Listopad 2012

28/11/2012

28. listopadu 2012 v 19:07 | Michelle Saddler |  DIARY
Chci se omluvit za těch pár dnů neaktivity, ale měla jsem toho teď ve škole opravdu hodně a na počítač jsem se už bohužel nedostala. Už se nemohu dočkat víkendu, až si odpočinu, načerpám síly a přidám sem konečně nějaký smysluplný článek.
Moc bych vám chtěla poděkovat za návštěvnost! Minulý týden mě navštívilo přes 100 lidí, opravdu moc děkuju!

Ještě dnes mě čeká večer strávený s učebnicemi a sešity a zítra už bude budou všechny ty písemky za mnou a v pátek zase domů. Taky vám příjde, že to všechno hrozně letí? Příští týden už bude prosinec a zanedlouho Vánoce! Měla bych pomalu začít nakupovat dárky, nechci to letos nechávat na poslední chvíli.
Trochu jsem se rozepsala, ale už musím jít, takže krásný zbytek večera!

with love Michelle Saddler

24/11/2012

24. listopadu 2012 v 21:32 | Michelle Saddler |  DIARY
Konečně je víkend, co? I když zítra už je zase něděle a potom zpátky do školy. :)
Včera jsem chtěla napsat, jenže jsem se už nějak nedostala na počítač, takže se omlouvám. Ráno jsem obešla doktory a odpoledne jsem byla domluvená s Lenkou, byly jsme v obchodním centru a já osobně jsem obhlížela, co bych si potřebovala koupit. Také jsem jí popřála k narozeninám a dala jí dárek.

Dnešní den jsem strávila tím, že jsem musela uklízet svůj pokoj a učila jsem se dějepis. Asi nemusím psát, že naučit se 11 stránek na pondělí je pro mě fakt pohroma, protože jsem hrozný lenoch a učení mi moc neleze do hlavy. Zítra se chci obarvit, už mám koupenou i barvu, ale říkala jsem si, že s tím ještě počkám a pak se samozřejmě sbalit a odjet na intr.

Před chvílí jsem si stáhla 2.část Rozbřesku, vím, byla jsem na tom před týdnem v kině, ale já ji prostě musím vidět znovu! :D
Už by to teda mělo být v lepší kvalitě, než před pár dny, tak uvidíme.

Dobrou noc, ať vás upíři koušou celou noc! :P

/dárek pro kamarádku/

21/11/2012

21. listopadu 2012 v 19:54 | Michelle Saddler |  DIARY
Přesně měsíc do konce světa! :D
Už se tak nějak smiřuji s tím, že tento týden nebude patřit zrovna k těm nejslavnějším. Včera jsem si v tělocviku při volejbale narazila všechny prsty na rukou a nejhůře dopadl můj prostředníček, který mě stále ještě bolí. A přestala jsem chodit do florbalu, protože jsem zkrátka zjistila, že florbal není moje silná stránka, obzvlášť, hraju-li proti profesionálům, takže se při hře skoro nedostanu k míčku. Já jsem ho chtěla hrát hlavně, abych se zabavila, jenže už už mě to nebaví. Budu si tedy muset najít jinou aktivitu...

Zítra je můj poslední den školy, v pátek totiž musím jít k lékaři, takže už jen zítra a mohu se těšit na víkend.
Už máte nějaké plány na víkend? Já plánuju sraz s kamarádkou, která má za pár dní narozeniny, takže to v sobotu asi oslavíme, jen se s ní budu muset domluvit. Nejhorší je pro mě shánění dárku, ale naštěstí vím, co má kamarádka ráda, a dárek pro ni v podstatě už mám, ale v pátek pro ni budu shánět ještě druhý dáreček. :)

with love Michelle Saddler


19/11/2012

19. listopadu 2012 v 20:26 | Michelle Saddler |  DIARY
Dear Monday! Fuck you!
Moje pondělní ráno začalo fakt dobře a to tím, že jsem zaspala. :D A stihnout za půl hodiny vybrat pohodlnné oblečení, vyžehlit vlasy, namalovat se a ještě posnídat jsem bohužel nedokázala. Takže hladová, skoro nenamalovaná, v nepohodlným oblečení, ale s perfektně vyžehlenými vlasy jsem mohla vyrazit do školy. :D

Ve škole jsem trávila čas odpočítáváním do zvonění na přestávku a opravdu mě naštvalo, když nás pak učitelka v němčině nechala po škole na 10 dlouhých minut. Po škole jsem byla vrátit knížky do knihovny a pak zbytek volného času prospala. Ještě nikdy jsem nebyla tak unavená jako dneska.

