Prosinec 2012

Goodbye 2012

31. prosince 2012 v 23:53 | Michelle Saddler |  DIARY
Ani ne za 10 minut se rozloučíme s rokem 2012 a přijde rok 2013.
Rok 2012 pro mě byl hodně zásadní. Prožila jsem tolik zklamání, ale i radosti, některé věci skončily a naopak jiné zase začaly. V tomto roce jsem prošla obrovskou změnou jak navenek, tak uvnitř. Zjistila jsem, že někteří lidé v mém okolí dokáží být pěkně falešní a naopak jsem zase poznala nové fajn lidi, kterým mohu věřit.
Skončila jsem základní školu, část mého života, která trvala dlouhých devět let, konec tohoto školního roku byl pro mě zklamáním, kvůli některým lidem. Ale po báječných prázdninách mě čekal přechod na střední, kterou jsem si zamilovala, stala se konečně ze mě velká holka.
V roce 2012 jsem zažila dosud nejvíce zásadních změn v mém životě.

Snad bude rok 2013 ještě lepší než byl rok letošní. Mám tolik plánů. A předsevzetí do nového roku? Pro začátek se naučit více sama sobě věřit.
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
2013!
Michelle Saddler

I need your help :)

29. prosince 2012 v 18:05 | Michelle Saddler
Ahojky! :)
Kdo chodí na můj blog každý den, tak ví, že většinou sem přidávám pořád jenom svoje kecy a občas nějaké fotky. V každém případě, myslím, že by to tu oživily nějaké mnohem zajímavější články. Takže se vás chci zeptat: Co byste chtěli, abych sem přidávala? Budu ráda za jakýkoliv nápad, děkuju! :*

A taky mám ještě jednu prosbu. Pokud se vám můj blog líbí, tak můžete pro něj hlasovat u Kestrin Coleridge, kde dnes začala soutěž o nejlepší blog, byla bych vám všem moc vděčná.

Děkuju!
Michelle Saddler

27.12.2012

27. prosince 2012 v 19:44 | Michelle Saddler |  DIARY
A je po Vánocích. Teď už nás čeká jen Silvestr a pak rok 2013! Myslím, že nadcházející rok bude jiný, než byly dosud všechny tyto roky, že bude výjimečný a že se mi přihodí zase spousta krásných věcí..
Dnes jsem byla ve městě s kamarádkou, daly jsme si dárky na Vánoce, dostala jsem od ní krásný voňavý sprchový gel a modrý lak od Essence.
Jinak na Vánoce od rodičů jsem dostala kolečkové brusle (už se těším, až s kámoškou vyrazím na bruslích a někde se přizabiju), nechali mi vyrobit kalendář s fotkama mě a mých nejbližších, finanční obnos a co by to bylo za Vánoce, kdyby mi maminka nekoupila několik párů ponožek. :)
Takže docela fajnový Vánoce. A copak jste dostali hezkého vy?
Michelle Saddler

Vienna

26. prosince 2012 v 20:05 | Michelle Saddler |  PHOTOS
Jsou tu slíbené fotky z Vídně! Díky mému 'úžasnému' foťáku jsou ty fotky né zrovna moc kvalitní. I můj mobil by to vyfotil líp, opravdu...

s Míšou a Martinou

Merry Christmas

24. prosince 2012 v 17:27 | Michelle Saddler |  OTHER
Přeju vám všem šťastné a veselé Vánoce, hodně dárků pod stromečkem a do Nového roku jen to nejlepší! ^_^


23.12.2012 - Merry Christmas

23. prosince 2012 v 20:10 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, bohužel jsem se nemohla ozvat dřív, protože jsem měla nabitý víkend. V pátek jsme měli dopoledne ve škole ten vánoční večírek - zpívali jsme, spolužák hrál na kytaru, pili jsme punč, hráli Twister a městečko Palermo...Ale jo, docela to ušlo. A konec světa nakonec nebyl a jsem ráda, že už všechny ty řeči o něm utichly.
No a od soboty jsme pekly s mámou cukroví, uklízely dům a dnes jsme konečně ozdobily stromeček. Před chvílí se mi taky konečně podařilo celkem slušně zabalit dárky, které jsem balila skoro půl hodiny, protože je neumím balit! :D
Také konečně dnes napadnulo docela hodně sněhu, tak doufám, že vydrží do zítra, ať jsou ty bílé vánoce. :)
Co se týče fotek z Vídně, určitě o ně nepřijdete, jen ještě musím počkat, než mi spolužačka pošle fotky, co fotila ona, protože ona má taky několik úžasných fotek, které bych tu chtěla dát. :) (takže fotky z Vídně čekejte tak 25.12.)

Pochybuju, že se zítra ozvu, když je ten Štědrý den, takže vám chci popřát šťastné a veselé vánoce, hodně dárků, ještě více lásky a krásných chvílí strávených s vašimi blízkými :)
Michelle Saddler


20.12.2012 - Dojmy z Vídně.

