Leden 2013

31. 1. 2013

31. ledna 2013 v 19:05 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, poslední půl hodinu jsem si hrála na jedné stránce s různými účesy a dospěla jsem k názoru, že blond mi fakt sekne. :D
Trochu od tématu, nevadí. Co dnešní vysvědčení? Můj prospěch už asi znáte, jak jste dopadli vy?
Chtěla jsem se ozvat v úterý, ale neměla jsem čas. V pondělí nám učitel etikety řekl, že v rámci nějakého projektu k nám přijedou studenti ze Slovenska a že hledá dobrovolníky, kteří by s nimi strávili čas nějakými soutěžemi atd. Tak jsem se přihlásila, protože jako odměna den volna za to stojí. V úterý po obědě jsme teda společně s nima hráli v tělocvičně až do 5 různé soutěže a tak dále. S holkama jsme zažily fakt pořádnou legraci a co si budeme povídat, někteří ti kluci byli fakt pěkní. No, pak jsme měli chvíli volno a večer se na druhé budově školy hrála zase nějaká hra, při které se muselo běhat, takže jsem od té doby úplně vyčerpaná a stále ještě mě bolí stehna, když chodím. Přemýšlím, že si ten den volna nechám až někdy na jaro, až bude hezky. ^^
Středa už byl takový pohodovější den a dnes jsme dostávali to vízo, jak už jsem říkala. Domů jsem přijela o hodinu dřív, než obvykle, tak tak jsem stíhala jak autobus ze Vsetína, tak potom i ze Zlína.
A co plánuju na víkend? Ještě sama nevím, nasbírám síly, budu číst povinnou četbu, budu zase o něco aktivnější na blogu a tak dále.
Michelle Saddler

28. 1. 2013

28. ledna 2013 v 14:21 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, nejprve bych vám chtěla poděkovat za komentáře u posledního článku. Moc mi pomohlo, že mě někdo podpořil alespoň komentářem, že vím, že v tom nejsem sama. I kamarádi mi pomohli se s tím trochu vyrovnat. Takže děkuju. :')

Tento týden bude v podstatě docela nudný a nezáživný. Ve čtvrtek dostáváme vízo a v pátek jsme doma, takže už si pomalu musím na víkend něco naplánovat. V angličtině se uzavíraly známky, mám z ní za jedna, učitelka si ze mě dělala srandu, že jí ujela ruka a mám na vízo za pět, ani nevíte, jak ve mě hrklo. :D Dneska jsem nešla na španělštinu, chtěla jsem mít chvíli sama pro sebe, trochu přemýšlet a to šlo jedině, když šly spolubydlící na španělštinu beze mě. Chvíli jsem koukala na poslední díl Kdo přežije: Thajsko a pak jsem se rozhodla, že se půjdu vypsat z toho všeho na blog a tak tu teď sedím a píšu. :)

To je pro dnešek všechno, mějte se krásně, papa :)
Michelle Saddler


Loss can not see, only feel it.

26. ledna 2013 v 19:53 | Michelle Saddler |  DIARY
Jeden den je člověk šťastný, myslí si, že má všechno na světě a druhý den je všechno jinak.
Nikdy jsem nezažila ztrátu nikoho blízkého, až do dnešního dne. Ztrátu nemůžeme vidět, jen ji cítit. Jenže ta ztráta je pro mě až moc bolestivá. Nikdy by mě nenapadlo, že se něco takového stane.
Je těžké nerozbrečet se, když jste s kamarádkou a myšlenky se vám neustále vracejí k té malé bytosti, která už tu vlastně není. A ještě těžší je akceptovat to, že už nikdy tu nebude. Asi to nikdy nepřijmu.
A k tomu ten palčivý pocit viny, výčitky svědomí, že je to možná moje vina, že jsem pro ni nic neudělala, nebyla s ní v posledních minutách jejího života, že trpěla o samotě..
Pět let. Tak dlouhou a zároveň krátkou dobu strávenou s ní nemůžu jen tak vymazat z paměti.
Chybíš mi. Mám tě ráda a nikdy na tebe nezapomenu Bettynko :* :'(25. 1. 2013

25. ledna 2013 v 19:55 | Michelle Saddler |  DIARY
Nebojte se, žiju! Jen jsem zrovna neměla moc času na blog. V mém případě opravdu chybí noťas, jsem líná seběhnout jedno patro na intru dolů do počítačovky a napsat vám, že mě nesrazilo auto, ani jsem neuklouzla na mostě a nespadla do Bečvy. Mám za sebou definitivně poslední týden zkoušení a písemek. Podařilo se mi to v několika předmětech vytáhnout na lepší známku a na vysvědčení budu mít dvě dvojky. Čeká mě zasloužený odpočinkový víkend, zítra jdu ven po dlouhé době s kámoškou. A na intru to snad ani nemůže být lepší, než to teď je. Né všechno je sice tak dokonalé jak se zdá, ale to už tak prostě bývá. Nechce se mi dnes nějak moc rozepisovat, ale snad jste mohli poznat, že jsem teď prostě jen šťastná.

