Únor 2013

26. 2. 2013

26. února 2013 v 20:37 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, tak mi ty prázdniny docela rychle ubíhají, už jsem pátý den doma. Dneska se taky konečně objevilo sluníčko, tak jsem měla hned lepší náladu. Byla jsem dnes u kamarádky a dívaly jsme se na film, včera jsme zase byly na nákupech, tak na konci týdne možná přidám new in, protože v pátek pojedu do města ještě jednou, kamarádka mi objednala řasenku od Oriflame, tak si ji půjdu vyzvednout a mrkneme ještě po obchodech. Když budu teď tak dlouho doma, už se vidím, jak se mi v neděli chce jet zpět na intr. Achjo.

Zbožňuju takový naušnice o.O

With my best friend

25. února 2013 v 21:06 | Michelle Saddler |  PHOTOS
Přátelé jsou andělé, kteří nám dávají křídla, když ta naše zapomněla, jak létat.


Pink lipstick

24. února 2013 v 20:42 | Michelle Saddler |  PHOTOS
Trochu jsem se nudila, tak jsem nafotila pár nových fotek. Je to focené mobilem, takže se omlouvám za kvalitu.
Rozhodla jsem se vyzkoušet vínovou rtěnku a myslím si, že mi sluší, ale do školy bych si takhle asi netroufla :D


23. 2. 2013

23. února 2013 v 20:04 | Michelle Saddler |  DIARY
Úplně moc se těším, až dnes večer lehnu do postele. Protože jsem tak unavená, že to ani není možné :D
Umýt nádobí, vyluxovat celý dům, uklidit si v pokoji a ještě odhazovat ten odporný sníh z chodníku - ano i takhle se dá strávit sobota.
Před chvílí jsem dokoukala Saw 7, a jsem z toho celkem na rozpacích, tolik krve. :D Během příštího týdne se musím podívat na všechny díly pěkně od začátku. Jo nějak jsem podlehla saw-mánii :D
Mějte se a smějte se :3

I want to play a game :D

22. 2. 2013

22. února 2013 v 21:36 | Michelle Saddler |  DIARY
Tak jsem se konečně i já dočkala těch prázdnin. Ikdyž nezačaly zrovna nejlépe - včera jsem se trochu chytla s tátou - tak věřím, že ten týden volna si užiju. Především chceme s kámoškou už pomalu nakoupit nějaké nové věci na jaro, které je zdá se ještě v nedohlednu. Vážně mě už ten sníh vytáčí. Dneska sněžilo celý den a ne a ne přestat.
Jinak se stáží do Anglie to vypadá bledě, asi nejedu. Svět se přeci nezboří.

Máte taky prázdniny? Co máte v plánu?


18. 2. 2013

18. února 2013 v 19:26 | Michelle Saddler |  DIARY
Nejprve bych vám chtěla poděkovat za návštěvnost, za minulý týden tu bylo skoro 100 lidí a už jsme přesáhli celkově 1000! Moc si toho vážím, doufám, že i nadále sem budete chodit :)
Ač jsem si myslela, že dnešní pondělí bude jako každé jiné - zdlouhavé a otravné, tak uteklo celkem rychle. Z nepochopitelných důvodů jsem dnes vzala sešit a učebnici matiky a vypočítala celou jednu stránku se sčítáním lomených výrazů. Když se na to dívám zpětně, tak to již vyjádří obrázek níže. Už mi z té školy dobře hrabe, popravdě. Už jen tři dny a konečně se taky dočkám zasloužených prázdnin, které už většina z vás měla nebo má tento týden.
Minulý týden jsem se dozvěděla, že škola chystá stáž do Anglie, tak jsem přemýšlela, že by nebylo špatné jet taky. Ale ta cena. Už by to chtělo nějakou brigádu, jenže nikde nic..

A co vaše pondělí?


16. 2. 2013 - Random

16. února 2013 v 18:41 | Michelle Saddler |  DIARY
Za několik posledních dní se mi zase stalo tolik moc věcí, že ani nevím, kde začít. Tak v první řadě od pondělí už jsem zase fit a rýma s kašlem jsou zažehnány. V úterý, když jsme byli v tělocviku v bazénu, tak jsme musely skákat šipky. Takové nemehlo jako já to samozřejmě nezkoušelo ze skokánku, ale z okraje bazénu a ještě v podřepu. A výsledek? Místo parádní šipky jsem do vody skočila jak tydýt a ještě jsem předvedla něco jako kotrmelec. Ale víte co? Na druhý pokus jsem už byla úspěšná. A včera mi kámoška poslala odkaz, kde si vyberete písničku a zpíváte karaoke, celý večer jsem "zpívala" a proto jsem tak trochu bez hlasu. Ale věřím, že do pondělka mě to zase přejde.

Několik málo fotek z posledních dní.

valentýnský muffin // valentýnská čokoláda // valentýnské lentilky ♥
Valentýna jsem slavila se sladkostmi.

14. 2. 2013 - Fuck Valentine's Day

14. února 2013 v 19:18 | Michelle Saddler |  DIARY
Valentýn. Nikdy jsem tento svátek neslavila, nijak ho neprožívám ale samozřejmě bych se mu ani nebránila. I když by bylo fajn mít nějakou tu spřízněnou duši, tak bohužel jsem zatím forever alone. Takže jako útěchu jsem alespoň koupila mé maličkosti čokoládu. A co vy? Trávíte Valentýna s někým nebo jste sami?
Michelle Saddler


Spikes

12. února 2013 v 19:25 | Michelle Saddler |  INSPIRATION
Když vynecháme všechny ty drsný boty/šortky/doplňky s hroty, které jsou mimochodem taky skvělé, tak o čem tento článek vlastně bude?
Tentokráte jsem vám přichystala inspiraci pouze o tričkách/svetrech/bundičkách s hroty.
Jsou jedním slovem úžasné, už jsem se vydala obhlédnout obchody a podobné kousky jsem objevila v New Yorkeru.
Líbí se vám? Máte doma něco s hroty?


6. 2. 2013

6. února 2013 v 17:52 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj.
Ani se mě raději na nic neptejte. Jsem tak naštvaná. Ale především jsem pořádně nachlazená, bolí mě hlava, v krku, mám rýmu a kdoví, co ještě. Ale tyto dva bohužel prostě ještě musím dochodit. Takže na programu je dnes horký čaj, vyhřátá postel, prášky od bolesti a trocha hudby (Nicole Scherzinger).
Snad trávíte středu nějak smysluplněji než já.
Ozvu se zase co nejdřív.
Michelle Saddler

Fantastický obrázek.

Plums

2. února 2013 v 18:58 | Michelle Saddler |  SHOPPING
Takový malý new in.
To je tak, když plánujete jít s kámoškou do kavárny a pak se jdete podívat jen na skok do obchodů s oblečením. Katastrofě zabránila snad jedině moje peněženka, která zela docela prázdnotou. Ale na tyhle legíny prý švestkové barvy, jak je nazvala moje maminka, mi můj obsah peněženky postačil.
A zatraceně moc se mi líbí. Ať žijí švestky!

leggings - GATE