Březen 2013

31. 3. 2013 - Easter

31. března 2013 v 19:14 | Michelle Saddler |  DIARY
Zítra je apríl a velikonoční pondělí v jednom, ale venku to tak opravdu nevypadá. Naše vesnice je doslova zasypaná sněhem a padá další a další. A to jsem si říkala, jak o velikonočních prázdninách budu jezdit na kole a na kolečkových bruslích. Celé prázdniny jsem proseděla doma nad filmy. Včera večer jsem koukala střídavě na Harryho a na Pretty Woman, dneska zase odpoledne dávali Pearl Harbor a před chvílí jsem dokoukala druhou část Harryho. Na zítřek se opravdu netěším, celkově nemám ráda Velikonoce a už vůbec ne, když mě přijde vypráskat tolik kluků - i když, bude-li i zítra taková sněhová kalamita, je možné, že se k nám ani nedostanou. A jestli jo, neotevřu ^_^
Mějte se famfárově!

Míša, náš lenoch

Heels

27. března 2013 v 19:28 | Michelle Saddler |  INSPIRATION
Tak se po dlouhé době ozývám. Nebyl čas, víte.
Znáte takový ten pocit, když něco chcete, ale nemůžete to mít? Přesně takový pocit jsem měla, když jsem včera vkročila do Deichmannu. Odevšad na mě koukaly překrásné boty a mě mohly oči vypadnout. Především, když jsem viděla tu cenu a navíc fakt, že v kapse nemám ani korunu. Ale bylo by krásné vlastnit takové botky, nemám pravdu?


23. 3. 2013

23. března 2013 v 20:54 | Michelle Saddler |  DIARY
Miluju soboty. Protože nemusím nic dělat. A když je navíc krásné počasí, je to velké plus. Dnes jsem tedy relaxovala, četla si a na počítač jsem se dostala až teď.
Včera jsme skoro v každé hodině psali nějakou písemku, myslela jsem, že se z těch testů asi blázním. A po škole, když jsem ještě byla na intru, tak mi volala kamarádka, jestli nedáme sraz ve Zlíně, tak jsme chvíli byly v nákupním centru a povídaly si. Večer jsem se dívala na Noční můru v Elm Street a představte si, kdo tam hrál - Johhny Deep, bylo mu tam teprve 21 let! Takový slaďouš tam byl, i když to je i teď. ^^
Co se týče blogu, chci provést nějaké změny, možná nový design, trochu překopu rubriky, přidám nové fotky a chci si sepsat seznam oblíbených blogů, těch mám docela hodně. Ale zřejmě se na to vrhnu až o prázdninách, ve středu, jak se vrátím ze školy.
Mějte se! :)
Nezměnil se! ♥

20. 3. 2013 - Sunny day

20. března 2013 v 17:01 | Michelle Saddler |  DIARY
Když jsem se dnes ráno probudila, čekalo mě milé překvapení. Roztáhla jsem žaluzie a do pokoje nám vnikly sluneční paprsky. Kupodivu to sluníčko vydrželo až do teď. Tak jsem dnes vyrazila s kamarádkou do knihovny vrátit nějaké knížky. Protože to slunce úplně lákalo jít někam ven. Dneska jsem s kamarádkou prezentovala v etiketě naši skvělou prezentaci o dámských šatech, byla jsem z toho hrozně nervózní. :D
A teď budu pokračovat ve sledování seriálů (konkrétně HIMYM a The Walking Dead) a večer se budu muset naučit do zeměpisu.
Tak se mějte a užívejte si dnešní krásný den!


19. 3. 2013

19. března 2013 v 20:01 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, dlouho jsem se zase neozvala, co? Nějak jsem neměla náladu psát.
Jak jste si užívali víkend? Za dva dny má být oficiálně jaro, ale zatím to tak venku nevypadá. Od pondělí pořád jen sněží.
Dneska jsme měli naposled plavání, od příštího týdne už budeme mít normální tělocvik, takže jsem ráda, už mě to nebavilo, zvlášť po dnešku, kdy se mi zase nepodařila šipka a já skočila povedenýho placáka. I když zase to bylo naposledy, co jsme šly do vířivky. Ta mi bude moc chybět.
Jsem dneska nějak celkově unavená, vidím to tak, že dnešní večer strávím sledováním seriálů a čtením Tajemství a že brzo usnu. Mějte se!
with love Michelle Saddler

trošku střapatá :D

Tiger

16. března 2013 v 22:10 | Michelle Saddler |  SHOPPING
Včera na nákupech s maminkou a dnes procházení těch stejných obchodů s Lenkou.
Počet kousků na nákupech s mamčou: nula.
Počet kousků na nákupech s kamarádkou: dva.
Jinými slovy, včera jsem se podívala, co mají v obchodech hezkého a co by stálo za hřích, promyslela si, co fakt chci a dnes jsem se pro to do obchodu vrátila.