20. prosince 2012 v 19:00 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, tak musím říct, vánoční Vídeň je fakt neskutečně nádherná! Spousta historických staveb a paláců, zároveň také moderní město, kde jsem objevila mnoho známých obchodů. Do Vídně jsme přijeli okolo 11 hodiny a tak hodinu jsme chodili po památkách. Navštívili jsme například Hofburg, což je hrad, ve kterém sídlil rakouský císař nebo také katedrálu sv. Štěpána, která byla velice krásně barevně nasvícena. Potom jsme až do půl páté dostali volno. Takže jsme s holkama vyrazily na vánoční trhy, procházely se po Vídni a občas nakoukly i do nějakého toho obchodu. Užily jsme si hodně zábavy, já stihla využít pár německých vět a prostě na Vídeň nikdy nezapomenu. :) Nikdy jsem neviděla nic krásnějšího než rozsvěcenou vánoční Vídeň.
Ke škole jsme dorazili v 9 a já byla tak unavená, že jsem šla hned po tom brzy spát. Ale stejně jsme dneska na první hodinu vůbec s holkama nešly a přišly až na tu druhou. Ve škole jsme už nic neprobírali, jen se v dějepise dívali na Věřte nevěřte a v češtině na Tróju.
Tak a zítra máme 21. prosince. Víte na co se těším? Až 22. prosince konečně utichnou ty fámy o konci světa.
Michelle Saddler

PS. Fotky z Vídně a to, co jsem koupila sobě a našim přidám o víkendu.


18.12.2012 - Vienna

18. prosince 2012 v 21:07 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, ozývám se zase po delší době. Dneska jsme psali z práva, sice jsem se je učila, ale myslím, že to nedopadne zrovna nejlíp. :D
Zítra jedeme se třídou do Vídně, tak už se nemůžu dočkat. Sice vstáváme s holkama o čtvrt na šest, ale určitě to bude stát za to! :) Ve Vídni budu konečně shánět vánoční dárky, tak snad seženu něco, co se bude našim líbit.
To jenom tak krátce se ozývám, mějte se, dobrou noc! :*

Michelle Saddler

15.12.2012 - New layout

15. prosince 2012 v 18:59 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, včera jsem už nechtěla přidávat článek, protože jsem se večer pohádala s rodiči a tak se mi nechtělo přidávat nějaký článek na blog. K tomu snad můžu jen dodat, že jsme se pohádali kvůli již několikrát zmiňované informatice.
Snad mi teda odpustíte, že jsem nenapsala, když zjistíte, že jsem svému blogu dala nový kabátek s vánočním motivem, a i když se tváří, že vypadá jednoduše, dělala jsem ho skoro hodinu. Inspirovala jsem se u několika blogů a myslím, že na to, jaké jsem nemehlo při tvoření designů, se mi celkem povedl. Design jsem netvořila už hodně dlouho, protože na starém blogu jsem si designy vždycky objednávala.
Za chvíli jdu péct cukroví a potom musím mrknout na učivo z češtiny, protože v pondělí píšeme velký test. Ach jo.
A večer se budu koukat na Zatmění, už se těším! ♥

Michelle Saddler


13.12.2012

13. prosince 2012 v 19:04 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, chtěla jsem napsat už včera, když bylo to poslední magické datum 12.12.2012, ale nějak jsem nestíhala a taky jsem od včerejška na sebe pěkně naštvaná, protože jsem si zase úspěšně pohnojila známku v informatice tím, že jsem zapomněla na veledůležitý úkol, ze kterého už se mi na serveru se známkama objevila úžasná koule.
Já už se nemůžu dočkat až přijedu zítra domů, už jsem si před chvílí sbalila věci, ale ještě mě zítra čeká poslední den školy, mimochodem první dvě hodiny máme již zmiňovanou milovanou infošku.
Příští týden mě čeká zájezd do Vídně, jedeme se třídou na vánoční trhy, tak se nemůžu dočkat, až uplatním své dosud nabité znalosti němčiny a už vidím, jak mi nikdo z těch lidí tam nebude rozumět. Ale přesto už se nemůžu dočkat. :D
V neděli, až přijedeme s holkama zpátky na intr, tak budeme zdobit naši třídu vánočními ozdobami a v pátek, než se rozejdeme na Vánoce domů nás čeká nějaký vánoční večírek, tak doufejme, že bude stát za to.