Michelle Saddler

Anna Karenina (2012)

20. ledna 2013 v 16:07 | Michelle Saddler |  MOVIES
Ve středu jsme byli v kině na filmu Anna Karenina. Většina z vás ten příběh určitě zná - Anna Karenina je vdaná za vlivného muže, s nímž má syna. Jede do Moskvy navštívit bratra a seznamuje se s důstojníkem Vronským. Oba se do sebe zamilují a začnou se tajně scházet. Anna se ale postupem času musí rozhodnout, jestli dá přednost pohodlnému životu se synem a s mužem, kterého nemiluje nebo své osudové lásce. Její vztah s Vronským vyjde najevo a ruská společnost ji za to dost nekompromisně odsuzuje. Z energické a veselé ženy se tak stává troska, která má deprese, výčitky svědomí a je psychicky na dně, k tomu všemu ji Vronský už nemiluje tak, jako dřív. Nakonec to vše je příčinou toho, že Anna spáchá sebevraždu skokem pod vlak.

Taková malá zajímavost - režisér umístil děj filmu na divadelní scénu. Když nám tohle řekl pořadatel před začátkem filmu, říkala jsem si, že mě to asi bavit nebude. Ale mile mě to překvapilo, bylo to krásné, zajímavé a originální. Těšila jsem se, až uvidím Keiru, hrozně jí to slušelo. A představitel Vronského mě úplně dostal, na první pohled sice není moc hezký, ale má moc krásné oči, :) Měli to dobře zpracované, skvělé kostýmy a perfektní hudba. Pro mě to byl fakt zážitek. Kdo je fandou historických dramat, tak se mu to určitě bude líbit. Doporučuji. :)


18. 1. 2013

18. ledna 2013 v 20:42 | Michelle Saddler |  DIARY
Týden, kdy jsem kvůli učení nevěděla ani kde mi hlava stojí je díkybohu za mnou. Úterý byl ještě normální den, i když v první dvouhodinovce angliny jsem byla pěkně mimo, člověku se tak tak podaří včas vstát z postele a hned na to už musí ze sebe dostat nějakou srozumitelnou anglickou větu. Ve středu jsem šli do kina na Annu Kareninu.
Začala jsem taky chodit do semináře ze španělštiny, chtěla bych trochu umět španělsky, až pojedu na stáž do Španělska. Ve čtvrtek jsme psali písemku z matiky. Po škole jsem šla se spolubydlící za učitelem zjistit, jak nám písemky dopadly. No a mám čtyřku. Předešlá noc byla fakt strašná, vůbec jsem nemohla usnout a když už, tak jen na chvíli. Pořád jsem musela přemýšlet nad školou a mýma katastrofickýma výsledkama. A dnes první dvě hodiny informatika. Byla jsem přesvědčená, že z ní píšeme až příští týden, jenže jsme psali dneska. Navíc jsme na to měli časový limit 7 a půl minuty. Mě se tak klepaly ruce, když jsem vypracovávala ty cvičení ve wordu, raději jsem se ani nedívala na stopky s ubíhajícími vteřinami. A nakonec - jsem to zvládla na výbornou. To znamená, že na vízo budu mít dvojku, ani nevíte, jakou mám z toho radost.
Jinak k tomu mému barvení vlasů - nějak vůbec nejde poznat, že jsem obarvená. :D Jen to mám trochu lesklejší ty vlasy. Né vždy se to prostě povede.
Teda docela hodně jsem se rozepsala, to bude pro dnešek vše. Mám se ještě učit na nějaké písemky, ale nebojte, už se budu snažit přidávat o trochu pravidelněji. :)

Krásný páteční večer.
Michelle Saddler

sobotní západ slunce // dream catcher // nedělní ráno

14. 1. 2013

14. ledna 2013 v 20:31 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, píšu jenom tak narychlo, abyste věděli, co je u mě nového. Takže tento týden nezačal zrovna nejlíp. Dnes jsme psali hned dvě písemky a bohužel ani jedna z nich nedopadne podle mě moc dobře. Ani další dny mě nečeká nic extra zajímavýho, tak snad tento týden rychle uteče. Věřte nebo ne, ale já opravdu zvládla v neděli, když jsem jela busem na intr vymyslet docela dobrou slohovku, popsala jsem 2 stránky.
Jen tak mimochodem, co říkáte na výsledky voleb, které proběhly v sobotu? Já jsem ještě letos nemohla volit a popravdě bylo by pro mě dost těžké vybrat kandidáta, žádnému konkrétnímu jsem nefandila. A jaký máte názor na ty co postoupili - Karel a Zeman? Napište.