Večer zakončím u televize sledováním Partičky a půjdu spát s nadějí, že zítřek bude vydařenější.
A co vaše pondělí? :)

Breaking Down - Part 2

17. listopadu 2012 v 23:14 | Michelle Saddler |  DIARY
Tak dnes jsem konečně byla v kině na druhé části Rozbřesku. S kamarádkou Lenkou jsme se na dnešek těšily a chystaly celý rok od loňského listopadu, kdy jsme byly na prvním díle. Nakonec jsme se dočkaly a už je to za námi.

Moje dojmy? Neskutečný! Po celou dobu filmu jsem byla v sedmém nebi, při závěrečných scénách, kdy se bojovalo jsem byla tak hrozně napjatá, utrpěla jsem vážný šok a taky jsem jako správnej cíťa brečela . Pak jsem se však při jedné scéně rozesmála a přitom to v tu chvíli nebylo vůbec vhodné. To jsem celá já. Hrozně se mi ulevilo, když jsem zjistila, že to vše bylo jen Alicina vize.

Moc mě mrzí, že tohle je poslední díl, že po něm už nic nebude. Z celé ságy to byl ten nejlepší díl, úžasný film, bylo to neskutečné a dokonalé. Bella je nádherná jako upírka. A Edward a Jacob? Jako vždycky k sežrání, áách.

Upírům zdar!
Dobrou noc!


Michelle Saddler

15. listopadu 2012 v 20:17 MICHELLE
Ahoj! Není to poprvé a věřím že ani naposled, co píšu úvodní článek na novém blogu. Bloguji už více než 5 let a na žádném blogu jsem nikdy moc dlouho nevydržela.

Jmenuji se Michaela, ale na blogu vystupuji pod jménem Michelle Saddler. Je mi 15 - a popravdě musím říct, je to hrozné číslo. Takže se těším na své šestnácté narozeniny. Studuji prvním rokem cestovní ruch na podnikatelské škole a ráda bych se věnovala cestování nebo bych ráda byla překladatelka. Ohledně mého vzhledu, tak musím říct, že nejsem se sebou moc spokojená. Nikdo není dokonalý a já už vůbec ne.

Spousta lidí si o mě myslí, že jsem tichá holka a mají pravdu, já se seznamuji opravdu docela špatně, což mě fakt dost štve. Ale mí nejbližší přátelé vědí, že s nimi se dokážu odvázat! :) Jsem optimistka, takže si většinou z ničeho hlavu nedělám. Mám ráda bláznivé akce a občas se pouštím do věcí, které se mi pak někdy vymstí.

Na základku nevzpomínám nijak moc dobře, byli jsme hrozná třída. Ale od začátku tohoto školního roku jsem ten nejšťastnější člověk na světě, protože mohu studovat obor, který mě baví a kterému bych se chtěla věnovat, tedy cestovní ruch. Bydlím na internátě a jezdím domů pouze na víkendy, ale nijak zvlášť mi to nevadí, je tady totiž bezvadný kolektiv lidí a navíc jsem opravdu ráda za to, že dokážu skloubit novou školu, kdy jsem v týdnu na intru a zároveň se setkávat s mými přáteli ze základky, se kterými chodím ven o víkendu.

Miluju svou rodinu, přátele, své dva pejsky, léto, dívání na hvězdy, Partičku, Twilight ságu nakupování, relaxování, dobrodružství, hlasitou hudbu, smích, HIMYM, donuty, pozorování západu slunce..je toho moc :D
To by pro zatím mohlo stačit. Stejně mě poznáte líp až z fotek a mých článků.

with love Michelle Saddler