Ale to už předbíhám, vždyť ještě nezačal ani ten víkend.
Michelle Saddler

9.12.2012 - Movie night

9. prosince 2012 v 20:22 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj, tak nám ten víkend zase pěkně rychle utekl. Ale do školy se už docela těším. Vlastně jsem měla na víkend naplánováno spoustu věcí, ale zase jsem nic nestihla. Chtěla jsem přidat na blog konečně nějaký pořadný článek a udělat nový design, ale na počítač jsem se teď o víkendu skoro vůbec nedostala.
Včera mi naši popřáli k narozeninám, dostala jsem pididort [sorry, dort se tomu říkat fakt nedá] a nějaké penízky na útratu, v pátek jsem ještě byla s kamarádkou ze základky, ta mi dala naušnice, prstýnek a CD její oblíbené zpěvačky, které mě fakt potěšilo. <3
Večer jsem pak koukala na Nový měsíc i s mamkou, byla jsem z ní pěkně na nervy, protože jsem jí pořád musela vysvětlovat, kdo je kdo a v závěru si myslela, že ta postava je někdo úplně jiný. A to mě s ní čeká zkouknout ještě Zatmění a slíbila jsem jí, že jí stáhnu i poslední dva díly Rozbřesku.
Před chvílí jsem se sbalila na intr, protože pojedu až ráno, musím zaskočit ještě k zubařce. Vidím to tak, že dnešní večer strávím u televize a budu se koukat na film Rio. Viděli jste ho? Já ho viděla kousek na HBO v angličtině, vypadá to na super film.

Michelle Saddler


7.12.2012 - Víkend

7. prosince 2012 v 23:38 | Michelle Saddler |  DIARY
Takže po náročném týdnu plném učení a domácích úkolů si mohl oddychnout a nabrat síly, když máme zase pátek. Mám dnes dobrou náladu, protože se mi konečně podařilo dostat z písemky z informatiky dobrou známku, což se mi ještě nikdy nepovedlo!
A co středeční Mikuláš? Neodnesli vás čerti? U nás ve škole se to moc neslavilo, jenom na intru chodili naši kluci převlečení za Mikuláše, anděly a čerty a rozdávaly sladkosti. :) Také jsme konečně mohly s holkama sníst perníčky, které jsme minulý týden pekly. :) Po večeři jsme se šly s děckama z intru koulovat před intr na parkáč, tak jsem byla mokrá od sněhu a řasenku rozmazanou, ale byla to zábava.
Teď už se ale těším na to, že si doma odpočinu a pročistím hlavu.

Krásný zbytek večera, Michelle Saddler :)


4.12.2012 - Sweet sixteen

4. prosince 2012 v 20:28 | Michelle Saddler |  DIARY
Jak se cítím po dnešním hektickém dnu, plného blahopřání všeho nejlepšího k narozeninám? Pořád se z toho ještě nemůžu vzpamatovat a třeští mi z toho hlava. Ale všichni, co si na mě vzpomněli mě hrozně potěšili! Narozeniny jsem nikdy nijak zvlášť neslavila a neprožívala, vždy jsem měla jen rodinnou oslavu a k tomu pár blahopřání od přátel, ale letos jsem takovou vlnu blahopřání opravdu nečekala. [A to jsem si včera večer ještě zoufala, jak si na mě nikdo nevzpomene.]

A co jsem dostala? Kamarádka mi koupila nádherné naušnice, ale ty hlavní dárky od rodičů, blízkých a nejlepší kamarádky mě čekají až o víkendu, tak se nemůžu dočkat. ♥
Oficiálně jsem tedy šestnáctka. Hmm, úžasný pocit.

with love Michelle Saddler


2.12.2012 - Advent

2. prosince 2012 v 16:18 | Michelle Saddler |  DIARY
Ahoj :) Tak dnes první adventní neděle. Advent jde bohužel nějak mimo mou rodinu, takže jsem se aspoň domluvila s holkama na intru, že zapálíme svíčku každou neděli, jak dorazíme na intr, tak snad nevyhoříme. :D
Taky dnes konečně začalo sněžit, zatím jen trochu, ale počítám s tím, že zítra už bude naše vesnice zasypaná sněhem. Jak dopíšu tento článek, tak se půjdu barvit, koupila jsem si barvu - kaštanovou, abych trochu oživila svoje vlasy, tak snad bude výsledek při nejmenším uspokojivý.
Krásnou neděli :)
Michelle Saddler


1.12.2012 - Hello December

1. prosince 2012 v 18:18 | Michelle Saddler |  DIARY

Tak a konečně tu máme prosinec. Pro mě je prosinec druhý nejoblíbenější svátek po červenci, protože mám v prosinci narozeniny a samozřejmě kvůli Vánocům! Nejvíce na Vánocích miluju tu vánoční atmosféru, ty chvíle klidu a pohody. Včera, když jsem jela domů, tak jsem ve městě viděla všechnu tu spoustu žároviček, díky kterým to vypadá tak kouzelně. K dokonalosti chybí snad už jen sníh a myslím, že se ho každou chvíli dočkáme. Moc bych si přála, aby konečně letos byly bílé Vánoce. Také se těším na to pečení cukroví, poslouchání vánočních koled a rozbalování dárků. Když jsme u toho, už máte nakoupení vánoční dárky? Já s tím letos nějak otálím, ale příští týden už začnu nějaké dárky shánět. Jen doufám, že si ty Vánoce užiju v klidu s mými nejbližšími - rodinou a kamarády.


Dnešek jsem trávila jak jinak, než relaxováním a nabíráním sil a večer zakončím u televize a budu koukat na Twilight :)

with love
Michelle Saddler