Duben 2013

Poslední zvonění

29. dubna 2013 v 21:02 | Michelle Saddler |  DIARY
Pokusím se dnešní den shrnout v několika málo větách, i když vím, že to nepůjde tak lehce.
Dnes měli maturanti poslední zvonění. Ačkoliv jsem tohle věděla, nenapadlo mě, že k nám v 6 hodin ráno na pokoj vtrhnou čtvrťáci a budou chtít po nás peníze. Když odešli, holky ještě usnuly, ale mě to už jinak nešlo, tak jsem si chvíli četla. Před sedmou k nám najednou vtrhli další čtvrťáci-tentokrát jen kluci a opět chtěli peníze. Když jsem viděla, že holky se k ničemu nemají, prostě jsem zalehla zpět do postele a kluci nás za to postříkali octem v rozprašovači, takže moje navoněné a umyté vlasy páchly octem. Bezva. Pak už jsme vstávaly a zase jsme zaslechly kluky na chodbě, zrovna klepali nám na dveře a zase chtěli dovnitř. Spolubydlící pohotově zamkla a já se postavila ke dveřím a zakřičela: "Běžte pryč!" Samozřejmě co nejzoufalejším tónem, takže aspoň něco nás pobavilo. Na pokoje potom už naštěstí nechodili, ale chodili vybírat ještě do tříd, takže tam jsme to pak taky všichni schytali - octem, kolínskou, rtěnkama a vším možným. Když jsem pak šla na pokoj, odchytly mě čtvrťačky, ať jim dám peníze ale i přesto, že jsem řekla, že je nemám, ale donesu je, postříkaly moje černé bolerko octem, které můžu hodit leda tak do pračky. Potom už se to zklidnilo, odpadly nám poslední dvě hodiny, protože bylo pasování třeťáků na čtvrťáky, kteří museli plnit všemožné šílené úkoly, ale o tom zas někdy příště. Myslím si, že maturanti se dneska opravdu vyřádili a já si dnešek taky užila, bylo to skvělé a moc se těším, až budu ve čtvrťáku. To už ale trochu předbíhám, nevadí.
Kdo jste dnešní článek přečetli celý, tak vám opravdu tleskám, rozepsala jsem se, protože takový báječný den nejde jen tak shrnout do několika málo vět. Plus přidávám fotku z minulého týdne, co jsem našla v mobilu.
Hezký večer!


What's new?

28. dubna 2013 v 17:27 | Michelle Saddler |  DIARY
Mám ještě asi hodinu, než pojedu na intr, tak vám píšu, co je nového. Tenhle víkend jsem trávila jako vždy lenošením a nicneděláním, pokud nepočítám, že jsem včera na chvíli vytáhla paty z domu. Užívám si sluníčka, čtu pořád tu stejnou knížku a už přemýšlím, co budu dělat v nastávajících dnech volna, které mě v v tomto týdnu čekají. Na dva dny do školy a pak: vítej prodloužený víkende!

s Lenkou // xicht // užíváme sluníčka // nekonečné čtení

Happy

25. dubna 2013 v 20:21 | Michelle Saddler |  DIARY
Jsem tu jen na skok. Týden mi pěkně rychle utekl a zase se po nějaké té době cítím šťastná. Nevím, jestli je to tím, že už tu panuje taková ta letní atmosféra nebo je to prostě tím, že trávím čas s tak skvělými lidmi, kdoví. Dneska jdeme sledovat kolem desáté částečné zatmění měsíce, těším se. Ozvu se o víkendu, nechce se mi tu teď moc rozepisovat, takže si užívejte pohodový čtvrtek, kočky! :*
Písnička, kterou mi poslal kámoš, je skvělá ^_^


Roller-skate

23. dubna 2013 v 20:48 | Michelle Saddler |  DIARY
Děkuju vám za vaše komentáře ke předevčerejšímu článku. Nakonec jsem si nechala tu barevnou bundičku, přeci jen se mi líbila o trochu víc, než ta černá. A za návštěvnost vám patří samozřejmě také velký dík. :)
Včera jsem tedy vyrazila s kámoškama na kolečkové brusle. Stála jsem na nich podruhé za život a také to tak vypadalo. Svůj výkon, kdy jsem musela absolvovat cestu po hrbolatém chodníku, nedokázala jsem vyjet do kopce, přejela jsem kámošce prsty na nohou, častokrát jsem vypadala s těma máchajícíma rukama jako lachtan, chytala se každého záchranného sloupu a málem si natrhla sval, když mi podjela jedna noha, bych označila za velice trapný a není to něco, na co budu ráda vzpomínat.
Holky už prý se mnou příště nikam nepojedou, bezva. Jsem z toho včerejška hrozně špatná, protože se mi to opravdu nepovedlo. Ach jo. Doufám, že máte lepší náladu a zážitky, než já.
Mějte se! :*


Dilema.