Užijte si zbytek večera.
Michelle Saddler


11. 1. 2013

11. ledna 2013 v 20:48 | Michelle Saddler |  DIARY
Pěkný večer všem, píšu zase až po několika dnech, protože tento týden jsem vůbec neměla čas. Musela jsem se učit na písemky, které budeme psát skoro až do konce ledna. Překvapilo mě, když jsem z testu z práva dostala 1 a 2, protože právo mě absolutně nebaví. A myslíte, že mě teď o víkendu čeká zasloužený odpočinek? Vůbec. Máme do pondělka napsat slohovku a nevím, jestli jsem se vám o tom zmiňovala, ale já jsem antitalent na slohové práce.
Dneska už na školu kašlu, pustím si nějaký hezký film a zítra začnu se školou. Také bych se chtěla zmínit o tom, že se zítra nabarvím. Ano, měla jsem se barvit už v prosinci, ale nějak z toho sešlo, ale zítra už je to jisté.

Užíjte si páteční večer!
Michelle Saddler

Euphoria
Forever, 'till the end of time
From now on, only you and I
We're going u-u-u-u-u-u-up

Fashion: UGGs

5. ledna 2013 v 19:32 | Michelle Saddler |  INSPIRATION
Měla bych se učit, ale chtěla jsem přidat aspoň jeden článek a tak tu mám dnes pro vás módní inspiraci.
Jedná se o botky UGGs, nebo-li také válenky. Nejsou to jedny z mých oblíbených bot, některé se mi vyloženě nelíbí, ale jsou neuvěřitelně pohodlné a už jsem i přemýšlela o tom, že bych si možná jedny pořídila - v bílé nebo černé barvě.
Pravé UGGs vyrobené z ovčí kůže ale stojí okolo 5000,- , což mi přijde trochu drahé.
Michelle Saddler
pictures are from weheartit.com

4. 1. 2013

4. ledna 2013 v 20:56 | Michelle Saddler |  DIARY
Dva dny ve škole uběhly fakt rychle, ale bohužel víkend budu muset strávit počítáním příkladů a učením, protože máme slíbených na příští týden několik písemek a já prostě musím trochu zlepšit ty známky. To je opravdu za trest, že jsme nedostali tyto dva dny volna. Moje spolubydlící se ale rozhodly nepřijet, takže jsem na intru byla tyto dva dny sama. Ale už dost o škole.
Asi jsem se nezmiňovala, že jsme doma měli 10 štěňátek, že? Šest bylo od naší border kolie Míši a čtyři od naší jezevčice Betky. Borderky jsme prodali už před Vánoci, ale poslední dvě šteňátka jezevčíků odjeli do nových domovů dneska a já se s nimi ani nestihla rozloučit! Doufám, že se jim bude v novém domově dařit.
To je pro dnešek vše, Michelle Saddler :)


Nezapomeň na mě // Remember Me (2010)

2. ledna 2013 v 20:21 | Michelle Saddler |  MOVIES
Ahoj, dnes jsem strávila den učením se do školy, protože v pátek budeme pravděpodobně psát písemku z matiky a taky jsem se balila na intr. Pojedu až ráno, budu muset vstávat v pět, ale to dospím po škole. :)

Kdo se včera koukal na ČT1 na film s Robertem Nezapomeň na mě? Původně jsem chtěla jít brzy spát, ale pak jsem si uvědomila, že na dlouho dobu je to poslední večer, kdy můžu ponocovat, protože pak budu muset vstávat brzy do školy atd. Takže jsem se na to dívala až do té jedné ráno a musím říct..opravdu krásný film. U konce jsem vyloženě brečela, což je ale u mě docela normální, protože já u filmů brečím skoro pořád. Robert vypadá v tom filmu tak sympaticky, hlavně když se s Emílií seznámí. Nemohla jsem se ale pořád nějak zbavit dojmu, proč má ' upír Edward skoro furt v puse tu cigaretu'. :D Vypadá to, že se nálepky upíra hodně dlouho nezbaví. A Robertovi i Emilii to spolu moc slušelo. :)
Takže doporučuji se podívat!Michelle Saddler

1.1.2013

1. ledna 2013 v 21:46 | Michelle Saddler |  DIARY

Tak první článek v novém roce tu samozřejmě nesmí chybět. Jak jste si užili Silvestra? Já v podstatě docela dobře. Trávila jsem ho doma v pohodlí, s rodinou a Partičkou, a když nadešla půlnoc, tak jsme začali oslavovat. Veselí netrvalo ani hodinu a já zapadla brzy mrtvá do postele. Doufám, že budu moci příští konec roku oslavit s přáteli, letos to bohužel nějak nevyšlo.


Chtěla jsem vám napsat všechna moje předsevzetí pro rok 2013, ale vzhledem k tomu, že je toho hodně, co bych chtěla v tomto roce stihnout/zažít/splnit si, tak jsem to raději zamítla. Takže vám řeknu alespoň to, že v letošním roce bych chtěla ještě více zesvětlit svoje vlasy a chtěla bych je mít zase tak krásně dlouhé, jako před rokem. ♥

rok 2012
březen // říjen

Zítra je můj poslední prázdninový den, pak mě čeká intr a škola. Proč to muselo tak rychle uběhnout?
Michelle Saddler