. Letos fandím čtyřem finalistům - jeden z nich bohužel už vypadl.


DERMACOL AROMA RITUAL SHOWER GELS

10. května 2013 v 20:46 | Michelle Saddler |  OTHER
Myslím, že mnozí z vás už o těchto sprchových gelech slyšeli, někteří je určitě i vlastníte. Můžete si vybrat až z pěti různých možností. Já osobně mám doma sprcháč s vůní hrozen a limetky.
Co slibuje? Svěží a hydratovanou pokožku a povzbuzující účinky na tělo, přesněji řečeno antistresový účinek. Myslím, že vše z toho, co slíbil, tak také dodržel. Má velice příjemnou vůni a pokožka je po osprchování krásně hebká. A stresy po koupeli také netrpím. Není tedy divu, že už si pomalu dělám zálusk i na další vůně - meloun a jasmín.
Cena je fajnová - 59,- Kč za 250 ml.
Máte některých z nich doma?

8. 5. 2013 - Good morning!

8. května 2013 v 11:15 | Michelle Saddler |  DIARY
Dobré ráno (nebo spíš už dopoledne)!
Taky jste se tak krásně vyspali jako já? Zůstala jsem přes svátek na intru a bylo opravdu příjemné nevstávat do školy, spala jsem do čtvrt na deset. Navíc jsem teď na pokoji sama a spolubydlící mi půjčila noťas, tak vám píšu. Je to opravdu zvláštní pocit vědět, že nevstáváte do školy, ale stejně zůstáváte na intru. Ani mi to nějak nevadí. Za chvíli si skočím do hypky koupit něco na oběd, pak to tu pár hodin ještě nějak přetrpím a potom za mnou má přijet ségra, takže půjdeme někam do města.
Ozvu se co nejdříve zase s nějakým pořadným článkem, užíjte si dnešní slunečný den! Pa :)


Universe

4. května 2013 v 18:51 | Michelle Saddler |  PHOTOS
Opravdu se sama sobě divím, jak vždycky dokážu proflákat svoje dny volna, místo abych dělala něco rozumějšího. Sice jsem dnes zvládla udělat debordelizaci pokoje, při níž jsem naházela nepotřebné věci do popelnice, popřípadně do válendy, kdyby se náhodou ještě na něco hodily, ale mnohem raději bych se proháněla s kámoškou na bruslích.
A tak jsem alespoň vyblejskla jednu fotku a přidala vesmírné pozadí. Co na tom, že nemám celý obličej? Půlka stačí.


Pevné pouto // The Lovely Bones (2009)

2. května 2013 v 20:24 | Michelle Saddler |  MOVIES
Asi dva týdny zpátky dávali v televizi film režiséra trilogie Pána prstenů Petera Jacksona - Pevné pouto. Už jsem kdysi dávno o tomhle filmu četla, tak jsem neváhala a podívala se na něj.

"Jmenuji se Susie Salmonová. Bylo mi čtrnáct, když mě zavraždil." Touto větou začíná mladá dívka vyprávět svůj příběh. Jednoho dne se vrací ze školy zkratkou přes pole a tam potká pana Harveyho. Soused, který působí na první dojem spíše plachým a nenápadným dojmem, je ve skutečnosti vrah, který Susie zabije. Tady by to mohlo vše skončit, ocitáme se však společně se Susie ve zvláštním barevném světě, v podstatě mezi nebem a zemí. Odtud Susie sleduje další osudy své rodiny, která je z její smrti zničená, kluka, do kterého byla zamilovaná a jejího vraha, pana Harveyho, který pomalu hledá další oběť.

Za mě musím říct, že je to opravdu nádherný film. Velice moc se mi líbila myšlenka filmu, v některých chvílích to bylo hodně napínavé a někdy také smutné, samozřejmě jsem brečela. Saoirse Ronan je hezká a velice přirozená a má nádherné oči, na tu roli se opravdu hodila. I ostatní postavy byly skvělé - Mark Wahlberg a Rachel Weisz (moje oblíbená herečka) jako rodiče Susie a především herec hrající pana Harveyho byl opravdu přesvědčivý a mnohdy z něj šel opravdu strach. Což už se mi líbilo míň, byly vizuální efekty toho mezisvěta, přišlo mi to trochu kýčovité, ale celkový dojem z tohoto filmu mám velice dobrý. Po dlouhé době jsem viděla film, který mě opravdu zaujmul!


TRAILER:

Bad day

1. května 2013 v 21:18 | Michelle Saddler |  DIARY
Dnešek jsem strávila ve městě se spolužačkou ze základky a musím říct, že dnešní den nebude na seznamu mých 10 nejkrásněji prožitých dnů. Nechce se mi to rozepisovat, to doufám chápete, prostě dnešek byl pěkně na prd. A to, že byl první máj, na to už raději ani nemyslím.Tak alespoň vy jste se snad měly líp; dostaly jste pusu pod rozkvetlou třešní?