21. dubna 2013 v 14:11 | Michelle Saddler |  SHOPPING
Když jenom tak ve zkratce shrnu fakta za posledních pár dní: v pátek se to u kadeřnice trochu protáhlo, proto se nákupy nekonaly, ale aspoň mám na chvíli pokoj od roztřepených konečků a včera jsme místo bruslí šly s kamarádkou mrknout po obchodech. A teď už k tomu, co mám na srdci. Koupila jsem si tenkou bundu na jaro, když bude zima, jenže doma jsem zjistila, že je mi "tak akorát", v podstatě skoro těsná (takže ji s největší pravděpodobností příští rok neobleču). A potřebuju poradit - mám si nechat tuhle červenou, nebo ji vrátit a koupit si tuto černou koženou bundu?
Michelle Saddler


Tally Weijl - SPRING 2013

18. dubna 2013 v 16:30 | Michelle Saddler |  INSPIRATION
Hledala jsem před chvílí na netu hadříky, zaplula jsem na stránky Tally Weijl a na hodně dlouhou dobu jsem se tam zasekla. Tolik skvělých věcí a TW zrovna není nikde v mém okolí. Některé ty kousky jsou opravdu skvělé, hmm :') Já se tu nad nimi úplně rozplývám (nebo to je možná tím horkem, kdoví?).


17. 4. 2013

17. dubna 2013 v 20:46 | Michelle Saddler |  DIARY
Tak se vám hlásím po dvou úžasných dnech. Počasí je skvělé a díky tomu je skvělá i má nálada. Včera jsme byly u toho zámku, je tam krásně, je tam parádní výhled skoro na celé město, ale bohužel jsme hrozně málo fotily. Ale hlavně, že jsme si to užily. A dneska opět den strávený venku. Je fajn, že na zítřek nemáme žádné úkoly, takže jsme na chvíli mohly přestat myslet na nějaké povinnosti. Ale jsem za dnešek pořádně unavená. Fotky mám dvě a jsou ze včerejška.
Nemůžu se už dočkat víkendu, v pátek jdu ke kadeřnici a pak hned s mamkou na nákupy. V sobotu už jsem domluvená s kamarádkou na brusle. Máte už vy nějaké plány na víkend?


16. 4. 2013

16. dubna 2013 v 13:02 | Michelle Saddler |  DIARY
Jaro je již v plném proudu a tak toho s holkama využíváme a chodíme ven. Dneska jsme navíc končili už o půl dvanácté, protože nám odpadl tělocvik a tak s holkama zase někam vyrazíme. Chceme se podívat k tamějšímu zámku, na to, že jsme tady na intru už víc než půl roku, tak jsme u něj ještě nebyly. To vše se samozřejmě neobejde bez fotek, takže se máte alespoň na co těšit.
Teď jdu poobědvat a pak hurá ven! Adios.


Relax

14. dubna 2013 v 17:22 | Michelle Saddler |  DIARY
Tenhle víkend byl opravdu super, především díky tomu skvělému počasí. Byl to sice čas strávený válením se, ale nelituji toho. Vyčmuchala jsem v knihovně jednu fakt zajímavou knížku, do které jsem od pátku pohlcená celou svou duší a která mě fakt baví. Když bylo dneska tak krásně, tak jsem si chvíli četla i venku a přitom sem ale zjistila, že schodek jakožto "místo na válení" není na rozdíl od venkovního posezení (které je ale stále někde uklizené) tak pohodlné. Takže jsem to brzy zabalila. Ani ne za hodinu odjíždím na intr a fakt, že nemám sbaleno, mi moc nevadí. Mějte se!