Konečně jsem si tedy pořídila do svého šatníku pořádnou kočku a protože jsem se rozhodla, že se černým věcem budu vyhýbat a že doplním šatník veselejšími barvami, koupila jsem si červenou šálu, se kterou budu zaručeně nepřehlédnutelná, i kdybych (ne)chtěla.


15. 3. 2013 - News

15. března 2013 v 21:07 | Michelle Saddler |  DIARY
Tento víkend bude konečně zase jedním z těch, které si užiju. Protože minulý týden jsem strávila učením, tentokrát pro změnu vyrazím mezi lidi. Kámoška chce jít se mnou nakupovat. Popravdě ani se mi ale moc nechce. Prvním důvodem je ta odporná zima, která se vrátila a tak se mi nechce chodit po venku a druhý důvod je ten, že já už vlastně dnes po obchodech chodila. S mamkou. Nejhorší noční můra, když vám maminka vymlouvá každý hezký kousek, který objevíte, ať už se jedná o cenu, materiál nebo celkový vzhled. Vlastně jsem přišla na to, že nákupy zase tam moc ráda nemám, je to pro mě spíše stresující záležitost.
Ve škole mi to teď jde, dokonce mě a mé kamarádce učitelka němčiny řekla, že jsme adeptky na to maturovat navíc z druhého jazyka - tedy němčiny. No to teda nevím, i když ta němčina není špatná, mám ji ráda, ale maturovat z ní? Brr. Taky jsem se dnes pobavila v zeměpisu, když nám učitel vynadal za to, že nemáme učebnici, pak si všimnul, že já a možná i někdo další ji má a nakonec zjistil, že on sám si ji zapomněl. A nám bude nadávat. :D
Já nevím, ale zdá se mi, že můj život v poslední době začíná nabírat obrátky. Vždycky jsem měla takový nudný život, byla jsem taková šedá myška a neměla jsem moc přátel, ale v poslední době zažívám tolik srandy (hlavně na intru) a jsem neustále veselá a hlavně šťastná. Tak snad mi to vydrží.


Místo, kde chci žít.

12. března 2013 v 19:02 | Michelle Saddler |  DESIRE
Jak už jsem psala včera, odpadlo mi vyučování a mám teď až moc dlouhou chvíli, tak jsem se rozhodla napsat článek na téma "Místo, kde chci žít".
Za svůj život jsem procestovala docela malý kus světa, ale na jednom místě se mi líbilo nejvíce - Londýn. Dokážu si představit tam žít, miluju anglický styl. Malý anglický domeček nebo útulně zařízený byt by pro mou maličkost byl ideální. Ale počítám s tím, že budu mít jednou rodinu, to bych si přála žít kdekoliv u moře ve velkém luxusním domě s ještě luxusnějším bazénem. Jsem holka, která vyrůstala na vesnici a tak je mým snem žít v budoucnu ve městě - někde kde není nuda, kde to žije a kde nejsou babky, které vás za zády pomlouvají. Na druhou stranu ani netušíte, jak skvělý dokáže být ten klid a to ticho na vesnici. Všechno má své pro a proti. Někdy kolikrát ani nezáleží na tom, kde bydlíte, ale S KÝM bydlíte.


Co vaše vysněné místo k žití?

Great mood.

11. března 2013 v 19:44 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, dnešní den byl až příliš dobrý. Místo práva jsme měli nakonec informatiku, ale zítra nás už ta písemka 100% nemine. Ale na druhou stranu nám zase odpadne tělocvik, takže zítra končíme o půl dvanácté. Když se daří, tak se prostě daří. Nemohu nezmínit počasí - dnes u nás pršelo. I přesto ale cítím, že v poslední době mám strašně moc energie, mám neustále dobrou náladu a prostě celkově mám teď takový poklidný život. Chtělo by to nějakou změnu. :3
Mějte se a smějte se (jako já).