Very Me - Fat Lash Black Out mascara

11. dubna 2013 v 17:43 | Michelle Saddler |  OTHER
Když jsem byla jednoho dne v koncích a nevěděla, o čem psát, radili jste mi recenze. Tak je tady má první recenze. Píšu takový článek poprvé, takže uvidíme, jak se vám bude líbit.

Very Me - Fat Lash Black Out mascara

Při otevření řasenky mě překvapil její kartáček - je úzký a plný tenkých štětinek. Díky němu se velice dobře nanáší a neslepuje řasy (i když mě se to vždycky nějak podaří). Řasy jsou krásně prodloužené a vydrží mi po celý den. Navíc, umí vykouzlit kouzelně černé řasy.

10. 4. 2013

10. dubna 2013 v 20:57 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, před chvílí jsem se naučila na písemku z literatury a teď v podstatě nemám co dělat. Dneska mě nějak sebrala únava a tak když jsem přišla na intr, usnula jsem a spala skoro 2 hodiny. Docela mě poslední dobou znepokojuje to, co se děje v Severní Koreji a okolí. Lidé si z toho na internetu dělají srandu, ale co když se opravdu něco stane? Nechci dělat paniku, ale potřebovala jsem se z toho vypsat. :)
Zítra se můžete těšit na mou první oficiální recenzi, tak uvidíme, jak se vám to bude líbit.
Demi Lovato už konečně vyšel nový singl Heart Attack, je úžasný a Demi je nádherná! ♥
Hezký večer!


With friends

8. dubna 2013 v 19:28 | Michelle Saddler |  PHOTOS
Využily jsme s holkama dnešního krásného slunečného dne a spáchaly jsme společně pár fotek. Chtěla jsem tady dát i nějaké ty fotky na pobavení, aneb jak jsme skákaly ze schodů, ale pak jsem si řekla, že už tak vypadám jako řepa a netřeba vám to ještě dokazovat. Foceno mobilem, takže ta kvalita mluví za vše. Doufám, že jste si dnešní sluneční den užili stejně dobře jako já.
Michelle Saddler


7. 4. 2013

7. dubna 2013 v 17:01 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, mám teď dlouhou chvíli, protože za chvíli jedu na intr a už jsem sbalená, takže píšu další zápisek do deníčku. Dneska se konečně po dlouhé době zdá, že už by snad mohlo být jaro. Tak snad se nedočkáme zase nějakých překvapení v podobě sněhu.
Včera jsem upravovala menu a rubriky a jsem s tím teď celkem spokojená. Taky jsem se rozhodla, že začnu spřátelovat, tak kdo má zájem, tak pište tady. Před chvílí jsem také dokončila článek - mou první recenzi. Ano je to pro mě premiéra, tak doufám, že budete spokojení. Článek se tu objeví ale až někdy v průběhu příštího týdne, chci udělat ještě malé úpravy.
Užijte si zbytek neděle a já se zase brzy ozvu :*

Chci pláž a moře! A léto!! Už aby tu bylo :**

3. 4. 2013

3. dubna 2013 v 19:43 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj :*
Včerejší ranní vstávání mě opět utvrdilo v tom, že bydlet na intru a vstávat o čtvrt na osm je mnohem přijatelnější. Tak unavená už jsem nebyla hodně dlouho. Možná je to také tím posunem času, pořád si nemohu zvyknout, že v 6 je ještě světlo.
Od minulého týdne jsme se vždy v jedné hodině tělocviku učili základy bojových umění. Strašně mě to baví, už bych se určitě dokázala nějak ubránit, když by na to přišlo. A za chvíli budu moct hrát ve filmu s Jackiem Chanem, haha.
Dneska jsme v etiketě museli uvázat na kravatě windsorský uzel, vůbec mi to nešlo. Ale nakonec se mi to přeci jen nějak podařilo.
Před chvílí jsem vylezla ze sprchy a vidím to tak, že půjdu brzo spát, pořád nějak nemůžu překonat ten spánkový deficit.
Takže se mějte fajnově!1. 4. 2013

1. dubna 2013 v 21:37 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, Velikonoce jsou za námi a teď už nám nezbývá nic jiného, než doufat, že bílé Velikonoce byl jen apríl a že sníh roztaje a konečně bude jaro. Nic jiného bych si v tuto chvíli nepřála. Zítra začíná zase ten kolotoč povinností a úkolů, moc se na to netěším. Tak snad to zítřejší vstávání v pět přežiju.
Krásný večer :*