Happy

10. března 2013 v 16:35 | Michelle Saddler |  DIARY
Takovou krásnou nedělní pohodu dokáže zkazit jedině fakt, že zítra píšete písemku z práva a výčitky, že jste na to ještě ani okem nemrkli. Who cares? Jsem šťastná a nějaké občanské právo mě rozhodně nevyvede z míry. Vyzbrojím se trpělivostí a jdu na to!
Mějte se a užívejte si neděli i za mě!


One Direction

8. března 2013 v 21:16 | Michelle Saddler |  MUSIC
Pokud bydlíte na pokoji s holkami, co jednoho dne chytí one-direction-horečku, je nanejvýš pravděpodobné, že ji chytíte taky. A přesně to se mi stalo a tak je dnešní článek věnovám právě jim (těm klukům, né mým spolubydlícím). Antifanoušci 1D rychle klikněte na křížek vpravo nahoře a zapomeňte, že jste tu takový článek viděli.


7. 3. 2013

7. března 2013 v 16:38 | Michelle Saddler |  DIARY
Když se probudíte do hnusného rána, tak nějak už se předpokládá, že celý den bude na hov.. na houby a že se to odrazí i na vaší skvělé náladě. S kapkou nudy vám vznikne fakt otřesný den, kterej byste nejraději prospali a probudili se do slunečného dne na nějakém zábavnějším místě. Kéž by to šlo. Spát se mi opravdu nechce a k té nudě mohu připočítat ještě otravné učení do zeměpisu. Aspoň, že už bude ten víkend.

Hrozně jsem si teď zamilovala tuhle písničku, znáte ji? :)


6. 3. 2013

6. března 2013 v 18:23 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, jarní počasí panuje i nadále, dnes jsem konečně byla venku jen v mikině a teniskách. Ano přesně tohle mi chybělo. Dnes nám odpadla první hodina, takže jsem mohla spát až do osmi. V poslední době je na intru taková nuda, že bych nejraději začala dojíždět. A když překonám svou lenost a seběhnu dolů do počítačovky, abych napsala článek, tak nemůžu, protože mě tu ruší lidi a já pak v podstatě nic nevymyslím. Teď jsem tu konečně sama a navíc na počítači úplně vzadu v učebně, takže se můžu v klidu soustředit a vím, že mi na obrazovku nikdo nečumí. :D Jinými slovy už chci noťas! Jenže ten je zatím někde v nedohlednu..
A jak si užíváte slunečné dny vy?


2. 3. 2013

2. března 2013 v 22:38 | Michelle Saddler |  DIARY
Přesně takové krásné slunečné dny, jako byl ten dnešní, mi chyběly. I když je venku stále zima, tak to sluníčko mě nabije energií a mám mnohem lepší náladu. Nejvíce mě teď štve, že ty prázdniny mi tak rychle utekly, než se naděju, budu už zítra večer na intru a pozítří sedět v lavici. Taky se vám stává, že si na prázdniny něco naplánujete a pak si na jejich konci uvědomíte, že jste vlastně nic neudělali? Kromě toho, že jsem před chvílí dokoukala poslední díl Saw, jak jsem měla v plánu (oficiálně tedy saw-mánii ukončuji, mimochodem, nechci teď nějakou dobu o žádném krvavém filmu ani slyšet), jsem o těchto prázdninách už nic jiného, co bylo v plánu, nestihla. Úklid pokoje, přebírání starých nebo malých věcí z mého šatníku a počítání příkladů do matiky se tak odkládá na neurčito.
Užíjte si víkend :)


Little new in

1. března 2013 v 23:25 | Michelle Saddler |  SHOPPING
Pro dnešek mám pro vás článek s novýma věcma. Nemohla jsem si pomoct, když jsem tohle tričko s hroty uviděla v New Yorkeru. Navíc jsem se chtěla cítit drsně a zároveň elegantně, žejo a myslím, že toto tričko bylo skvělou volbou. A náhrdelník s pírky byl už jen takový můj rozmar.. Řasenku od Oriflame doma ještě nemám, ale každopádně už ke mě pomalu, ale jistě putuje.
Udělali jste si v poslední době něčím radost vy?